Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wideo':

 • Vide00z.com - Ciekawe, szokujące i śmieszne filmiki z całej sieci! »

  Zbiór najlepszych, najciekawszych i najśmieszniejszych filmów i filmików dostępnych w internecie. Pozwól sobie odpocząć przy sporej dawce rozrywki. Masz zły dzień, uśmiechnij się zajrzyj na vide00z.com. Nie potrzebujesz humorystycznych wideo? Z łatwością znajdziesz materiały, które Cię zaciekawią lub zszokują. Krótko mówiąc - Ciekawe, szokujące i śmieszne filmiki z całej sieci!

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pies.TV - telewizja o psach, psia telewizja, psy tv »

  Pies. tv to filmowy portal internetowy, na którym wszyscy właściciele i miłośnicy psów mogą wyszukać coś dla siebie. Na stronie znajduje się mnóstwo ciekawych informacji na temat rasy psów oraz ich hodowli. Pies. tv to także szczegółowe relacje z wystaw kynologicznych w kraju i za granicą. Strona zawiera mnóstwo przydatnych danych oraz galerie fotek różnorodnych ras psów, także tych rzadko widywanych. W bazie można również zamieścić zdjęcia swojego psa jak i publikować komentarze czy też opisywać swoje doświadczenia w kontaktach z tymi zwierzakami. Przekonaj się, że pies to rzeczywiście najlepszy przyjaciel człowieka.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Wideo arena to portal, na którym rozreklamują się z bardzo dobrym skutkiem nie tylko firmy, ale i szkoły. Zakładając konto u nas możecie wstawiać filmy do kategorii Szkoły, ale przecież macie wiele kierunków nauczania. Dlaczego więc nie skorzystać z pozostałych kategorii na stronie głównej? A że warto, sprawdźcie liczniki filmów Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim. W tym momencie nie będziecie mieli wątpliwości. Poproście też Waszych uczniów, żeby skorzystali z podstrony Mój zawód, moja pasja. Niech już teraz zaczną tworzyć swój zawodowy wizerunek.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »