Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'stomatologia':

 • Stomatologia estetyczna Poznań »

  Propozycja zabiegów Poradni Stomatologicznej Mój Dentysta Poznań skierowana jest do klientów ze stolicy regionu Wielkopolski. Dogodna lokalizacja poradni, wyrozumiały, zaangażowany personel medyczny lub korzystne ceny usług to najważniejsze powody, dla których warto umówić się na wizytę. Świadczymy bogaty wachlarz usług dentystycznych: wszechstronne leczenie zachowawcze, implanty Poznań czy zabiegi z zakresu chirurgia stomatologiczna Poznań. Specjalnie dla małych pacjentów zaoferowaliśmy innowacyjne podejście do leczenia, tak aby świadczenia lecznicze w dziedzinie stomatologia dziecięca Poznań nie kojarzyły się z uciążliwymi przeżyciami, co mogłoby wywoływać zbędny lęk przed stomatologiem w późniejszym wieku. Angażujemy profesjonalnych specjalistów stomatologów, dyplomowanych protetyków czy profesjonalnych implantologów, pracuje u nas ponadto znakomity ortodonta Poznań, który efektywnie leczy nieestetyczny zgryz i zapewnia piękny oraz zdrowy uśmiech podopiecznym w każdym wieku.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Katowice »

  Czy silnie kontrolujesz swoje zęby? Niesłychanie w szeregu przypadków do stomatologa wkraczają jednostki, które w tej chwili mają ogromnie znaczne dylematy z swoimi ząbkami. Powodem owego faktu jest bez wątpliwości owo, iż nie wyłącznie boimy się niezmiernie samego satomatologa, lecz i wybitnie słabo dbamy o nasze zęby. Zapraszamy nadzwyczaj serdecznie do naszego gabinetu stomatologicznego. W naszej trwałej ofercie protetyka, a także różne usługi ściśle zespolone ze stomatologią. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą własne zręczności. Obecnie pracujemy na nader nowoczesnym sprzęcie.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne »

  Stomatolog Łódź jest jednym z najodpowiedniejszych lokalizacji specjalizujących się w dentystyce zachowawczej, a również endodoncji. Blisko dziesięć lat praktyki oraz nieprzerwany postęp kadry Stomatologii MMK jest gwarancją fachowej opieki dentystycznej, jaka przynosi komfort i poczucie troski swoim chorym pacjentom. Nasza oferta to bezpłatne kontrole stomatologiczne, które gwarantują na bieżąco kontrolować stan jamy ustnej naszych Pacjentów. Bardzo ważna jest dla nas profilaktyka wskutek czego bez ustanku doradzamy Własnym Klientom jak należy dbać o własne zdrowie. W ramach wysoko wyspecjalizowanych usług oferujemy leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu oraz implanty zębowe. Uzupełnieniem oferty są usługi z obrębu ortodoncji, leczenia chirurgicznego, leczenia zapalenia dziąseł oraz wizyt adaptacyjnych najmłodszych. Stomatologia MMK to Twój wspaniały dentysta w Łodzi! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »