Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'psycholog':

 • Psychoterapia białystok »

  Masz problemy specyfiki psychologicznej? Pomagamy ludziom dzieciom, dorosłym i młodzieży. Zakres działania naszych usług i dogłębny opis tematyki, w jakiej się specjalizujemy odnajdziecie Państwo na naszej witrynie internetowej. Pewną z chorób, w jakich się specjalizujemy jest autyzm. Białystok jest miastem na terenie, jakiego odnajduje się nasz gabinet psychologiczny. Bezsprzecznie niezwykle ciepło zapraszamy do nas ludzi z poza miasta.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Coraz bardziej ceniona jest bezspornie psychoterapia, Wrocław to region, gdzie potrzebni są specjaliści. Psychoterapia ma swoje zasady i jest przeprowadzana przez eksperta z przydatnym doświadczeniem tj. Psychoterapeuta Wrocław- Ewa Kowalska. Naczelnym celem psychoterapii jest uzyskanie pomocy przez osobę w potrzebie. Taki człowiek posiada przede wszystkim trudności psychologiczne bądź somatyczne. Psychoterapię może prowadzić osoba, która posiada do tego właściwe kwalifikacje. Fundamentalny cel jaki obiera sobie psycholog Wrocław reprezentujący jest zdobycie zmiany w spojrzeniu na pewne sprawy. Należy poza tym wypracować sobie metodę radzenia z trudnościami. Dobry psycholog Wrocław zapewnia pacjentowi korzystne możliwości do przyjrzenia się swoim kłopotom. Gabinet Psychologiczny Wrocław udziela rad w kwestii trudności emocjonalnych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania. Celem psychoterapii jest zredukowanie objawów, oraz uzyskanie zdrowia psychicznego. Bardzo często, zachowania, z którymi zgłasza się klient, są odzwierciedleniem jego nieświadomych zmian psychicznych.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław - porady, terapia »

  Zażegnywanie kryzysów egzystencjalnych to specjalność wdrożeń proponowanych przez profesjonalistę z branży dobry psychoterapeuta Wrocław. Fachowa, długo albo krótkookresowa spersonalizowana pomoc psychologiczna Wrocław pomaga w przypadku planowania kluczowych osobistych wyborów. Akredytowany psycholog we Wrocławiu będzie w stanie pokazać wyjście z każdego duchowego kryzysu. Nasz rekomendowany przez wielu zadowolonych stałych usługobiorców Dagmara Czarna Gabinet Psychologiczny Wrocław od wielu lat gwarantuje efektywną pomoc w opornych momentach w życiu osobistym oraz zawodowym. Zaangażowani w naszej poradni znakomici psycholodzy Wrocław i pobliskie gminy posiadają wszechstronne kompetencje interpersonalne lub zalety typu współodczuwanie, albo obiektywny niezbędny w relacji z podopiecznymi dystans. Zweryfikowana psychoterapia Wrocław bramą do życiowych triumfów. Zachęcamy do kontaktu za pomocą internetowego modułu kontaktowego znajdującego się na branżowej witrynie internetowej gabinetu jak i telefonicznie.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog z Wrocławia »

  Jaki psycholog - wiele osób często zadaje sobie pytanie do kogo udać się po lekarską poradę. Potrzeba tylko pokonać pierwszą barierę wstydu oraz umówić się na spotkanie z bardzo dobrym psychologiem sprawdź tu Terapia i Warsztaty. Wielu osobom takie spotkania są bardzo potrzebne jednak ludzie bagatelizują takie wewnętrzne problemy. Stan umysłu, który jest utrzymywany przez bardzo długi okres czasu w nieodpowiednim stanie może stać się chorobą. Teraz żyjemy w czasach w których jest naprawdę ciężko żyć bez stresu. Leczenie niepłodności czy inne przypadłości to coraz częściej problemy wielu osób z którymi powinno się walczyć.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dokąd pójść żeby najdokładniej wykonać badanie okresowe? »

  Poszukujesz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie do pracy? Wykonaj u nas badania kierowców. Jaworzno ma jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu na śląsku, dzięki czemu badania wstępne wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Oferujemy także konkurencyjne ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy zniżki tym, którzy zapisali się na nasze szkolenia zawodowe. Poznaj naszą całą ofertę!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przeprowadzana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna oraz mediacje. Profesjonalna kadra wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów stale poszerza swoje kwalifikacje, by móc służyć pacjentom swą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki prędkiej pomocy, skutecznej rejestracji on-line i niedługim okresie oczekiwania na wizytę, przyspiesza się efekty terapii. Na stronie www. dcp. wroclaw. pl kontakt i proste zamawianie wizyt do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna - Agata Poręba »

  Terapia Lublin - gabinet Agaty Poręby prowadzi kompleksową pomoc w przypadku przeżywania trudności dnia codziennego rozlicznego typu począwszy od depresji po aktywizację osób bezrobotnych. Agata Poręba jako kompetentny psycholog oraz psychoterapeuta niesie pomoc osobom dorosłym oraz dzieciom oraz młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie. Terapeuta Agata Poręba jest również nauczycielem uniwersyteckim. Współpracuje także z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, jak również programów rozwojowych i aktywizacji osób bez zatrudnienia. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według norm mieszczącymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najistotniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy w dodatku szkolenia i warsztaty. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, albowiem proponowana przez nią pomoc psychologiczna daje wymierne rezultaty. Wypada również dodać, że Agata Poręba ciągle poszerza swą wiedzę w aspekcie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Miejsce Dobre Terapii - psycholog »

  Propozycja firmy Miejsce Dobrej Terapii skierowana jest do osób, które mają pewnego rodzaju problemy psychologiczne. Nieraz zdarza się tak, że leczenie z takich trudności jest dla poszczególnych osób dosyć skomplikowane, ale też bolesne. Z tej przyczyny wskazane jest zdecydować się na skuteczną pomoc doświadczonych fachowców, którzy mają należyte podejście do osób w różnym przedziale wiekowym. Pomoc psychologiczna Lublin przeprowadzana jest kompetentnie i delikatnie, by rozwiązać wszelakie problemy któe niepokoją pacjenta w szybkim tempie. Efekty takiej terapii są nader zadowalające, dlatego powinno się się na nią zdecydować. Wykwalifikowany terapeuta Lublin zajmuje się wieloma tematami z rozlicznych sfer życia, w związku z tym pożądane byłoby wypróbować takie usługi na własnym przykładzie. Propozycja pomocy psychologicznej jest przystosowywana do konkretnych osób, żeby terapia przebiegała efektywnie i bez zarzutów. Najistotniejsze jest jednak należyte zaangażowanie pacjenta, lecz również skuteczne prowadzenie psychoterapii rodzinnej. Dzięki temu można uzyskiwać naprawdę solidne efekty takiego leczenia, w czym specjalizuje się gabinet psychologiczny. Z kompletną ofertą usług gabinetu zapoznać można się na stronie miejscedobrejterapii. pl.

  Data dodania: 12 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i psycholog w Częstochowie »

  Psychoterapia budzi wiele kontrowersji i lęku wśród osób silnie związanych z wiarą katolicką, którzy często obawiają się, że psychoterapia może odciągać ich od wiary, od Boga. Nic bardziej mylnego, doświadczeni psychiatrzy, psychoterapeuci i księża katoliccy, podczas wspólnych dyskusji dotyczących tych dwóch dziedzin, wiary i psychoterapii, są zgodni, że ta dwa obszary się przenikają, że psychoterapia ma wiele wspólnego z duchowością, a duchowość z psychoterapią. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie. Mandala jest profesjonalnym ośrodkiem psychoterapii Gestalt i poznawczo-behawioralnej, swoją praktyką potwierdza, że psychoterapia działa na rzecz rozwijania duchowości. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 05 2019 · szczegóły wpisu »