Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'projektowanie wnętrz':

 • Cubic Projektowanie wnętrz Puławy »

  Wystrój mieszkań, domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej. Wystawiennictwo, meblarstwo i tzw.,, mała architektura " np. siedziska zewnętrzne dopasowane do otoczenia. Szczególne podejście do projektu i dopasowanie do potrzeb każdego człowieka. Indywidualne propozycje wyposażenia i nadanie zupełnie nowego charakteru wnętrzu przez dobór odpowiedniej kolorystyki i wykończenia materiałowego.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Genius Loci Architekci »

  Poszukiwanie Genius Loci (łac. Duch Miejsca) to nasza dewiza, sprawiająca, iż każdy projekt niepowatrzalny i w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Jesteśmy na rynku od kilku lat i posiadamy duże doświadczenie. Realizuejmy projekty z zakresu architrktury, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu. Nasza pracownia znajduje się w centrum Katowic.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz Poznań »

  Realizowaniem fantazji z zakresu ślicznych wnętrz domów, gabinetów, restauracji, zajmuje się Arta Design – Projektanci Wnętrz Poznań. Na stronie biura do wglądu przykładowa architektura wnętrz. Poznań może się poszczycić zdolnymi ekspertami w tym zakresie, z czego w Arta Design działa jeden z najwybitniejszych – Agnieszka Knapacz. Każdy z projektów sporządzany jest z uwzględnieniem indywidualnych życzeń klientów. Znaczącym walorem propozycji jest ponadprzeciętna znajomość rynku, co owocuje pierwszogatunkowymi materiałami wykończeniowymi. Architekt dba o to, aby wszystkie elementy pomieszczenia (oświetlenie, kształty, zestawienia kolorystyczne) bezbłędnie ze sobą korespondowały. W związku z tym nad każdego rodzaju działaniami przeprowadzany jest nadzór autorski. Największa ergonomia oraz znakomity efekt finalny aranżacji – oto co gwarantuje pracujący tutaj projektant wnętrz. Poznań ul. Zakrzewska 15 – pod tym adresem można przedstawić swoje zamówienie i omówić detale współpracy. Na ogólne wątpliwości można ponadto uzyskać odpowiedź, wypełniając formularz kontaktowy na witrynie.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 13 12 2015 · szczegóły wpisu »