Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'systemy':

 • Stoiska targowe »

  ISOframe to znany już od kliku lat rewelacyjny system wystawienniczy, pozwalający budować niemal bez ograniczeń interesujące stoiska targowe. Każde takie stoisko składa się z szeregu modułów połączonych ze sobą w taki sposób, że spoiny są niemal nie widoczne dokładnie tak samo jak w ściankach reklamowych PopUp.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe »

  Wrocławska firma Iteco oferuje mobilne systemy wystawiennicze w tym również przenośne stoiska targowe. Tego typu mobilne rozwiązania stosowane w reklamie a w szczególności w wystawiennictwie pozwalają zaoszczędzić wiele czasu i miejsca a w konsekwencji jednego zakupu również sporo pieniędzy. Oferta firmy obejmuje również wydruki wielkoformatowe.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rollup »

  More Expo to agencja reklamowe oferująca usługi kreacji graficznej głównie grafiki na systemy wystawiennicze takie jak wszechobecne banery rollup oraz takie produkty jak lady recepcyjne czy stojaki na ulotki. More Expo posiada własną markę banerów RollUp oraz innych oferowanych narzędzi marketingowych.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony Poznań :: IMPULS SECURITY :: Ochrona obiektów, ochrona fizyczna »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  securi.pl

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Oferta realizacji firmy e-motive. com. pl skierowana została do klientów firmowych i instytucjonalnych. Kompleksowy monitoring zdalny w oparciu o uprzednio stworzoną sieć telekomunikacyjną, najnowocześniejsze oprogramowanie do monitoringu wizyjnego i wyspecjalizowane kamery IP, takie jak kamery Axis o zmaksymalizowanej rozdzielczości matrycy jest korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw budowlanych, deweloperów i administratorów magazynów wielkopowierzchniowych. E-motive proponuje wszechstronne wykonania doradcze w zakresie zastosowania aktualnych rozwiązań technologicznych z domeny business intelligence, detekcja ruchu oraz komputerowa analiza obrazu z kamer monitorujących. Innowacją e-motive. com. pl jest program agent VI, najlepsze jak do tej pory rozwiązanie z branży video intelligence czy bezprzewodowego monitoringu.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Podstawowym elementem każdego systemu telewizji przemysłowej IP, jest kamera sieciowa IP. Wszystkie kamery IP wysyłają oraz transmitują obraz w sieci IP, co umożliwia uzyskanie lokalnej lub wydłużonej kontroli wideo w zależności od struktury sieci IP. Zapraszamy do sklepu wysyłkowego zaopatrzonego w pełen asortyment sprzętu i urządzeń telewizji przemysłowej. Posiadamy urządzenia czołowych producentów branży cctv, gwarantujemy jakość i udzielamy gwarancji na zakupiony sprzęt nawet do 36 miesięcy. Firmom instalatorskim i stałym handlowcom przyznajemy wysokie rabaty. Towar wysyłamy ekspresowo. Zapraszamy! http://www. sklep-monitoring. pl/ http://www. kamery-przemyslowe. com. pl/

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma zajmująca się wdrażaniem rozwiązań solarnych »

  Zamierzasz rozpocząć budowanie domu i nie wiesz, jakie źródło energii do ogrzewania pomieszczeń albo też wody wybrać? Może trzeba zapoznać się szczegółowo z rozwiązaniami, jakie proponują specjalistyczne solary? Rachunki za grzanie budynku Twojej instytucji są za duże, chcesz je ograniczyć? Kolektor słoneczny to bardzo wydajne narzędzie do każdego rodzaju budynku, które ma możliwość Ci w tym służyć pomocą. Postawa ekologiczna jest dla Ciebie bardzo ważna, nie chcesz przez wykorzystywanie paliwa gazowego bądź też innego typu opału, zanieczyszczać środowiska? Solary słoneczne bez wątpienia powinny Cię zaciekawić. Za pomocą witryny online – Soleno. pl, zapoznać się da z bardzo szerokim zakresem możliwości, jakie dzisiejsze kolektory słoneczne przedstawiają. Zarazem chcąc zainstalować systemy solarne w prywatnym budynku bądź też przez solar obniżyć wydatki w zakładzie pracy, z Soleno, które na podanej witrynie proponuje swoją propozycję ofertową, masz możliwość to uczynić. Przez profesjonalne doradztwo specjalistów z Soleno, kupić jest okazja system solarny szczególnie optymalny dla konkretnego klienta.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP megapikselowe »

  Security Systems posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży ochrony, montażu i serwisu systemów zabezpieczeń mienia. Od początku naszej działalności instalujemy i serwisujemy tysiące systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz kontroli dostępu. W ostatnich latach poszerzyliśmy naszą ofertę o elementy automatyki przemysłowej. Podążając za nowymi trendami, podnosimy jakości świadczonych usług a co za tym idzie zadowolenia naszych klientów. Dbając o bezpieczeństwo naszych kontrahentów dobierając konfigurację sprzętową w zależności od tematyki zlecenia bazujemy na sprawdzonych markach. Możemy pochwalić się, że instalujemy jak i serwisujemy sprzęt najwyższej jakości, dla poszczególnych branż tj. : Budynki Inteligentne Fibaro, Automatyka Przemysłowa; Przewodowe systemy alarmowe SSWiN Satel Versa, Satel Integra, DSC, Risco, starsze centrale alarmowe firmy Satel CA4, CA5, CA6, CA10, CA64 Bezprzewodowe systemy alarmowe DSC Alexor, Satel Micra, Satel ABAX, Jablotron, Visonic, Elmes, Kontrola Dostepu, Kontrola Czasu Pracy, Satel Acco, Bibi, Roger, Telewizja Przemysłowa CCTV, Kamery IP megapikselowe Arceont Vision, Vivotek, Bosch, Siemens, Gantz, JVC, cyforowe rejestratory BCS, Siemens, Grundig, video serwery Alnet, GeoVision, Systemy PPOŻ Polon Alfa, Siemens, Bosch, Satel Działamy na terenie województwa kujawsko - pomorskiego tj. : Torunia, Bydgoszczy, Inowrocławia, Solca Kujawskiego, Koronowa, Świecia, Grudziądza, Nakła nad Notecią, Szubina, Żnina, Kcyni

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Wrocław »

  Nasza ekipa przy użyciu wyłącznie profesjonalnego wyposażenia przeprowadza zlecenia nawet w niesprzyjających warunkach. Firma zajmuje się budową terenów zieleni, ogródków przydomowych, terenów przy biurowcach oraz budynkach usługowych. Budujemy pergole, projektujemy oczka wodne. Naszą ofertę ukierunkowujemy zarówno do osób chcących posiadać wymarzony ogród jak i przedsiębiorstw budowlanych, deweloperów i jednostek samorządowych przeznaczających środki na nowe przestrzenie ogólnodostępne. Wszystkie nasze realizacje poprzedzone są szczegółową wyceną kosztów oraz uzgodnieniami ze zleceniodawcą.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deska WPC »

  Wyjątkowo spora wytrzymałość i znakomita estetyka czynią, że deski tarasowe z firmy Grupa Ecco to wyjątkowo często zakupywany artykuł. Bardzo dobre zalety, jakie posiada udostępniona w propozycji poznańskiej firmy deska kompozytowa, pozwalają stosować ją nie tylko jako deska kompozytowa na taras. Różnorakiego typu pomosty, obszary przy basenowe bądź też różnorakiego rodzaju detale architektury ogrodowej, przez czerpanie z właściwości, które ma deska WPC, otrzymują rewelacyjną klasę, jak też styl. Grupa Ecco - Deski Tarasowe Poznań oferuje fachowe systemy tarasowe, w skład których wchodzą niezbędne artykuły, poprzez które deska tarasowa kompozytowa będzie zainstalowana należycie, a jej późniejsza ochrona będzie na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli nabywca wyrazi chęć, profesjonaliści z Grupy Ecco zrealizować mają sposobność montowanie tarasów czy innych powierzchni, których najważniejszym elementem będzie deska tarasowa. Szczegóły propozycji, jak również inne niezbędne informacje, dostępne są pod tym hiperłączem sieciowym: grupaecco. pl.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis serwerów i pamięci masowych »

  Szukasz profesjonalnej firmy IT oferującej usługi zarządzania danymi? Twoje biznes potrzebuje wysokiej klasy urządzeń IT? A może potrzebujesz rzetelnego dostawcy dla rozwiązań "open source"? Jeżeli już tak, to doskonale trafiłeś - nasza spółka oferuje szeroko pojęte usługi z zakresu informatyki. Specjalistyczność w zakresie świadczenia usług, obsługa techniczna, a ponadto terminowość najlepiej charakteryzują naszą korporację. Mamy grono zadowolonych Klientów, które najlepiej potwierdzają kompetencje naszych pracowników. Zachęcamy gorąco do odwiedzenia naszej strony www, gdzie zawarliśmy niezbędne dane na temat spektrum świadczonych przez moją firmę usług. Gwarantujemy wysokie standardy obsługi! Dołącz do grona zadowolonych z usług mojej firmy Klientów!

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe Kraków »

  Bezpieczeństwo głównie. Jest to najistotniejsze zarówno jeśli chodzi o domu swoje jak i spółki. Jednym z rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo jest telewizja przemysłowa, która pozwala obserwowanie całego gruntu jeśli jest ona odpowiednio zamontowana. Bardzo istotne jest to ażeby cała instalacja była zrobiona na najwyższym poziomie. W przypadku większych firm używa się także systemy alarmowe, które w połączeniu z telewizją przemysłową w ogromnej liczbie przypadków są bardzo potrzebne do adekwatnego zabezpieczenia każdej spółki. Natomiast istnieje jeszcze potrzeba żeby instalacje elektryczne zostały odpowiednio potrzebne tak aby telewizja działała dobrze to musisz pamiętać by instalacje elektryczne stosowane w Twojej firmie zostały odpowiedniej jakości. Za każdym razem powinieneś ufać specjalistom, którzy wykonują takie instalacje w zgodzie z najwyższymi standardami.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja nissan »

  Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy systemów multimedialnych do różnorakich samochodów. Nasz asortyment jest bardzo bogata i prawie każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Nasze uniwersalne stacje multimedialne pasują w praktyce do każdego samochodu co zapewnia, że właściwie każdy znajdzie coś co spełni jego nadzieje. Nasze stacje multimedialne posiadają mnóstwo różnych zadań takich jak nawigacja, sterowanie głosowe, możliwość puszczania wielu formatów muzyki. Mamy w dystrybucji m. in. panele dedykowane. Z nami nawigacja subaru forester stanie się bardzo prosta. Przy tym w zakres wykonywanych przez naszą firmę usług wchodzi zaawansowane wygłuszanie samochodu. Namawiamy do sprawdzenia oferty mojej spółki a oczywiście każdego zadowolimy. Nasze produkty są wysokiej klasy i gwarantują każdemu zadowolenie podczas korzystania z nich.

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki łańcuchowe »

  Jesteśmy korporacją, która na rynku produkcji sprzętu działa od ponad dwudziestu lat. Specjalizujemy się w produkcji maszyn dla przemysłu drzewnego oraz meblowego. Mamy w ofercie między innymi rębaki, wielopiły, systemy podawania, a oprócz tego multum innych produktów. Siedziba naszej firmy znajduje się w okolicy Bydgoszczy w odległości mniej więcej 10 kilometrów. Oprócz sprzedażą pojedynczych sprzętu zajmujemy się oferowaniem całych linii produkcyjnych. Mamy w ofercie również urządzenia, które przeznaczone są dla branży tapicerskiej tj. pilarki kształtowe, szarparki jak również wiele więcej. Nasze praktykę umożliwia nam być niewątpliwymi, że właściwie każdy będzie w stu procentach usatysfakcjonowany z naszej oferty. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej korporacji. Nasze wyroby, a oprócz tego usługi zawsze dostosowane są do wymagań każdego z naszych kontrahentów.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie systemów wentylacyjnych »

  Nasza spółka działa przeszło 20 lat. W tym czasie udało nam się poszerzyć zakres oferowanych usług do kreacji, montażu systemów wentylacyjnych, usług dekarskich, a oprócz tego wytwórstwa elementów systemów rynnowych. Istniejąc na rynku tak długi czas zdobyliśmy wysokie doświadczenie, którym z największą przyjemnością obsługujemy zapewniając naszym kontrahentom rozbudowane wsparcie jak również wysokiej jakości wykonanie, a oprócz tego montaż naszych towarów. Wyrabiane przez moją firmę towary dostosowujemy do klienta opierając się na jego życzeniach oraz preferencjach. Oferujemy również gwarancję i dodatkowo serwis zamontowanych przeze mnie instalacji. Wyjątkowo polecamy przewody elastyczne – ich budowa i wykonanie zapewniają wysoką elastyczność oraz odporność na uszkodzenia. Gorąco namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się lista innych naszych towarów!

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja Toruń - Makrosat »

  Wiemy bez wątpienia jak bardzo ważna jest kwestia bezpieczeństwa i dlatego też trudnimy się sprzedawaniem i dostarczaniem Ci zainteresowanym najwyższej jakości urządzeń, które pozwalają na stworzenie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Posiadamy w sprzedaży profesjonalne systemy alarmowe, które każdemu niewątpliwie pozwalają poczuć się bardzo bezpiecznie. Nasza firma zajmuje się także dostarczaniem innych systemów, które posiadają zapewniać adekwatny poziom bezpieczeństwa. Dzięki nam jesteście w stanie niewątpliwie tworzyć takie systemy bezpieczeństwa jak telewizja przemysłowa i telewizja cyfrowa. Wykonywaniem naszych usług sprzedaży tego rodzaju towarów zajmujemy się od wielu lat i zapewniamy najwyższą jakość. Dzięki skorzystaniu z oferty naszej spółki właściwie każdy będzie w stu procentach zadowolony ponieważ znacznie zwiększy poziom bezpieczeństwa.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy szklane tarasowe »

  Chcemy przedstawić naszą propozycję. Dotyczy ona zabudowy tarasu przydomowego. Każdy posiadacz domu wolnostojącego chce posiadać piękny taras. Nasze przedsiębiorstwo ten sen z przyjemnością spełni. Zabudowa może dotyczyć części czy też całego obiektu. Możemy wykonać zadaszenie z oświetleniem, albo kompleksową zabudowę z ogrodzeniem, wg prośby klienta. Wykonujemy zabudowy z naturalnych materiałów. Projekt realizujemy w mgnieniu oka a oprócz tego profesjonalnie. Inną propozycją, która wydaje się podobnie interesująca jest ogród zimowy. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla wielbicieli roślin tropikalnych. Ogrody zimowe budowane są w głównej mierze ze szkła, w związku z tym do roślin dociera odpowiednia ilość światła. Taki ogród pod szkłem to prawdziwa dekoracja każdego domu. Nasza strona internetowa prezentuje galerię zdjęć wykonanych przez nas obiektów pospołu z ich zastosowaniem. Cenimy swój czas a oprócz tego czas naszych klientów, a oprócz tego stąd mamy dogodne terminy realizacji zamówień, i gwarantujemy fachowe podejście do wykonywanych prac.

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Systemy do głosowań zdalnych »

  Rozmyślacie się nad tym, gdzie można znaleźć firmy świadczące obsługę zebrań? W takiej sytuacji należałoby zapoznać się z oferowaną przez naszą firmę usługą. Oferowana przez nas obsługa zebrań to pewność zadowolenia. Skąd wynika nasza pewność? Całość sprowadza się do doświadczenia (od od 20 lat wspomagamy spółki kapitałowe, należy też nadmienić, że rozchodzi się o całościową obsługę). Należy jeszcze odnieść się do elektronicznego głosowania. Zaiste proponowane przez nas elektroniczne głosowanie to również pewność satysfakcji. W odniesieniu do szczegółów, proponowany przez nasze przedsiębiorstwo system jest radiowy, fachowy i również intuicyjny. Z całościowym przekonaniem można powiedzieć, że dobro klienta jest dla naszej firmy tym, co najistotniejsze. Jeśli cały czas były dalsze pytania, świetnym wyjściem będzie zapoznanie się z naszą stroną online.

  Data dodania: 21 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Montaż okładzin hpl »

  Przedsiębiorstwo AGS zlokalizowana w Warszawie trudni się w projektowaniu a oprócz tego produkcji systemów mocowań dla branży budowlanej. Dysponuje rozległą ofertą innowacyjnych rozwiązań dla inwestorów z całego kraju. Proponuje nierdzewne konsole pasywne do okładzin klinkierowych, okien i nie tylko. Duży asortyment dostępnych artykułów obejmuje w tym także profile a oprócz tego kształtowniki, zawiesia sufitowe czy ściany szklane jako elewacje. Firma świadczy usługi metaloplastyczne. Projektuje oraz produkuje konstrukcje specjalne- z blach stalowych, spawane a oprócz tego bez liku innych. Para się również projektowaniem elewacji a oprócz tego doradztwem technicznym. AGS posiada własny, nowocześnie wyposażony zakład przemysłowy produkcyjny. Zatrudnia wykwalifikowaną a oprócz tego doświadczoną kadrę, która z pasją realizuje kolejne projekty. Zapewnia indywidualne podejście oraz rzetelną obsługę.

  Data dodania: 29 06 2020 · szczegóły wpisu »