Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

 • Akustyka »

  Jazgot jest sprawą, jaka nade wszystko docina Ci w ciągu roboty? Zasugeruj łagodnie kierownikowi, by zajrzał na naszą witrynę. Frapujemy się poskramianiem rwetesu w pobliżu miejsc pracy. Idealnie zdajemy se sprawę, iż niezwykle wygodne okoliczności pracy to mnóstwo większa efektywność pracownika, w dużej mierze mniejsze przemęczenie i niemało mniej powodów do narzekań. Na witrynie elementy naszej propozycji.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych - JĘZYKI KATOWICE- Kursy Szkolenia Tłumaczenia - »

  Firma Języki Olsztyn oferuje usługi językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak i tłumaczeń kursy niemieckiego katowice Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie prywatne i kursy w niedużych i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i specjalistycznego, jak również warsztaty przygotowawcze i egzaminacyjne tłumaczenia przysięgłe katowice Organizujemy kursy dostosowane do wymagań uczestników i przy uwzględnieniu ich rozbudowania językowego, a dodatkowo czasu jakim dysponują. Świadczymy również usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak również pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu intrygującą ofertę, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne okoliczności współpracy.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Poznań »

  Dla osób, które w krótkim czasie potrzebują gotowego, profesjonalnie wykonanego, precyzyjnego tłumaczenia z języka niemieckiego na polski lub polskiego na niemiecki – oferta biura tłumaczeń Danuty Witkowskiej w Poznaniu. Biuro od 1992 roku przysporzyło sobie wielu klientów usatysfakcjonowanych wysoką jakością i atrakcyjną ceną usług (np. świadectw, dyplomów, certyfikatów, aktów notarialnych, aktów urodzeń, zgonów, małżeństw itp., dokumentów samochodowych, korespondencji handlowej, urzędowej, zwykłej, zaświadczeń o niekaralności). Wszelkie teksty objęte są poufnością informacji. Dane kontaktowe: +48 61 8622 163, email: d.witkowska@box43.pl.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Bielsko »

  Klienci zainteresowani translacją dokumentów mogą się zgłaszać do kancelarii Atrans. Obsługiwani są nie tylko klienci indywidualni, mogą liczyć na realizację zamówień także jednostki gospodarcze. Gwarantowane są tłumaczenia przez Internet i nie tylko. W asortyment usług wchodzą też kursy. Jest możliwość zorganizowania szkolenia zapoznającego z wyszukanym słownictwem branżowym. Opłacenie indywidualnego trybu nauczania to rewelacyjna metoda na intensywną edukację. Dzięki temu robimy się bardziej efektywni zawodowo. Uzyskane dzięki Atrans kompetencje językowe można wykorzystywać w rozmaitych sytuacjach. Biuro Tłumaczeń Żywiec Atrans to wyśmienity partner, natychmiastowo realizujący zlecenia. Na witrynie zawarte są konkretne referencje, można również zapoznać się z cennikiem. Jeżeli zlecenie jest rzeczywiście rozległe objętościowo Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec oferuje rabat. Istotnym atutem jest fakt, że za translację tekstów specjalistycznych Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec nie pobiera dodatkowych opłat. Najlepiej wejdź tutaj i sprawdź cennik i ofertę. Biuro Tłumaczeń Bielsko to pojęcie utożsamiane z tym przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Poznań »

  Kluczową działalnością firmy Albion Język Angielski Poznań są solidne tłumaczenia z języka angielskiego. Nauka Angielskiego Poznań – rekomenduję kształcenie indywidualne. To podług tłumaczy nadzwyczaj skuteczny sposób nauki, który można optymalnie dopasować do poziomu pojedynczego słuchacza. Korepetycje z Angielskiego Poznań – kontrahentom oferuję korepetycje na wszystkich poziomach edukacji. Wszystkie ćwiczenia są wspierane szeroką biblioteką materiałów. Albion Angielski Poznań – dzięki doświadczeniu w zakresie tłumaczeń, swoim uczniom jestem w stanie zaproponować korepetycje na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Cennik jest opublikowany na stronie. Zapraszam!

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online - Strona Główna »

  ]Nie radzisz sobie z angielskim? Masz problem z pracą domową? Planujesz prace za granicą i nie potrafisz przetłumaczy cv? Musisz przetłumaczyc list bądz jakikolwiek tekst? Teraz już nie będziesz miał problemu! Zrobimy to za Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy ciekawy system płatności który ułatwi transakcje!! Przekonaj się jakie to proste! Kolejną naszą dobrą cechą są bardzo atrakcyjne wręcz śmieszne ceny!

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA TECHNICZNE NIEMIECKI »

  Popyt na tłumaczenia techniczne niemiecki spowodowany jest przede wszystkim rozwijającą się gospodarkąświatową, a co za tym idzie – uniwersalizacja technologii światowej pociąga za sobą konieczność rozszerzenia grona osób biorących udział w tym procesie. Właśnie dlatego tłumaczenia techniczne stają się coraz bardziej popularne. Tłumaczenia techniczne niemiecki są jednym z najtrudniejszych elementów dziedziny translatorskiej, ponieważ tłumaczenia te charakteryzują się słownictwem specjalistycznym. W tłumaczeniach technicznych nie chodzi tylko o znajomość języka, ale także o znajomość branży i o wiedzę specjalistyczną z danej dziedziny. Dlatego nasze biuro zatrudnia doświadczonych tłumaczy, dla których najważniejsza jest profesjonalna obsługa naszych klientów. Tłumaczenia techniczne niemiecki to przede wszystkim tłumaczenia: • dokumentacji inwestycyjnej, konstrukcyjnej, technologicznej, fabrycznej, naukowo-technicznej, badawczo-rozwojowej, • norm krajowych (PN) i międzynarodowych (EN, DIN i ISO), • dokumentacji przetargowych, • instrukcji obsługi, montażu i konserwacji linii produkcyjnych i technologicznych, maszyn przemysłowych, sprzętu motoryzacyjnego, sprzętów AGD i RTV, instrukcje obsługi oprogramowania komputerowego, • kart charakterystyki substancji • instrukcji obsługi maszyn, linii technologicznych itp. • opisów maszyn i urządzeń, • technicznych folderów, reklam oraz stron WWW. Tłumaczenia techniczne niemiecki zawsze wykonywane są przez tłumaczy, którzy znają funkcje, zastosowanie i działanie produktów, o których piszą. Są oni specjalistami w swoich dziedzinach, a także doświadczonymi tłumaczami.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje angielski Będzin »

  Dysponujesz jakimś materiał do przetłumaczenia z cudzego języka? A może szukasz zajęć, dzięki którym udoskonalisz swoją znajomość danego języka? Żyjesz gdzieś na terytorium Śląska? Składamy Ci ofertę perfekcyjną, która sprawi, że wszelkie Twoje tłumaczenia Śląsk zostaną przeprowadzone idealnie. Natomiast, jeśli chcesz skorzystać z korepetycji - skorzystaj ze świadczeń najlepszych. Niezależnie od tego, czy ciekawią Cię korepetycje niemiecki Będzin, czy korepetycje angielski Będzin dajemy Ci pewność pełnej satysfakcji z naszych usług. Wybierasz korepetycje Sosnowiec, czy też tłumaczenia Sosnowiec - to wszystko masz już dziś w jednym miejscu, w najlepszej na rynku cenie i w możliwie najwyższej jakości. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 09 2018 · szczegóły wpisu »