Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pranie':

 • Czyszczenie dywanów Szczecin »

  Jeżeli nie umiesz sobie poradzić z plamami na dywanie bądź wykładzinie to nie musisz się już męczyć. Nasza firma z chęcią się tym zajmie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, który w połączeniu z doświadczeniem pracowników spowoduje usunięcie każdej plamy. Kawa, wino czy sok wiśniowy nie jest już straszny.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biura Poznań »

  Tym, co odznaczać firmę Seti jest wszechstronność usług. Zamiarem jest zaproponowanie klientom jak najbardziej różnorodnej palety operacji, które udoskonalają funkcjonowanie w firmach. Począwszy od podstawowych usług takich jak sprzątanie w Poznaniu, ekipa Seti dba o czystość w siedzibach firm i przepastnych magazynach. O dobrej renomie Seti dają świadectwo znakomite miejsca wyszukiwania na słowa „sprzątanie hal Poznań” albo „sprzątanie biur Poznań”. Innym obszarem są szkolenia BHP Poznań obejmujące. Szkolenie BHP dla pracowników, zarówno wstępne, jak i okresowe, prowadzi wyspecjalizowany trener. Zapewnia to zakładowi zwiększone bezpieczeństwo. Przedsiębiorstwa mają do dyspozycji również profesjonalną obsługę kadr i płac wedle zasad outsourcingu. Seti dba również o klientów indywidualnych – ekipy pracowników Seti codziennie czyszczą kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni lokali mieszkalnych. Można zlecić pranie dywanu (tu: „pranie dywanów Poznań). Wykorzystanie specyfików oraz sprzętu najwyższej skuteczności gwarantuje wyczyszczenie każdego typu powierzchni z błyskawicznym rytmie.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Myjnie »

  Jeżeli już marzysz o tym żeby Twój samochód wyglądał czysto i tak jak z salonu to oczywiście dobrze jest korzystać z usług mojej firmy. Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych usług tego rodzaju. Zadbamy o Twój samochód tak jakby to był nasz. Dzięki naszym usługom umyjemy samochód, niemniej jednak też znajdzie się on również na myjni. Jesteśmy pewni, że używając naszych usług wasze pojazdy samochodowe będą wyglądały w praktyce tak jakby wyjechały prosto z salonu. Opracowujemy takie usługi jak polerowanie lakierów i renowacja reflektorów. Usługa polerowania reflektorów nie tylko koryguje wygląd samochodu, niemniej jednak również jakość świateł, które masz. Dzięki temu będzie Ci się lepiej jeździło po drodze. Jesteśmy pewni, że każde powierzone nam zadanie zrobione przez nas na bardzo wysokim poziomie. Gwarantujemy, że oczywiście nie raz jeszcze wrócicie do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »