Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'przewóz osób':

 • Wynajem busów Łódź »

  EXPERSS BUS działa od roku 1994 w biznesie przewozu lądowego, typu samochodowego. Ponieważ firma wywodzi się z województwa łódzkiego, to jest zorientowana głównie na realizację takich czynności jak: wynajem autokarów Łódź, wynajem busów Łódź. Nasz podmiot gospodarczy zarządza własnymi wozami takich marek jak: mercedes, ranault i peugeot, które posiadają co najwyżej 4 lata. Angażuje wykwalifikowanych, licencjonowanych i doświadczonych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Brak niebezpieczeństwa w podróży jest gwarantowane przez systematyczne i precyzyjne kontrole diagnostyczne, nie wyłącznie oczywiście narzucone przepisami, niemniej jednak także dobrowolne. Realizowane to jest dzięki własnemu warsztatowi samochodowemu, który służy właśnie takim przeglądom okresowym, jednakże też natychmiastowej pomocy, tak ażeby natychmiast wyeliminować najmniejszą wprost defekt.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób - Warszawa - ARTRANS »

  Nasza firma świadczy usługi transportowe. Oferujemy transport osób oraz dodatkowo grup zorganizowanych autokarami czy też busami na wycieczki, przyjęcia, imprezy, obozy, mecze. Mamy też pojazdy do transportu sanitarnego. Oferujemy: transport osób na badania, do sanatorium, na przeszczepy, do szpitali, a także przewóz krwi i narządów do transplantacji. W biznesie transportowej działamy od chwili 1998 roku. W tym czasie udało nam się zyskać niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. Posiadamy certyfikaty i licencje, świadczące o tym, że posiadamy uprawnienia do przewozu krajowego jak również międzynarodowego. Nasi pracownicy to wykwalifikowani a także doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem pracy. Naszym konsumentom oferujemy bezpieczeństwojak również komfort. Do naszych pojazdów należą Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter, czy zabytkowy Mercedes W – 108. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwacja busa Holandia Polska »

  Nasza firma to w pełni ugruntowana na rynku działalność, która oferując przewozy busami, daje Wam do dyspozycji najlepszą flotę samochodową, na jaką możecie postawić. Dzięki wyborowi naszej firmy, będziecie podróżować w pełni klimatyzowanymi, bardzo wygodnymi busami, posiadającymi wszystko to, co niezbędne i konieczne, by długa podróż przebiegła bez żadnych problemów i komplikacji. My robimy, co w naszej mocy, by nasze busy spełniały Państwa oczekiwania, Wy zaś musicie robić wszystko, by zachować się w nich tak, jakbyście podróżowali swoimi osobistymi środkami transportu.

  Data dodania: 04 08 2017 · szczegóły wpisu »