Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'projekty':

 • Bruk »

  Pomysły aranżacyjne środowiska stają się coraz to bardziej istotne i ogromna ilość osób zaczyna przykładać do nich dużą uwagę, współmierną z jak najlepszym dostosowaniem wnętrza swojego miejsca zamieszkania. Żeby jednak zbudować otoczenie, które będzie odbijało domowy charakter i zagrzewało do wizyty potrzebne są właściwe budulce, takie jak szlachetna kostka brukowa czy płyty chodnikowe. Materiały takie da się odnaleźć w ofercie przedsiębiorstwa Libet – lidera w wytwarzaniu materiałów nawierzchniowych. Bruk i wszelkie jego odmiany to doskonały budulec do takich aranżacji, dlatego że jest on niezmiernie wytrzymały i ekspresywny, przez co odpowiednio spożytkowany może wyznaczać wspaniałą kompozycję dla każdego otoczenia.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki francuskie »

  W obecnych czasach co raz większa ilość ludzi decyduje się na kominki w swych mieszkaniach. Czy to kominki narożne, kominki kozy czy kominki wolnostojące, nadają pomieszczeniom niezwykle szczególny charakter. Przy ich udziale uzyskać także można alternatywne czy też główne źródło do ogrzewania pomieszczeń. Kluczowe jest zatem, aby przeszukując kominki projekty mieć na uwadze zarazem czynniki wyglądu jak i praktyczne. Aby ostateczny wybór kominka był wyborem właściwym, warto jest zaznajomić się z różnorodnego typu kominkami przedstawianymi przez rynek. Pośród ofert kominki Poznań bądź też kominki Warszawa odszukać można ofertę przedsiębiorstwa KODO kozłowski & domiński. Przedstawia ona kominki nowoczesne jak również kominki tradycyjne w szerokim asortymencie designów. Projekty kominków tam udostępniane to projekty kominków nowoczesnych jak też projekty proponujące kominki rustykalne bądź też kominki angielskie. Każdy kominek jak również obudowa kominka z kamienia lub z marmuru, wyróżniają się znakomitą klasą jak też odpornością.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Genius Loci Architekci »

  Poszukiwanie Genius Loci (łac. Duch Miejsca) to nasza dewiza, sprawiająca, iż każdy projekt niepowatrzalny i w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Jesteśmy na rynku od kilku lat i posiadamy duże doświadczenie. Realizuejmy projekty z zakresu architrktury, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu. Nasza pracownia znajduje się w centrum Katowic.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz Poznań »

  W Poznaniu obsługuje usługobiorców firma Motiv Projektowanie Wnętrz Poznań. Dane kontaktowe zawarto na witrynie. Dzięki Motiv Projektowanie Wnętrz Poznań do wnętrz dopasowywane są meble i oświetlenie. Znawcy projektów z Motiv Architekt Wnętrz Poznań troszczą się o dobre zestawienie barw i nie tylko. Wykorzystanie dobrze dobranych materiałów także posiada kolosalną wagę. Współpraca ze specjalistami obejmuje różnorodne etapy. Dzięki początkowej rozmowie można dowiedzieć się jaki jest gust kontrahentów. Jeżeli mamy dom w Poznaniu i chcielibyśmy wywierać wrażenie na gościach, architekt wnętrz Poznań obsługujący może przedstawić nam swoje pomysły. Motiv Fachowe Projektowanie Wnętrz Poznań to wieloaspektowe doradztwo. Ogromną zaletą jest fakt, że demonstrowanych jest kilka wariantów do wyboru. Pracownia gwarantuje możliwość wykonywania poprawek. Odkąd obsługuje klientów Motiv projektowanie wnętrz w Poznaniu ma stosowny wymiar.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Antoni Lipiński »

  Strona firmy Zespół Usług Projektowych Antoni Lipiński z Zambrowa. Rodzaj wykonywanych dokumentacji: Projektowanie budowli i budynków, w tym: - domów jednorodzinnych - budynków gospodarczych - budynków inwentarskich - budynków składowo – garażowych - wiat Projektowanie otwartych i zamkniętych zbiorników na płynne odchody zwierzęce z płyta gnojową, Projektowanie silosów i utwardzeń nawierzchni. Projektowanie, adaptacja i modernizacja w/w budynków oraz obiektów. Sporządzanie kosztorysów inwestorskich. Sporządzanie dokumentacji niezbędnej przy zgłoszeniu robót budowlanych. Posiadam uprawnienia do: Kierowania robotami budowlanymi na w/w obiektach Pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego trakcie realizacji robót budowlanych. Przeprowadzania przeglądów rocznych oraz 5-letnich w budynkach użyteczności, sprawdzenie stanu sprawności technicznej i wartości użytkowej całego obiektu budowlanego oraz przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych) Ponadto sporządzam: Wnioski o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Wnioski na wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Wnioski na wykonanie przyłączy energetycznych.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów Poznań »

  Nasza firma to rozwiązanie dla oczekujących najwyższej jakości. U nas możecie Państwo zlecić fachowo stworzone projekty budynków mieszkalnych i aranżacje wnętrz oraz planowanie obiektów użyteczności publicznej czy przemysłowych. W naszej firmie każdy zainteresowany liczyć może na profesjonalną obsługę, w które pod uwagę zostaną wzięte wszystkie jego potrzeby. U nas współpraca jest nieustanna, a przez to efekt końcowy projektu jest pod każdym względem dopasowany do danego Klienta. Tym samym zdobyliśmy już zaufanie licznych osób i instytucji, z których każdy może nas polecić.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Xixi Studio - projektowanie opakowań »

  Unikalne projekty xixi Studio to coś, co nas wyróżnia. Dodatkowym elementem jest samodzielne wykonywanie ilustracji, co predysponuje nas do tworzenia niepowtarzalnych opakowań dla dzieci i młodzieży. Zaprojektowaliśmy już opakowania dla kilkuset (! ) zabawek. Nasze prace podziwiają Państwo od lat w sklepach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Dużo z nas chciałby żeby jego budynek wolnostojący czy też kwatera wyglądały w sposób unikatowy i za jednym zamachem praktyczny w codziennym życiu. Stąd pod ręką doborze odpowiedniego wyposażania wnętrz jak a układu naszego mieszkania ewentualnie domu, dobrze jest dojść do ładu spośród firmą która zajmuje się profesjonalnym projektowanie wnętrz Śląsk. Jak rozumie się samo przez się w całości targowisko nie lubi próżni tudzież tedy znajduje się na poprzednio krocie firm które oferują swoje usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz obiektów handlowych, biznesowych jak zaś prywatnych mieszkań.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Architektura w dwudziestym pierwszym wieku bardzo często potrafi nas zaskoczyć. Przykłady takie można mnożyć zarówno w Polsce a także jak na całym świecie wyliczając zarówno dobre projekty i te, które okazały się całkowitą klęską projektanta. Bryła budynku, kształty jak również formy to podstawowe kryteria, które decydują w pewien sposób na to jak jak odnosimy się do konkretnego projektu. Archirama jest miejscem gdzie codziennie omawiamy ciekawe inwestycje budowlane, pomysły znanych architektów jak również informacje jak również nowinki ze świata architektury i budownictwa. Obejrzyj najciekawsze budynki z twojego miasta, opuszczone miejsca w Polsce i na całym świecie o których nie każdy słyszał, zobacz ciekawe rady ekspertów i przeglądaj galerie, filmy oraz wizualizacje wnętrz.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Dominanta »

  Pracownia projektowa Dominanta to grupa projektowa skupiająca doświadczonych architektów z zapałem podchodzących do swojego zawodu. Każdy prezentowany na stronie dominanta. pl projekt został starannie zaplanowany, tak by był zarówno łatwy w budowie, jak i praktyczny, funkcjonalny w użytkowaniu. Większość oferowanych projektów nie przewiduje podpiwniczenia, uwzględnia natomiast poddasze użytkowe. Ze strony można także podać katalog pdf zawierający pełną ofertę w wysokiej rozdzielczości.

  Data dodania: 04 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia projektowa »

  Wznoszenie bądź też renowacja domu to wyzwanie, zarówno budownicze i architektoniczne. Duża grupa ludzi nie ma ani kwalifikacji, ani wiedzy z obrębu tworzenia szkiców domów oraz mieszkań. Skutkiem tego jeżeli szukają Państwo biura architektonicznego, które specjalizuje się w przygotowywaniu oraz sprzedaży skończonych projektów budynków - Pracownia Dobre Domy zaprasza do zaznajomienia się z jej obszerną propozycją dotyczącą projektowania domów oraz mieszkań o powierzchni do 120 metrów kw. i powyżej 160 metrów kw. W bazie naszych szkiców mieści się ponad kilkadziesiąt przeróżnych planów, wśród których nie brakuje domów jedno czy też kilkupoziomowych, domów z piwnicami oraz poddaszami, garażami czy też budynkami gospodarczymi. Oferujemy projekty wykonane z wysoką starannością i precyzją, bazujące na ważnych wzorcach architektonicznych oraz zgodne z aktualną modą mieszkaniową.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »