Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'tłumacz':

 • Tłumaczenia techniczne niemiecki Poznań »

  Biuro tłumaczeń Intergerman proponuje klientom przekład w podanej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły wykonuje zamówienia w trybie zwykłym oraz ekspresowym – w ciągu 24 godzin od pory przyjęcia usługi. W propozycji usługowej biura tłumaczeń zawarte są przekład pisemny i ustny zwykły albo prawnie uwierzytelniony. Tłumacz niemieckiego adresuje swą ofertę do zleceniodawców z terenu Poznania i okolic. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań wyznaje zasadę zachowania wierności semantycznej i składniowej tłumaczeń na język niemiecki. Teksty przetłumaczone na niemiecki są sprawdzane przez native-speakera języka niemieckiego.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Poznań »

  Dla osób, które w krótkim czasie potrzebują gotowego, profesjonalnie wykonanego, precyzyjnego tłumaczenia z języka niemieckiego na polski lub polskiego na niemiecki – oferta biura tłumaczeń Danuty Witkowskiej w Poznaniu. Biuro od 1992 roku przysporzyło sobie wielu klientów usatysfakcjonowanych wysoką jakością i atrakcyjną ceną usług (np. świadectw, dyplomów, certyfikatów, aktów notarialnych, aktów urodzeń, zgonów, małżeństw itp., dokumentów samochodowych, korespondencji handlowej, urzędowej, zwykłej, zaświadczeń o niekaralności). Wszelkie teksty objęte są poufnością informacji. Dane kontaktowe: +48 61 8622 163, email: d.witkowska@box43.pl.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Bielsko »

  Klienci zainteresowani translacją dokumentów mogą się zgłaszać do kancelarii Atrans. Obsługiwani są nie tylko klienci indywidualni, mogą liczyć na realizację zamówień także jednostki gospodarcze. Gwarantowane są tłumaczenia przez Internet i nie tylko. W asortyment usług wchodzą też kursy. Jest możliwość zorganizowania szkolenia zapoznającego z wyszukanym słownictwem branżowym. Opłacenie indywidualnego trybu nauczania to rewelacyjna metoda na intensywną edukację. Dzięki temu robimy się bardziej efektywni zawodowo. Uzyskane dzięki Atrans kompetencje językowe można wykorzystywać w rozmaitych sytuacjach. Biuro Tłumaczeń Żywiec Atrans to wyśmienity partner, natychmiastowo realizujący zlecenia. Na witrynie zawarte są konkretne referencje, można również zapoznać się z cennikiem. Jeżeli zlecenie jest rzeczywiście rozległe objętościowo Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec oferuje rabat. Istotnym atutem jest fakt, że za translację tekstów specjalistycznych Atrans Biuro Tłumaczeń Żywiec nie pobiera dodatkowych opłat. Najlepiej wejdź tutaj i sprawdź cennik i ofertę. Biuro Tłumaczeń Bielsko to pojęcie utożsamiane z tym przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Poznań »

  Kluczową działalnością firmy Albion Język Angielski Poznań są solidne tłumaczenia z języka angielskiego. Nauka Angielskiego Poznań – rekomenduję kształcenie indywidualne. To podług tłumaczy nadzwyczaj skuteczny sposób nauki, który można optymalnie dopasować do poziomu pojedynczego słuchacza. Korepetycje z Angielskiego Poznań – kontrahentom oferuję korepetycje na wszystkich poziomach edukacji. Wszystkie ćwiczenia są wspierane szeroką biblioteką materiałów. Albion Angielski Poznań – dzięki doświadczeniu w zakresie tłumaczeń, swoim uczniom jestem w stanie zaproponować korepetycje na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Cennik jest opublikowany na stronie. Zapraszam!

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »