Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'system':

 • Oceny pracowników »

  Każda rozwijająca się instytucja potrzebuje rozsądnego kierownictwa – faktu tego świadomość mają tak najwyższe instancje konkretnych firm, jak i ich pracownicy zajmujący się polityką w zakresie potencjału ludzkiego. W związku z tym – im bardziej zaawansowany poziom progresu, tym poważniejsze zapotrzebowanie na specjalistyczne aparaty teoretyczne. Jeden z nich stanowi nasz system HR, który świetnie obsłuży pion HR każdego przedsiębiorstwa. Zajrzyj www.mhr.pl i przekonaj się, co potrafi nasz system. Gorąco zachęcamy do odwiedzin naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek Wrocław »

  Spoglądając na naszą rzeczywistość rozumiemy, że straszna konkurencja w sektorze rynkowym sprawia, iż korporacje powiększają przeznaczone pieniądze na uatrakcyjnienie swojego obrazu. Co poradzić kiedy zepsuje się podstawowe narzędzie drukujące w dużej działalności gospodarczej, nie należy się zamartwiać, przybędziemy i naprawimy co trzeba, za niewielkie fundusze i zrobimy to błyskawicznie. Prezentowana w tym dobrze moderowanym katalogu spółka posiada typowe cechy dobrego i innowacyjnego biznesu z jakim to opłaca się współdziałać. Teraz pragniemy wymienić terminy naprawianych u nas producentów HP, Konica, KYOCERA-MITA, DAHLE.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie enova »

  Oprogramowanie dla firm enova, to nowoczesny system ERP przydatny dla dowolnej branży i firm różnej wielkości. Produkt ma bardzo rozbudowaną funkcjonalność i duże możliwości konfiguracji, co pozwala na dopasowanie do potrzeb biznesowych Klienta o dowolnym profilu. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firmy Soneta - producenta systemu enova. Decydując się na zakup oprogramowania enova od nas, otrzymasz wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie wdrożenia, konfiguracji i obsługi oprogramowania. Posiadamy 7 oddziałów w całej Polsce (między innymi Szczecin, Poznań i Warszawa) oraz zespół specjalistów gotowych pomóc Państwu wdrożyć system enova w przedsiębiorstwie. Bezpłatna infolinia handlowa 800 109 509

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Podstawowym elementem każdego systemu telewizji przemysłowej IP, jest kamera sieciowa IP. Wszystkie kamery IP wysyłają oraz transmitują obraz w sieci IP, co umożliwia uzyskanie lokalnej lub wydłużonej kontroli wideo w zależności od struktury sieci IP. Zapraszamy do sklepu wysyłkowego zaopatrzonego w pełen asortyment sprzętu i urządzeń telewizji przemysłowej. Posiadamy urządzenia czołowych producentów branży cctv, gwarantujemy jakość i udzielamy gwarancji na zakupiony sprzęt nawet do 36 miesięcy. Firmom instalatorskim i stałym handlowcom przyznajemy wysokie rabaty. Towar wysyłamy ekspresowo. Zapraszamy! http://www. sklep-monitoring. pl/ http://www. kamery-przemyslowe. com. pl/

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płatności on-line »

  W teraźniejszych czasach płatności online stanowią fundament większości transakcji finansowych, jakie są realizowane. Ich popularność sprawia, iż często ludzie, którzy realizują tego rodzaju płatności, nie mają świadomości, jakie zagrożenia im zagrażają. Czerpiąc z tego, że przelewy internetowe są to bardzo szybkie przelewy, można w wielu przypadkach natrafić na nadużycia, których rezultatem będzie strata pieniędzy. Dlatego też, bez względu czy korzysta się z różnorakiego rodzaju aukcji internetowych, bądź też robi zakupy poprzez sklepy online, winno się zadbać by platnosci były realizowane w pełni bezpiecznie. Profesjonalny system Transferuj. pl to miejsce, gdzie różne ludzie korzystający z przelewów internetowych, mają okazję wykonywać je bez jakichkolwiek problemów. Z jego rozwiązań korzystać mogą zarazem osoby dokonujące zakupy w Internecie, jak również różnego rodzaju sklepy, które poprzez sieć internetową, sprzedają swoje produkty. Płatności dokonywane za pomocą Transferuj. pl, przez najnowsze i pewne technologie tu stosowane sprawiają, iż przelewy online nigdy nie były tak szybkie i tak bezpieczne.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • System SAP rozwiązaniem optymalnym »

  Sukces firmy z pewnością jest uzależniony od sprawnego zarządzania. W celu szybkiego podejmowania właściwych decyzji, konieczny jest dostęp do aktualnych danych dotyczących wszystkich obszarów przedsiębiorstwa. Dlatego w firmie niezbędny jest system ERP. Taki system dla firm zapewnia płynność obiegu informacji i usprawnia komunikację. Oprogramowanie dla firm, które zasługuje na szczególną uwagę, to system SAP. Rozwiązania marki SAP należą do najpopularniejszych na rynku. Polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS. Oferuje ona wdrożenia systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw, jakim jest SAP Business One.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Romet Łódź »

  Serwis to internetowa wizytówka przedsiębiorstwa Moto Przyguccy. Firma zajmuje się dystrybucją samochodów marek takich jak Dacia, Nissan oraz Renault. W ostatnim czasie w ofercie salonu pojawiły się również motocykle romet. Łódź to miejsce, w którym zlokalizowana jest siedziba firmy Moto Przyguccy. Klienci mogą zapoznać się z katalogiem pojazdów poprzez serwis intercar. romet. pl. Strona posiada przyjazną grafikę oraz konfigurowalną wyszukiwarkę produktów, która pozwala na znalezienie motocykla według kryteriów takich jak zakres cenowy, kategoria oraz nazwa pojazdu. Osoby chcący dokonać zakupu mogą wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrala telefoniczna »

  Spomiędzy dużej ilości dzisiejszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa wykorzystujące w swej działalności systemy telekonferencyjne i systemy telekomunikacyjne, centrale telefoniczne mają wysokie miejsce. Spore korzyści, jakie dzięki nim ma okazję osiągnąć takiego rodzaju grupa są bardzo wartościowe. Używane systemy call center umożliwią perfekcyjny telemarketing. Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem tego typu sprzętów, dzięki którym Telefoniczna Obsługa Klienta będzie miała sposobność odbywać się zawodowo oaz bez problemów, sprawdź witrynę online Cetekom. pl. Z jej pomocą, mająca duże doświadczenie firma Cetekom, proponuje rewelacyjny CRM call center. Prócz sposobności zainstalowania tych urządzeń, korporacja Cetekom ma okazję zapewnić również specjalistyczne badania CATI. Przez wprowadzanie współczesnych rozwiązań, wspartych sporym doświadczeniem, spółka gwarantuje call center na najwyższym poziomie. Cetekom. pl - zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowa detekcja gazów »

  W branży istnieje już 35 lat! Mówimy o niezwykle doświadczonej, znajdującej się w Gorzowie Wielkopolskim, przedsiębiorstwo Alkaster. Czym się trudni? Produkuje najwyższej jakości, bezawaryjne i bezpieczne urządzenia automatyki sterującej oraz alarmy i zabezpieczenia gazowe, a w następnej kolejności dystrybuuje je do każdego zakątka kraju. Do najważniejszego wyrobu, jaki może zaoferować odbiorcom na swojej stronie alkaster. com, zalicza się detekcja gazów, znana oficjalnie jako „Zintegrowany System Zabezpieczeń Gazowych”, który stosuje się np. w kontroli gazów w kotłowniach i również garażach podziemnych. Obejmuje jego osoba takie urządzenia, jak: detektory gazu, centrale sterujące, moduły zasilająco-sterujące, sygnalizatory, sterowniki i również zawory odcinające gaz. Przedsiębiorstwo Alkaster daje 5-letnią gwarancję i również doradza przy doborze urządzeń wchodzących w skład systemu zabezpieczeń gazowych. Pozwala także serwis a oprócz tego naprawę!

  Data dodania: 26 08 2020 · szczegóły wpisu »