Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie dla firm':

 • Oprogramowanie dla małych firm Intea »

  Skorzystaj z wersji próbnej oprogramowania dla firm Intea. Przekonasz się, że to naprawdę dobry wybór za małą cenę. W dodatku, formą płatności są małe kwoty, które płacisz co miesiąc. Płacisz wyłącznie za dostęp. Nie płacisz nic za aktualizacje. Możesz więc stosować do woli z naszego oprogramowania dla firm. Płacisz za dostęp, czyli za to ilu użytkowników istotnie korzysta z oprogramowania. Sam decydujesz o zwiększaniu bądź zmniejszaniu liczebności aktywnych użytkowników. Minimalne opłaty przy szerokim dostępie i wielu udogodnieniach.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • System SAP rozwiązaniem optymalnym »

  Sukces firmy z pewnością jest uzależniony od sprawnego zarządzania. W celu szybkiego podejmowania właściwych decyzji, konieczny jest dostęp do aktualnych danych dotyczących wszystkich obszarów przedsiębiorstwa. Dlatego w firmie niezbędny jest system ERP. Taki system dla firm zapewnia płynność obiegu informacji i usprawnia komunikację. Oprogramowanie dla firm, które zasługuje na szczególną uwagę, to system SAP. Rozwiązania marki SAP należą do najpopularniejszych na rynku. Polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS. Oferuje ona wdrożenia systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw, jakim jest SAP Business One.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Enova program ERP »

  Enova365 to jedno z najpopularniejszych rozwiązań IT dla firm. Dzięki temu inteligentnemu systemowi ERP obsłużysz przedsiębiorstwo w każdym możliwym aspekcie od handlu po księgowość, crm i wszystkie inne niezbędne oprogramowanie. Zachęcamy do przetestowania systemu również w naszym autorskim modelu ASP- czyli hostingu aplikacji.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »