Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'projekt':

 • instalacje elektryczne, alarmowe, montaż, diagnostyka, naprawa »

  Usługi elektryczne na terenie województwa zachodniopomorskiego. Instalacje elektryczne, alarmowe, projekty, montaż i naprawa. Posiadamy uprawnienia SEP elektryczne D i E oraz energetyczne D i E" Usługi elektryczne na terenie województwa zachodniopomorskiego. Instalacje elektryczne, alarmowe, projekty, montaż i naprawa. Posiadamy uprawnienia SEP elektryczne D i E oraz energetyczne D i E"

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Poznań »

  Ekologiczne domy cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, ale do ich zaprojektowania konieczne jest zatrudnienie doświadczonych zawodowców. Nasza firma zatrudnia zespół perfekcyjnych fachowców, którzy zaprojektują energooszczędny dom, ale też zaplanują centra usługowe czy aranżację wnętrza. Nasze doświadczenie i wiedza dają gwarancję, że umiemy odpowiedzieć na potrzeby naszych licznych Klientów. Mamy kontakt z Klientem podczas powstawania projektu, przez co zapewnić możemy jego zadowolenie!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Xixi Studio - projektowanie opakowań »

  Unikalne projekty xixi Studio to coś, co nas wyróżnia. Dodatkowym elementem jest samodzielne wykonywanie ilustracji, co predysponuje nas do tworzenia niepowtarzalnych opakowań dla dzieci i młodzieży. Zaprojektowaliśmy już opakowania dla kilkuset (! ) zabawek. Nasze prace podziwiają Państwo od lat w sklepach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Architektura w dwudziestym pierwszym wieku bardzo często potrafi nas zaskoczyć. Przykłady takie można mnożyć zarówno w Polsce a także jak na całym świecie wyliczając zarówno dobre projekty i te, które okazały się całkowitą klęską projektanta. Bryła budynku, kształty jak również formy to podstawowe kryteria, które decydują w pewien sposób na to jak jak odnosimy się do konkretnego projektu. Archirama jest miejscem gdzie codziennie omawiamy ciekawe inwestycje budowlane, pomysły znanych architektów jak również informacje jak również nowinki ze świata architektury i budownictwa. Obejrzyj najciekawsze budynki z twojego miasta, opuszczone miejsca w Polsce i na całym świecie o których nie każdy słyszał, zobacz ciekawe rady ekspertów i przeglądaj galerie, filmy oraz wizualizacje wnętrz.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz »

  Projekt Officyna organizuje kursy rysunku na terytorium Łodzi prowadzone przez doświadczonego architekta wnętrz. Architekt wnętrz poleca szkolenia z rysunku technicznego. Na kurs rysunku do architekta zgłaszają się głównie młodzi ludzie, którzy chcą się przygotować do studiów artystycznych i architektonicznych. Firma prowadzi kursy dla osób indywidualnych oraz dla firm. Projekt Officyna Łódź to organizacja zajmująca się szkoleniami a prym wiedzie kurs rysunku. Wyczucie stylu, innowacyjność i nowatorskość to nasza maksyma. Architekt wnętrz przekazuje kursantom coś więcej niż gotową wiedzę teoretyczną – praktyczną wiedzę, talent, doświadczenie a też kreatywność. Ceny są przystępne, dojazd łatwy a parkingi przestronne. Wykładowcy architektury wnętrz oferują swoje usługi na terenie Łodzi oraz Zduńskiej Woli. Pełna znajomość historii sztuki, sprawia, że kurs rysunku jest bardzo spójny stylowo. Wszystkie zlecone zadania poprzedzone są konsultacjami z klientem a także przygotowaniem wstępnych rozwiązań. Ośrodek szkoleniowy otwarty jest na niespotykane rozwiązania architektoniczne, podejmowane są na wykładach innowacyjne i nietypowe wyzwania.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia projektowa »

  Wznoszenie bądź też renowacja domu to wyzwanie, zarówno budownicze i architektoniczne. Duża grupa ludzi nie ma ani kwalifikacji, ani wiedzy z obrębu tworzenia szkiców domów oraz mieszkań. Skutkiem tego jeżeli szukają Państwo biura architektonicznego, które specjalizuje się w przygotowywaniu oraz sprzedaży skończonych projektów budynków - Pracownia Dobre Domy zaprasza do zaznajomienia się z jej obszerną propozycją dotyczącą projektowania domów oraz mieszkań o powierzchni do 120 metrów kw. i powyżej 160 metrów kw. W bazie naszych szkiców mieści się ponad kilkadziesiąt przeróżnych planów, wśród których nie brakuje domów jedno czy też kilkupoziomowych, domów z piwnicami oraz poddaszami, garażami czy też budynkami gospodarczymi. Oferujemy projekty wykonane z wysoką starannością i precyzją, bazujące na ważnych wzorcach architektonicznych oraz zgodne z aktualną modą mieszkaniową.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »