Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenie':

 • Szkolenie Autocad Szczecin »

  Zachodniopomorskie Centrum Informatyki zaprasza na swoją stronę i do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń informatycznych. Prowadzimy szkolenia już wiele lat i mamy wykwalifikowanych trenerów i wykładowców. Niektórzy z nich na co dzień nauczają na uczelniach wyższych co gwarantuje wysoki poziom kursów. W swojej ofercie posiadamy kursy Autocada, Ms Ofiice, programu Subiekt czy Inventor.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep górski ALPIN - szkolenia wysokościowe i szkolenia do pracy na wysokości »

  Zapraszam ciebie nie tylko do sklepu, oferującego sprzęt oraz asortyment do górskich czy turystycznych eskapad. Przede wszystkim chcieliśmy ci zaprezentować nasze szkolenia, które zyskują coraz większa popularność, nie tylko w województwie wielkopolskim. Wszystkich informacji dowiesz się na stronie naszego sklepu z odzieżą górską, są tam wszystkie terminy, oraz szczegółowe wiadomości, dość przydatne przy chęci na podjęcie się do skorzystania z takich kursów czy szkoleń. Pamiętaj, korzystaj ze sprawdzonych sklepów, oraz miejsc, gdzie zarówno produkty, jak i usługi, czyli szkolenia do prac na wysokościach, będą najwyższej jakości, nie popełniał błędu, jaki ci w tym momencie grozi, czyli nie zapominaj o najważniejszym, chodzi tutaj o własne bezpieczeństwo.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »


  Nasza firma, istniejąca już cztery lata, GDprawko, informuje Szanownego Państwa, że prowadzi kursy nauki jazdy kat. B. Zachęcamy gorąco mieszkańców miasta Gdańska - Moreny, Suchanina, Chełma, Wrzeszcza, a także z całego miasta, do udziału w sz koleniach. Zapewniamy,że mamy tu elastyczny system wykładów i zapłaty np. raty, promocje, przyjazne formy opłat i tak dalej. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek i środę, systemem modułowym, można je rozpocząć w dowolnym momencielink text. Nasi kursanci osiągają bardzo dobre rezultaty na egzaminach na prawo jazdy, co potwierdzają stosowne rankingi szkół jazdy.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biura Poznań »

  Tym, co odznaczać firmę Seti jest wszechstronność usług. Zamiarem jest zaproponowanie klientom jak najbardziej różnorodnej palety operacji, które udoskonalają funkcjonowanie w firmach. Począwszy od podstawowych usług takich jak sprzątanie w Poznaniu, ekipa Seti dba o czystość w siedzibach firm i przepastnych magazynach. O dobrej renomie Seti dają świadectwo znakomite miejsca wyszukiwania na słowa „sprzątanie hal Poznań” albo „sprzątanie biur Poznań”. Innym obszarem są szkolenia BHP Poznań obejmujące. Szkolenie BHP dla pracowników, zarówno wstępne, jak i okresowe, prowadzi wyspecjalizowany trener. Zapewnia to zakładowi zwiększone bezpieczeństwo. Przedsiębiorstwa mają do dyspozycji również profesjonalną obsługę kadr i płac wedle zasad outsourcingu. Seti dba również o klientów indywidualnych – ekipy pracowników Seti codziennie czyszczą kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni lokali mieszkalnych. Można zlecić pranie dywanu (tu: „pranie dywanów Poznań). Wykorzystanie specyfików oraz sprzętu najwyższej skuteczności gwarantuje wyczyszczenie każdego typu powierzchni z błyskawicznym rytmie.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Łódź »

  Auto szkoła Łódź organizuje skuteczny kurs na prawo jazdy, w kategorii B. Poza tym skorzystać można z oferty kursowej z Eco Drivingiem. Współcześnie należy wybierać przetestowane auto szkoły, ponieważ zezwoli to odpowiednio wyćwiczyć się do egzaminu państwowego. Nasze szkolenie pozwala każdemu chętnemu odbyć szkolenie. Specjalnie dla ludzi pracujących i wszystkich chętnych, planowane są szkolenia przyśpieszone oraz weekendowe. Zdecydowanie warto zdecydować się na naszą auto szkołę, albowiem swoją siedzibę mamy w pobliżu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Oferujemy jazdy po trasach, gdzie prowadzą egzaminatorzy. Korzyścią dla kursanta jest dowolny wybór auta, z trzech dostępnych. Wysoka jakość uczenia, świadczy fakt, iż nasza szkoła nauki jazdy łódź osiągnęła drugą pozycję w klasyfikacji zdawalności, który przeprowadzony został przez Dziennik Łódzki. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doskonalenie kadr »

  Firma została stworzona z myślą o rozwoju wspólnie z organizacjami korzystającymi z naszych usług. Ofertę planujemy wspólnie z Wami. Czemu nasza oferta jest dla Was odpowiednia? Wspólnie z klientem zmierzamy do odkrycia gdzie w Państwa firmie można znaleźć działy, których poprawa sprowadzi najlepsze rezultaty. Pragniemy by w ciągu kilku najbliższych lat być jednym z istotniejszych jednostek w kraju które najbardziej wpływają na rozwój organizacji.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Siddha oferuje tani kurs prawa jazdy. Posiadamy nowe materiały szkoleniowe, co pomoże w dobrym przygotowaniu do nowego egzaminu praktycznego. Zapewniamy bezstresowy przebieg szkoleń, które ułatwiają osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym! Szkoła kierowców mieści się w dogodnej lokalizacji Lublina. Specjalizujemy się w szkoleniach podstawowych kat. A1, A i B oraz doszkalaniu, oferujemy konkurencyjne ceny, możliwość opłat za kurs prawa jazdy w ratach, współpracujemy z lekarzem medycyny - badania lekarskie na miejscu, posiadamy plac manewrowy - identyczny z egzaminacyjnym, sale wykładowe wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Nauka jazdy odbywa się bezstresowo trasami egzaminacyjnymi. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy podatkowe Łódź »

  Jeśli chcesz podnieść bądź zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w zakresie szkoleń a też prestiżowe zaświadczenie to zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem kursów podatkowych. Podatki Vat a też podatek dochodowy są naszą specjalizacją. Szkolenia podatkowe polegają na zaznajomieniu twojej osoby z najnowszymi nowelizacjami ustaw oraz najnowszym prawem podatkowym. Pobudzają do myślenia a również angażują każdą jednostkę w grupie. Agencja szkoleniowa Rewolucja Umysłów prowadzi szkolenia dla księgowych a także kadr z zasięgu prowadzenia sklepu pod kątem polepszenia podatkowego. Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki vat, podatki cit oraz podatki krus oraz inne mniejsze zobowiązania podatkowe. Szkolenia vat biur to współcześnie wiodący prym a również modny temat finansowy dla biznesmenów prowadzących własną działalność. Centralne położenie w Polsce a także wszechstronny parking to zalety położenia szkoły podatkowej. Podatki to nadal zmieniający się temat, wraz z przystąpieniem Polski do Europy zawiłości w podatkach, w tym w podatku vat zostały znacznie skomplikowane. Nie posiada jednak przeciwwskazań, by osoba fizyczna zdobyła, na prowadzonych przez nas kursach, dodatkowych umiejętności. Na szkoleniach używany jest najwyższej odmiany sprzęt multimedialny a też specjalistyczne prezentacje, które bardziej obrazowo wyjaśniają trudne tematy podatku vatowskiego. Trenerzy podatkowi to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący dla wielu biur z okręgu łódzkiego jako doradcy podatkowi. Inwitujemy także na stronę WWW, gdzie prostą metodą omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs auditora ISO 9001 »

  Centrumjakości. pl to strona internetowa na której znajdziemy wiele informacji z dziedziny zarządzania jakością. Kadra zarządzająca znajdzie tam szkolenia z bardzo szczegółowymi informacjami: cena, tematyka, forma szkoleń. Firmy szkoleniowe prezentują też swoją ofertę i w jednym miejscu mamy wgląd w ofertę wiodących szkoleniowców. Osobo bardziej dociekliwym i chcących kształcić się we własnym zakresie polecam bazę z artykułami, które wyczerpująco traktują temat. Dodatkowo jako firma szkoleniowa można nawiązać współpracę zarówno w zakresie szkoleń jak i pisania artykułów.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »