Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ogród':

 • Ogrodnictwo »

  Strona internetowa Robizoo propunuje obszerny wybór asortymentu potrzebnego do pielęgnacji ogródka, dzięki robizoo wykreujesz swe własne dzieło sztuki z ogrodu.Przepiękny ogródek to wizytówka każdego domku, kto z nas nie myślał swego czasu iżby mieć fajnie odpicowany ogród. Ażeby dbać o skwerek zieleni nie potrzeba wcale dużo wystarczy odrobinę czasu i dobre chęci. Ogród przywodzi na myśl piękno i czyste powietrze.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Genius Loci Architekci »

  Poszukiwanie Genius Loci (łac. Duch Miejsca) to nasza dewiza, sprawiająca, iż każdy projekt niepowatrzalny i w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Jesteśmy na rynku od kilku lat i posiadamy duże doświadczenie. Realizuejmy projekty z zakresu architrktury, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu. Nasza pracownia znajduje się w centrum Katowic.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogród »

  Strona poświęcona jest tematyce ogrodniczej. Już teraz zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi specjalnie stworzonymi działami pielęgnacji roślin, dbania o krzewy które z pewnością dostarczą niezbędną wiedzy z zakresu ogrodnictwa i nie tylko. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi oraz interesującymi artykułami przygotowanymi przez naszych specjalistów. Dowiedz się z nami jak wygląda projektowanie ogrodów od podstaw. Oraz co zrobić by nasze rośliny i kwiaty rosły piękne i zdrowe. Nie czekaj! Odwiedź naszą stronę już teraz i stwórz swój wymarzony ogród razem z nami. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka. Wynajem przewodnika miejskiego »

  Łódź to piękne i malownicze miasto, którego uroki należy odkryć w pełni, aby móc zachwycić się nim i zakochać w jego pięknych oraz historycznych uliczkach. Przewodnik turystyczny Andrzej Maciejczyk zwiedzi z Państwem atrakcje Łodzi jak zabytki włókienniczej przeszłości miasta. Samodzielnie zwiedzając Manufakturę łódzką, Księży Młyn, Łagiewniki lub też wybierając do tego celu przewodnik książkowy, możemy pominąć wiele ważnych aspektów i skupić się wyłącznie na oficjalnej części zwiedzania miasta Łódź. Tymczasem wprawiony i doświadczony przewodnik po Łodzi, oprowadzi Was po miejscach niszowych i zakamarkach dbając również o preferencje i sugestie turysty. Zabytki Łodzi są jedną z wielu atrakcji jakie to miasto oferuje jednak, gdy zaczyna się życie nocne można miło spędzić czas w jednej z wielu urokliwych kafejek na ulicy Piotrkowskiej. Pilot wycieczek szkolnych opowiada także historie i anegdoty o sławnych Łodzianach jak Julian Tuwim czy Izrael Poznański. Rodowity mieszkaniec Łodzi, który jest jednocześnie przewodnikiem miejskim to idealne połączenie, aby poznać zabytki a nie je tylko zobaczyć. Zapraszamy do korzystania z takiej możliwości i ukierunkowania swoich działań na rozwój kulturowo – historyczny.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • ACER centrum ogrodnicze - Białystok »

  ACER CENTRUM OGRODNICZE w swojej ofercie posiada wiele gatunków i odmian roślin ozdobnych i owocowych, ziemię ogrodniczą, torf kwaśny i odkwaszony, nasiona traw oraz nasiona roślin, korę, nawozy, środki ochrony roślin, artykuły ogrodnicze, drewno kominkowe, choinki świąteczne. W sprzedaży mamy również zrębki barwione w kolorach: ceglastym, brązowym, żółtym, pomarańczowym i czarnym. Nowym materiałem ściółkującym są szyszki barwione i naturalne. Zapraszamy na ulicę Gen. St. Sosabowskiego 28 w Białymstoku

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy bez hejtów. »

  Dzięki rozwiązaniom zastosowanym na Wkoło nas, mamy pewność, że dajemy Wam w pełni profesjonalny portal społecznościowy. I do tego chronimy Wasze dane osobowe, a to nie wszystkim się udało w przeszłości. A że dbamy też o to, żeby nikt nie wypisywał na Was obrzydliwych komentarzy, mamy więc nadzieje, że docenicie nasze starania i wkrótce wraz ze swoimi znajomymi założycie konta na Wkoło nas. Wtedy zaczniecie doceniać drugą stronę serwisu, bo dzięki niej nie musicie szukać znanych wam osób w okolicy po imieniu i nazwisku. W przeciwieństwie do innych portali, tutaj wydarzenia same do Was spływają. Na pewno to rozwiązanie Wam się spodoba. Oczywiście można takie wiadomości zastrzec sobie, że mają trafić tylko do znajomych. Musicie tylko wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach prywatności, albo w formularzu, podczas dodawania wydarzenia. Ciekawym dodatkiem jest możliwość powiększania zdjęć na cały ekran. Jeżeli chcecie przedyskutować interesujące Was tematy, wykorzystajcie do tego forum, a i dział ogłoszeń czeka na Wasze wpisy.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »