Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'radca prawny':

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - Paweł Narożny jako radca prawny kieruje szeroki asortyment w pełni profesjonalnych usług prawnych do osób fizycznych oraz małych, średnich lub też niezwykle rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. Tematyczny obszar działania kancelarii Pawła Narożnego obejmuje obsługę prawną jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa takich jak prawo handlowe, prawo administracyjne i gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Kancelaria oferuje również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach w których interwencja prawa konieczna. Paweł Narożny odznacza się kilkoma cechami które zawsze wyróżniają dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Kancelaria nasza działa od roku 1996. Poprzez lata funkcjonowania zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie obsługiwanych przez moją firmę spraw. Problematyka obsługiwanych przez nas spraw obejmuje zapotrzebowania publiczne natomiast podjemujemy się usług z zakresu prawa cywilnego, pracy jak i handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych specjalistów, którzy nieustająco poszerzają indywidualne kwalifikacji. Obsługujemy przedsiębiorstwa/korporacji, korporacji prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie oraz inne. Nowoczesne podejście, zadowoleni Konsumenci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej najmniejszych elementów o mojej katalogu usług/produktów zawarto na witrynie www.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które potrzebują dobrego radcy prawnego, który charakteryzuje się sporą wiedzą, doświadczenie a także dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat oferuje Wam swoje usługi, za sprawą czego mogę pochwalić się sporym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych zapewniam bieżącą obsługę prawną. Chcę znaleźć dla Was sprawdzone prawne wyjście z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca ustawodawczy zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę a oprócz tego wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na mojej stronie internetowej zapoznacie się z pełną ofertą. Zapraszam!

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Radca prawny Katowice »

  Zespół kilkunastu sprawdzonych w boju prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Będziesz współpracować z sprawdzonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także wykładowcami. Działamy z renomowanymi zagranicznymi prawnikami. Tak działa Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy. Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »