Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

 • Telewizja przemysłowa »

  Oferta realizacji firmy e-motive. com. pl skierowana została do klientów firmowych i instytucjonalnych. Kompleksowy monitoring zdalny w oparciu o uprzednio stworzoną sieć telekomunikacyjną, najnowocześniejsze oprogramowanie do monitoringu wizyjnego i wyspecjalizowane kamery IP, takie jak kamery Axis o zmaksymalizowanej rozdzielczości matrycy jest korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw budowlanych, deweloperów i administratorów magazynów wielkopowierzchniowych. E-motive proponuje wszechstronne wykonania doradcze w zakresie zastosowania aktualnych rozwiązań technologicznych z domeny business intelligence, detekcja ruchu oraz komputerowa analiza obrazu z kamer monitorujących. Innowacją e-motive. com. pl jest program agent VI, najlepsze jak do tej pory rozwiązanie z branży video intelligence czy bezprzewodowego monitoringu.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie enova »

  Oprogramowanie dla firm enova, to nowoczesny system ERP przydatny dla dowolnej branży i firm różnej wielkości. Produkt ma bardzo rozbudowaną funkcjonalność i duże możliwości konfiguracji, co pozwala na dopasowanie do potrzeb biznesowych Klienta o dowolnym profilu. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firmy Soneta - producenta systemu enova. Decydując się na zakup oprogramowania enova od nas, otrzymasz wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie wdrożenia, konfiguracji i obsługi oprogramowania. Posiadamy 7 oddziałów w całej Polsce (między innymi Szczecin, Poznań i Warszawa) oraz zespół specjalistów gotowych pomóc Państwu wdrożyć system enova w przedsiębiorstwie. Bezpłatna infolinia handlowa 800 109 509

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla małych firm Intea »

  Skorzystaj z wersji próbnej oprogramowania dla firm Intea. Przekonasz się, że to naprawdę dobry wybór za małą cenę. W dodatku, formą płatności są małe kwoty, które płacisz co miesiąc. Płacisz wyłącznie za dostęp. Nie płacisz nic za aktualizacje. Możesz więc stosować do woli z naszego oprogramowania dla firm. Płacisz za dostęp, czyli za to ilu użytkowników istotnie korzysta z oprogramowania. Sam decydujesz o zwiększaniu bądź zmniejszaniu liczebności aktywnych użytkowników. Minimalne opłaty przy szerokim dostępie i wielu udogodnieniach.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  W teraźniejszych czasach nie tylko komputer stacjonarny czy laptop służą do łączenia się z Internetem. Istnieje wiele różnorakiego rodzaju urządzeń, dzięki którym istnieje sposobność oglądać strony internetowe. Poprzez odpowiednie aplikacje internetowe, każdy posiadacz telefonu komórkowego, iPoda czy też smartfona, ma okazję w wybranej chwili łączyć się z Internetem. Najnowsze techniki umożliwiają tworzenie aplikacji mobilnych pod danego androida, dzięki czemu odczyt konkretnej strony internetowej na komórce bądź iPodzie, przebiega ze szczególną dbałością o szczegóły. Takiego typu oprogramowanie dla firm, daje nowe możliwości, za pośrednictwem których z proponowanymi usługami bądź też towarami firmy mają sposobność dotrzeć do większej liczby kontrahentów. Tworzenie aplikacji na androida jakie oferuje Vaka Software, daje możliwość tym firmom na efektywną realizację takich zamarzeń. Vaka Software jest specjalistą we wdrażaniu najnowszych technologii mobilnych. Prezentowane w propozycji ofertowej programy dla firm, mają wpływ zarówno na polepszenie sprzedaży w danej firmie, jak też usprawniają biznesową komunikację.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklepy internetowe, profesjonalne sklepy internetowe - Max-shop.pl »

  Zapraszamy na stronę www. max-shop. pl. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania ułatwiającego skuteczne pozycjonowanie a także świadczymy takie usługi jak sklep www. Jednym z priorytetowych założeń przy tworzeniu programu MaxShop był nacisk na efektywne pozycjonowanie i tak powstało nasze oprogramowanie sklepu internetowego. Nasz program został napisany w bardzo nie skomplikowany dla przeciętnego użytkownika sposób. Umieszczanie towarów wraz z opisami i zdjęciami jest bardzo proste i z naszego obserwacji wynika, że nawet osoby które do tej pory nie wiele miały wspólnego z handlem internetowym szybko opanują niezbędne funkcje i procedury. Firma MaxShop to gwarancja wielu możliwości i wysokiej jakości. Oprogramowanie jest efektem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu specjalistów. Oprogramowanie sklepu internetowego jest zgodne ze standardami projektowania stron internetowych dla wszystkich najczęściej używanych przeglądarek internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą i życzymy udanych zakupów. Praca w oparciu o nasze oprogramowanie sklepu internetowego staje się bardziej efektywna i daje wiele satysfakcji zaoszczędzając przy tym nam wielu niepotrzebnych stresów.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • System SAP rozwiązaniem optymalnym »

  Sukces firmy z pewnością jest uzależniony od sprawnego zarządzania. W celu szybkiego podejmowania właściwych decyzji, konieczny jest dostęp do aktualnych danych dotyczących wszystkich obszarów przedsiębiorstwa. Dlatego w firmie niezbędny jest system ERP. Taki system dla firm zapewnia płynność obiegu informacji i usprawnia komunikację. Oprogramowanie dla firm, które zasługuje na szczególną uwagę, to system SAP. Rozwiązania marki SAP należą do najpopularniejszych na rynku. Polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS. Oferuje ona wdrożenia systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw, jakim jest SAP Business One.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrala telefoniczna »

  Spomiędzy dużej ilości dzisiejszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa wykorzystujące w swej działalności systemy telekonferencyjne i systemy telekomunikacyjne, centrale telefoniczne mają wysokie miejsce. Spore korzyści, jakie dzięki nim ma okazję osiągnąć takiego rodzaju grupa są bardzo wartościowe. Używane systemy call center umożliwią perfekcyjny telemarketing. Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem tego typu sprzętów, dzięki którym Telefoniczna Obsługa Klienta będzie miała sposobność odbywać się zawodowo oaz bez problemów, sprawdź witrynę online Cetekom. pl. Z jej pomocą, mająca duże doświadczenie firma Cetekom, proponuje rewelacyjny CRM call center. Prócz sposobności zainstalowania tych urządzeń, korporacja Cetekom ma okazję zapewnić również specjalistyczne badania CATI. Przez wprowadzanie współczesnych rozwiązań, wspartych sporym doświadczeniem, spółka gwarantuje call center na najwyższym poziomie. Cetekom. pl - zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.biomedic.com.pl - kadry i płace »

  Prowadząc własną firmę potrzeba znać się w praktyce na wszystkim. Jednakże na szczęście istnieje wiele ułatwień, które pomagają w tego typu działalności. Najistotniejszym ułatwieniem jakie możesz sobie sprawić jest program księgowy. Wybór dobrego programu wcale nie jest jednak taki zwykły jakby się mogło wydawać. Programów na rynku jest bardzo dużo jednak trzeba z uwagą przeanalizować to jaki będzie dla Ciebie stosowny. Indywidualnie polecamy oprogramowanie symfonia ponieważ jest proste w obsłudze i gwarantuje wysoką jakość. Oprogramowanie, które sprzedajemy w każdym momencie będzie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Symfonia kadry i płace zapewni Ci wszystko co niezbędne do prowadzenia księgowości w prywatnej spółce. Jest to bardzo ważne ponieważ dzięki wyborowi stosownego oprogramowania ogół jest o kilka łatwiejsza.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Enova program ERP »

  Enova365 to jedno z najpopularniejszych rozwiązań IT dla firm. Dzięki temu inteligentnemu systemowi ERP obsłużysz przedsiębiorstwo w każdym możliwym aspekcie od handlu po księgowość, crm i wszystkie inne niezbędne oprogramowanie. Zachęcamy do przetestowania systemu również w naszym autorskim modelu ASP- czyli hostingu aplikacji.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »