Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · następna strona »
 • Montaż elektroniki »

  Tylko i wyłącznie z przedsiębiorstwem Sonel będziesz spokojny o własne bezpieczeństwo pracy z elektrycznością, bowiem wytwarza ona najdoskonalsze na naszym rynku urządzenia pomiarowo-lokalizacyjnych. Sonel wytwarza kamery termowizyjne i lokalizatory przewodów, dzięki którym odszukasz i zidentyfikujesz wadę nawet w niezmiernie grubych ścianach. Montaż elektroniki stanie się o wiele prostszy i wydajniejszy, a dzięki temu i bezpieczniejszy dla całej brygady elektromonterskiej. Portal internetowy przedsiębiorstwa posiada wszystkie istotne dane potrzebne do zawarcia kooperacji czy kupienia aparatu pomiarowego, w takim razie zagrzewamy do jej zwiedzenia.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Autocad Szczecin »

  Zachodniopomorskie Centrum Informatyki zaprasza na swoją stronę i do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń informatycznych. Prowadzimy szkolenia już wiele lat i mamy wykwalifikowanych trenerów i wykładowców. Niektórzy z nich na co dzień nauczają na uczelniach wyższych co gwarantuje wysoki poziom kursów. W swojej ofercie posiadamy kursy Autocada, Ms Ofiice, programu Subiekt czy Inventor.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Kursy z perswazji, które organizujemy są właściwe w głównej mierze dla ludzi mających trudności z namówieniem osoby, z która mają kontakt do swoich racji. Bezspornie nie bazuje to na jakimś bezpardonowym namawianiu do wtrąconych racji, a na stwarzaniu warunków, w jakich nawet minimalna wzmianka zapewni na zdobycie interesującego nas efektu. Ogromnie ciepło zapraszamy na nasze szkolenia dla firm (w tym wypadku szkolenia rozwoju osobistego), na których rozpoznasz fragmenty zawiłej umiejętności biznesu.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Couching »

  Business coaching - słyszałeś kiedyś o coachingu? Wiesz, iż dzwoni, lecz nie wiesz gdzie? Zapraszamy nader ciepło w takim razie na naszą witrynę. Zaprezentujemy Ci niesłychanie rzetelnie i w nadzwyczaj łatwy sposób czym jest coaching. Po zaznajomieniu się z materiałami, które usytuowaliśmy celowo dla Ciebie na naszej witrynie dowiesz się co to jest coaching i co zdołasz zdobyć po udziale w szkoleniach z coachingu.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystąpienia publiczne »

  Szkolenia z obszaru biznesu (na przykład coaching, wystąpienia publiczne, perswazja czy szkolenia sprzedażowe), jakie urządza IICD należą do tych, o jakich Kontrahenci na ogół wypowiadają się niezmiernie dodatnio. Do wszelkiego kursu bez ustanku przystępujemy w odrębny sposób. Wszystkie z naszych kursów jest charakterystyczne. Informacja którą staramy się podać nieustająco ma dostarczyć korzyści dla osób, jakie są kształcone. O ile do bieżącego dołączymy jeszcze fachowość naszych instruktorów, to... Starczy już o IICD. Zapraszamy na naszą stronicę, jaką zamieściliśmy w sieci internetowej. Prezentujemy wybitnie gruntownie na witrynie wszelkie nasze kursy.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antidotum - Firma szkoleniowa »

  Firma szkoleniowa Antidotum zajmuje się prowadzeniem szkoleń zawodowych. Firma Antidotum posiada w ofercie warsztaty ułatwiające rozwijać cenne umiejętności a także otrzymanie doświadczenia zawodowego.Nasza grupa ucząca to osoby starannie wykształcone z ogromną stażem zawodowym. Naszą pasją jest pomaganie a także dzielenie się wiedzą. Energiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa jest przykładem ogromnego potencjału załogi uczącej i użyteczności wiedzy, którą przekazujemy na kursach.Zespół fachowców z dużym doświadczeniem służy Wam pomocą i wsparciem psychologicznym. Nasi eksperci: psychiatra,terapeuta,psycholog doradca zawodowy a także pedagog pomogą Wam w rozstrzyganiu problemów. Nasza instytucja rekrutuje na szkolenia tj: kurs na elektryka, kurs stolarski oraz na sprzedawcę.Nasza pomoc pokierowana jest także do osób prowadzących działalność gospodarczą a także kalkulujących utworzenie takiej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Prowadzimy doradztwo telefoniczną i indywidualną rozmową w sekretariacie.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie »

  Przedsiębiorstwo Persolog szkoli menadżerów HR i obecnie wykształciliśmy już ponad dwudziestu coachów. Prowadzimy oprócz tego własne szkolenia biznesowe, które są skierowane do właścicieli przedsiębiorstw. Jeden z wykreowanych przez nas systemów jest szalenie pomocny, podczas gdy w Twojej firmie teraz ma miejsce rekrutacja pracowników. Wykonany przez nasze przedsiębiorstwo system integracji ma za zadanie wybranie właściwych kandydatów, biorąc pod uwagę ich cechy osobowości. Mniemamy, że te cechy wpływają na przyszłe zachowania jednostki w nowej pracy. Nasz tryb EIQ sprawdzając testy osobowości pozwala na początkową selekcję kandydatów, by wybrać ludzi spełniających oczekiwania szefa. Ciągle zwiększamy pole swojej tematyki wyprzedzając światowe trendy w dziedzinie zarządzania i human resources.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep górski ALPIN - szkolenia wysokościowe i szkolenia do pracy na wysokości »

  Zapraszam ciebie nie tylko do sklepu, oferującego sprzęt oraz asortyment do górskich czy turystycznych eskapad. Przede wszystkim chcieliśmy ci zaprezentować nasze szkolenia, które zyskują coraz większa popularność, nie tylko w województwie wielkopolskim. Wszystkich informacji dowiesz się na stronie naszego sklepu z odzieżą górską, są tam wszystkie terminy, oraz szczegółowe wiadomości, dość przydatne przy chęci na podjęcie się do skorzystania z takich kursów czy szkoleń. Pamiętaj, korzystaj ze sprawdzonych sklepów, oraz miejsc, gdzie zarówno produkty, jak i usługi, czyli szkolenia do prac na wysokościach, będą najwyższej jakości, nie popełniał błędu, jaki ci w tym momencie grozi, czyli nie zapominaj o najważniejszym, chodzi tutaj o własne bezpieczeństwo.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Trudnisz się kosztorysowaniem? Masz już dosyć ciągłego kalkulowania w excelu? I może chciałbyś, aby twoja praca stała się łatwiejsza? Jeśli tak to mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie Twoich problemów. Skorzystaj z narzędzia, które przygotowała firma specjalizująca się w tworzenia programów dla budownictwa. Program Norma PRO pozwala na szybką pracę, poprzez współprace programu z dostępnymi bazami cen nie musisz wertować książek ani Internetu w poszukiwaniu ceny towarów, wystarczy ze zaimplementujesz, któryś z cenników Interbcenbud lub Sekocenbud na CD.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skills Up organizacja szkoleń »

  Każda praca potrzebuje od robotnika szczegółowej wiedzy. Proponujemy dostęp do najbardziej szukanych szkoleń. Posiadamy własne zaplecze szkoleniowe, gdzie studenci mogą w komfortowych warunkach wchłaniać informacje przekazywane przez naszych fachowców. Sprzedaż jest ważnym elementem w każdym sklepie, to głównie od niej zależy byt firmy. Z tego względu w teraźniejszej ofercie odkryjecie szkolenia sprzedażowe. Jakiekolwiek szkolenie ze sprzedaży jest pilotowane poprzez doświadczonych szkoleniowców, którzy osobiste doświadczenia powierzają studentom. Z wykorzystaniem takiej wiedzy podwyższysz przychody firmy. Sprawdź ofertę, jaka być może zmieni Wasze byt.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ars Profectus - wdrażamy Lean Management »

  Witryna www przedsiębiorstwa, którego zajmuje się doradzaniem biznesowym, wprowadzaniem unowocześnień w procesach zarządzania firmą oraz udoskonaleniem procesów produkcyjnych zachodzących w przeróżnego rodzaju firmach. Naszym klientom pomagamy w usprawnieniu zarządzania przedsiębiorstwem, używamy do tego przeróżnych metod: szkoleń prowadzonych przez wysoce wykwalifikowanych ekspertów albo audytów, dzięki którym głęboko zapoznajemy się z trudnościami firmy. W zwalczanie problemów przedsiębiorstwa nie tylko angażowany jest właściciel, ale też wszyscy jego pracownicy, bo to oni zazwyczaj mogą najwięcej pożytecznego zrobić dla swojej firmy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi BHP Poznań »

  Wieloletnie doświadczenie to nie jedyny wskaźnik mający wpływ na popularność. Ośrodek BHP Poznań to ekspert w dziedzinie szkoleń BHP. Oragnizujemy seminaria BHP zgodne z najnowszymi przepisami prawa. Podesty Ruchome Szkolenia Poznań zawsze kończą się otrzymaniem specjalnego certyfikatu. Każdy kurs BHP Poznań to solidnie przygotowane przedsięwzięcie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom firm. Naszymi trenerami są specjaliści w obszarze bezpieczeństwa pracy. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem. Firma posiada wszystkie uprawnienia do szkolenia pracowników. Organizujemy szkolenia w naszym ośrodku lub w klienta. Szkolenia Wózek Widłowy Poznań – przygotowujemy solidnie do pracy na wózkach widłowych. Dzięki zastosowaniu nowych technik naszym klientom możemy zaoferować szkolenia typu e-learning. To pozwala optymalnie wykorzystać czas. Nasze szkolenia BHP są ciekawie zaaranżowane. Prowadzimy szkolenia w opraciu o prezentacje meulitimedialne.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców Poznań »

  Dostanie prawa jazdy dla dużej ilości ludzi może wiązać się ze stresem. Każdy słyszał różnorodnego typu opinie o egzaminach na prawo jazdy, które bardzo często, z różnorodnych powodów, zakańczały się nieudanie. Dlatego, niezwykle istotna jest decyzja o wybraniu ośrodka, w którym zacznie się naukę jazdy. Jedynie dobrej jakości ośrodek, z właściwym podejściem do swoich usług, ma sposobność przygotować do zdania egzaminu – teoretycznie, w praktyce jak i mentalnie. Osoby z Poznania, które chciałby rozpocząć naukę jazdy, takiego typu rewelacyjne przygotowanie, odszukać mają okazję w propozycji ofertowej jaką udostępnia Delfin - ośrodek jazdy doszkalające Poznań. Kurs teoretyczny w tym ośrodku, to skuteczne techniki na zdobywanie umiejętności co do zasad. Szkolenie praktyczne, to jazdy doszkalające po ulicach jak i placu ćwiczeniowym, pod uważnym okiem profesjonalnych instruktorów. W każdym przypadku kursant ośrodka Delfin - nauka jazdy Poznań, może oczekiwać na całkowite zaangażowanie jak również życzliwą pomoc osób tam zatrudnionych.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Expert szkoła jazdy zaprasza na kurs prawo jazdy Warszawa oraz jazdy doszkalające kategoria B i A. Szkolenia prowadzimy na Skoda Fabia II w Warszawie. Prawo jazdy warszawa – Expert szkoła jazdy zaprasza na kursy nauki jazdy. Prowadzimy szkolenia dla kandydatów na kierowców kategorii B (samochód) lub kategorii A (motocykl). Zajęcia praktyczne jazdy, prowadzone są na terenie całej Warszawy. Kładziemy nacisk by część tych zajęć odbywała się w okolicach ośrodków egzaminowania: WORD Bemowo, Odlewnicza, Okęcie. Za wyborem naszej szkoły jazdy przemawia wieloletnie doświadczenie i setki wyszkolonych kierowców. Zapraszamy serdecznie na kurs prawa jazdy do szkoły jazdy Expert. Nauka jazdy Warszawa w szkole jazdy Expert to gwarancja zadowolenia z trafnie wybranej szkoły jazdy. Szkoła Expert od lat szkoli osoby chcące bezpiecznie poruszać się po drogach. Kurs prawa jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców przygotowuje przyszłych kierowców do samodzielnej jazdy. Organizujemy kursy kategorii B i A. Zajęcia teoretyczne, wykłady prowadzone są w Sali wykładowej w centrum Warszawy, do której łatwo dojechać z większości dzielnic Warszawy. Zajęcia praktyczne odbywają się z dowolnej dzielnicy Warszawy, np. wola, ochota, śródmieście, Tarchomin, bródno, praga itp. Zajęcia te przygotowują do zdania egzaminu praktycznego w jednym z trzech WORD-ów w Warszawie: Okęcie, Bemowo, Odlewnicza. Szkoła jazdy Expert prowadzi dla wszystkich zainteresowanych jazdy doszkalające Warszawa.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lublin »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Siddha oferuje tani kurs prawa jazdy. Posiadamy nowe materiały szkoleniowe, co pomoże w dobrym przygotowaniu do nowego egzaminu praktycznego. Zapewniamy bezstresowy przebieg szkoleń, które ułatwiają osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym! Szkoła kierowców mieści się w dogodnej lokalizacji Lublina. Specjalizujemy się w szkoleniach podstawowych kat. A1, A i B oraz doszkalaniu, oferujemy konkurencyjne ceny, możliwość opłat za kurs prawa jazdy w ratach, współpracujemy z lekarzem medycyny - badania lekarskie na miejscu, posiadamy plac manewrowy - identyczny z egzaminacyjnym, sale wykładowe wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne. Nauka jazdy odbywa się bezstresowo trasami egzaminacyjnymi. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników »

  Należyte szkolenia w ogromnym stopniu pomagają w podnoszeniu kwalifikacji pracowników. Dobór stosownego oferenta szkoleń nie zalicza się do zadań najłatwiejszych. Zróżnicowanie propozycji kursów jest teraz na rynku duże. Bogata propozycja kursów jest adresowana nade wszystko do wszystkich ludzi, którzy chcą pogłębiać swoje kompetencje. W teraźniejszym świecie przy tak dużej konkurencji, ma to spore znaczenie, aby nie nie stać się bezrobotnym trzeba stale się doszkalać. Uznana spółka Certes Szkolenia Sprzedaż proponuje ciekawe szkolenia dla firm. W ofercie spółki są szkolenia menedżerskie, jak również inne szkolenia, komunikacja jest także ważną dziedziną szkoleń. Fundamentalnym zadaniem kursu o negocjacjach jest odpowiednie zastosowanie sposobów negocjacji. Negocjacje to w znacznym stopniu ponadto stosowna komunikacja. Doskonała spółka Certes Szkolenia Zarządzanie Projektami zrobiła już znaczną ilość różnorodnych szkoleń, większość osób w nich biorących udział oceniła je pozytywnie. Na witrynie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nurkowania w Warszawie »

  Kursy płetwonurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania w tym kursy techniczne, specjalistyczne, kursy instruktorskie, oraz doszkalające oraz specjalistyczne juz od dwunastego roku ycia według standardów IANTD. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwościwww.scubatraining.com.pl. Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony co wpływa na jego bezpieczeństwo pod wodą. Serwis sprzętu www.scubatraining.com.pl.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm Poznań »

  Współcześnie wiele spółek organizuje najrozmaitsze szkolenia. Są one niezmiernie ważne, albowiem w ten sposób pogłębia się wydajność pracy. Treningi powodują, że profesjonaliści konkretnego przedsiębiorstwa lepiej funkcjonują w branży. Podczas szkoleń, ich uczestnicy pogłębiają swoje kwalifikacje w różnych dziedzinach. Na pewno fachowcy firmy to jej najpotężniejszy zasób. Znakomita spółka Instytut Projektów Personalnych Szkolenia Negocjacje oferuje szkolenia: zarządzanie zespołem, jak również szkolenia techniki sprzedaży. W przedsiębiorstwie są zatrudnieni doskonali profesjonaliści ze sfery szkoleniowo-doradczej. Przy tworzeniu dużych projektów, niebywale istotna jest umiejętność porozumiewania się, którą specjaliści przedsiębiorstwa bezspornie mają. Umiejętność współpracy ma znaczący wpływ na przebieg rozstrzygania problemów, toteż sprawdzona firma IPP, w ramach współpracy nawiązała sporo korzystnych kontaktów. Z pewnością kapitał ludzki w spory stopniu sprawia, że spółka jest dużo bardziej konkurencyjna. Na witrynie internetowej są bliższe wiadomości.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, kursy bhp EKOL-BHP »

  Jako firmaP usługowo-doradcza zajmujemy się szczególnie bhp. Organizujemy szkolenia bhp pracowników z wszelkich grup zawodowych i przedsiębiorców. Szkolenia przeprowadzamy w metodą tradycyjną a także metodą on-line. Wykonujemy również oceny zagrożenia zawodowego, tworzymy dokumenty powypadkowe. Wychodząc naprzeciw klientom na rzecz rozszerzenia oferty oferujemy w sklepie on-line odzież i obuwie robocze jak również wyposażenie bhp. Doradzamy w kwestiach z zakresu bhp, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Oprócz tego zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, ppoż a także wdrażaniem systemu HACCP.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy podatkowe Łódź »

  Jeśli chcesz podnieść bądź zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w zakresie szkoleń a też prestiżowe zaświadczenie to zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem kursów podatkowych. Podatki Vat a też podatek dochodowy są naszą specjalizacją. Szkolenia podatkowe polegają na zaznajomieniu twojej osoby z najnowszymi nowelizacjami ustaw oraz najnowszym prawem podatkowym. Pobudzają do myślenia a również angażują każdą jednostkę w grupie. Agencja szkoleniowa Rewolucja Umysłów prowadzi szkolenia dla księgowych a także kadr z zasięgu prowadzenia sklepu pod kątem polepszenia podatkowego. Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki vat, podatki cit oraz podatki krus oraz inne mniejsze zobowiązania podatkowe. Szkolenia vat biur to współcześnie wiodący prym a również modny temat finansowy dla biznesmenów prowadzących własną działalność. Centralne położenie w Polsce a także wszechstronny parking to zalety położenia szkoły podatkowej. Podatki to nadal zmieniający się temat, wraz z przystąpieniem Polski do Europy zawiłości w podatkach, w tym w podatku vat zostały znacznie skomplikowane. Nie posiada jednak przeciwwskazań, by osoba fizyczna zdobyła, na prowadzonych przez nas kursach, dodatkowych umiejętności. Na szkoleniach używany jest najwyższej odmiany sprzęt multimedialny a też specjalistyczne prezentacje, które bardziej obrazowo wyjaśniają trudne tematy podatku vatowskiego. Trenerzy podatkowi to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący dla wielu biur z okręgu łódzkiego jako doradcy podatkowi. Inwitujemy także na stronę WWW, gdzie prostą metodą omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »