Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Gablota

Gablota

Gablota

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Wieloletnią tradycja i duże doświadczenie posiada nasza firma, która zajmuje się produkcją gablot.
Od rozpoczęcia działalności naszej firmy pracowaliśmy nad modernizowaniem techniki produkcyjnej. Surowce, których używamy do wytworzenia gabloty informacyjne są zawsze najlepszej jakości, a należą do nich między innymi: lite drewno i profile aluminiowe. Gabaryt i wymiar gabloty zależy od zamówienia klientów, chociaż posiadamy także w sprzedaży standardowe wymiary. Wszystkie gabloty są przeszklone, wnętrza mają wyłożone płytą magnetyczna, wykładziną materiałową lub korkiem. Na życzenie klienta montujemy do gablot zamki patentowe, które zabezpieczają ich zawartość oraz podświetlenie.
Klienci przeznaczają gabloty na puchary, na klucze lub na ogłoszenia na osiedlach i w sklepach. Na potrzeby rynku produkujemy potykacze ogłoszeniowe oraz tablice ogłoszeniowe.
Dbając o trwałość naszego wyrobu bierzemy pod uwagę różne ich zastosowanie. Jeśli nabywca zamierza je ulokować na zewnątrz to wówczas używane materiały właściwie zabezpieczamy przed działaniem warunków atmosferycznych.
Dbamy również o estetyczny wygląd i dobrą jakość wytwarzanych produktów oraz zrównoważoną cenę. Zapraszamy do współpracy. Naszej stronie znajdziecie Państwo fotografie różnych gablot.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: