Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ogrodnictwo':

 • Ogrodnictwo »

  Strona internetowa Robizoo propunuje obszerny wybór asortymentu potrzebnego do pielęgnacji ogródka, dzięki robizoo wykreujesz swe własne dzieło sztuki z ogrodu.Przepiękny ogródek to wizytówka każdego domku, kto z nas nie myślał swego czasu iżby mieć fajnie odpicowany ogród. Ażeby dbać o skwerek zieleni nie potrzeba wcale dużo wystarczy odrobinę czasu i dobre chęci. Ogród przywodzi na myśl piękno i czyste powietrze.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nawożenie i podlewanie traw »

  Witryna dla zapaleńców ogrodnictwa. Deskrypcja metod podlewania i krzyżowania roślin ogrodowych. Wskazówki dotyczące wyboru odmian a zarazem miejsca do uprawy. Sowicie ilustrowane artykułydotyczące najpopularniejszych w naszej części świata gatunków roślin trawiastych. Nadto rady odnośnie radzenia sobie ze szkodnikami roślin. Dowiesz się także tutaj jak nawozić i podlewać te gatunki. Danym gatunkom traw ozdobnych, jak np. trawa pampasowa, poświęcono odrębne teksty. Informacje zgromadzone w serwisie trawyozdobne. net. pl są szczegółowe niemniej opisane w zrozumiały sposób.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace ogrodnicze kujawsko-pomorskie »

  Jesteśmy korporacją, która działa na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług ogrodniczych i prac z tym związanych. Funkcjonujemy w szczególności na terenie województwa kujawsko pomorskiego. Jedną z usług przeważnie realizowanych przez nas jest aranżacja galerii handlowych i centrów handlowych. Robimy również prace ogrodnicze tj. podlewanie roślin, pielęgnacja roślin i wiele innych funkcji związanych z tym tematem. Mamy multum zleceń, którymi możemy się pochwalić i przedstawić je jako prace, które zrealizowaliśmy. Zapewniamy, że jeżeli skorzystają Państwo z naszych usług to z całą pewnością w stu procentach będą zadowolone. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze »

  Zatrudniamy projektantów, którzy zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej i bardziej wymagające aranżacje ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów. Idealnie łączą nowy i stary styl ogrodowy, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów. Walorem naszego przedsiębiorstwa ogrodniczego są kompleksowe usługi, profesjonalizm i kreatywność w procesie proejktowania jedynych w swoim rodzaju ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie. Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy w najwyższym stopniu troszczą się o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej i bardziej wymagające projekty ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów. Jarosław Harasimowicz projektowanie ogrodów ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń biuro@ogrod-swiatkamienia.com Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271 tel. kom. 0608 862 217

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »