Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zespół':

 • Slaskie wesele z AdamsBand »

  Zazwyczaj naciski rodziców, przyszłych teściów, przyjaciół powodują, że wraz ze nadchodzącym się terminem wesela Młodzi odkładają swoje wyjątkowe wizje weselne na dalszy plan a skłaniają się coraz bardziej w kierunku sali weselnej przyozdobionej balonami mieszczącej się pod miastem, zespołem grającym na żywo i stołami uginającymi się pod ciężarem jedzenia i alkoholu. Taka uroczystość z pewnością zapewni nam może trochę mniej ekscytujące wspomnienia ale możemy być spokojni o to, że wszyscy goście trafią na salę, że nasz budżet wytrzyma takie wesele, babcie i ciocie będą usatysfakcjonowane muzyką, konkursami weselnymi. Bo przecież wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach wesele to uroczystość organizowana przede wszystkim dla rodziny a nie dla Pary Młodej. To zabawa taneczna familijna mająca na celu wspólna zabawę z obiema rodzinami pary młodej.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Antoni Lipiński »

  Strona firmy Zespół Usług Projektowych Antoni Lipiński z Zambrowa. Rodzaj wykonywanych dokumentacji: Projektowanie budowli i budynków, w tym: - domów jednorodzinnych - budynków gospodarczych - budynków inwentarskich - budynków składowo – garażowych - wiat Projektowanie otwartych i zamkniętych zbiorników na płynne odchody zwierzęce z płyta gnojową, Projektowanie silosów i utwardzeń nawierzchni. Projektowanie, adaptacja i modernizacja w/w budynków oraz obiektów. Sporządzanie kosztorysów inwestorskich. Sporządzanie dokumentacji niezbędnej przy zgłoszeniu robót budowlanych. Posiadam uprawnienia do: Kierowania robotami budowlanymi na w/w obiektach Pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego trakcie realizacji robót budowlanych. Przeprowadzania przeglądów rocznych oraz 5-letnich w budynkach użyteczności, sprawdzenie stanu sprawności technicznej i wartości użytkowej całego obiektu budowlanego oraz przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych) Ponadto sporządzam: Wnioski o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Wnioski na wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Wnioski na wykonanie przyłączy energetycznych.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesele-Astrax »

  Pragniemy przedstawić państwu wysoce konkurencyjną pod wieloma względami ofertę naszego zespołu muzycznego związaną z oprawą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Astrax został założony w 2006 roku i od tamtego czasu stale ewoluuje pod wpływem zmieniającego się trendu i zapotrzebowania w branży muzycznej oraz stale rosnących wymagań klientów. Aktualnie zespół tworzy trójka doświadczonych muzyków, w tym doskonała wokalistka. Przez lata zbierane doświadczenie oraz praca związana z rozwojem zarówno muzycznym jak i sprzętowym owocuje perfekcją i profesjonalną usługą. Doskonale dobierany repertuar w trakcie imprezy chroni zarówno nas a przede wszystkim gości przed nudą i rutyną zapewniając trafność doboru pod względem wieku i preferencji bawiących się osób. Doświadczenie konferansjerskie pozwala na atrakcyjne prowadzenie zabaw w trakcie uroczystości. Nowoczesny sprzęt muzyczny gwarantuje wysoką jakość dźwięku a efekty sceniczne zapewniają niezapomnianą atmosferę. Jedyne co nie zwala z nóg to nasza cena za usługę. Doskonała impreza z zespołem muzycznym Astrax to nasza satysfakcja i zadowolenie gości

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny zespół muzyczny na wesele Bydgoszcz »

  Poszukujesz profesjonalnego bandu na najważniejszy dzień w życiu? Zespół Cieplińscy sprawi, że zaplanowane przez Ciebie wesele stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Marek a oprócz tego Łukasz Cieplińscy to doświadczony zespół na uroczystości weselne, który na swoim koncie ma liczne imprezy. Repertuar proponowany przez nas jest odpowiednio dopasowany do potrzeb gości. Gramy najnowsze przeboje jak a także te dużo starsze, które każdego porwą na parkiet. Słuchamy sugestii naszych zleceniodawców oraz spełniamy ich oczekiwania. Nasze występy synchronizujemy z wydawaniem ciepłych posiłków, w takim razie na każdym przyjęciu współpracujemy z kuchnią, kamerzystą, czy fotografem. Gramy również utwory biesiadne i również disco-polo. Nie ma kawałka, którego byśmy nie zagrali. Muzykami jesteśmy z pasji, co czyni nasze występy niepowtarzalnymi i również niebywale oryginalnymi.

  Data dodania: 22 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Wideo arena to portal, na którym rozreklamują się z bardzo dobrym skutkiem nie tylko firmy, ale i szkoły. Zakładając konto u nas możecie wstawiać filmy do kategorii Szkoły, ale przecież macie wiele kierunków nauczania. Dlaczego więc nie skorzystać z pozostałych kategorii na stronie głównej? A że warto, sprawdźcie liczniki filmów Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim. W tym momencie nie będziecie mieli wątpliwości. Poproście też Waszych uczniów, żeby skorzystali z podstrony Mój zawód, moja pasja. Niech już teraz zaczną tworzyć swój zawodowy wizerunek.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »