Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'monitoring':

 • Agencja ochrony Poznań :: IMPULS SECURITY :: Ochrona obiektów, ochrona fizyczna »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  securi.pl

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Oferta realizacji firmy e-motive. com. pl skierowana została do klientów firmowych i instytucjonalnych. Kompleksowy monitoring zdalny w oparciu o uprzednio stworzoną sieć telekomunikacyjną, najnowocześniejsze oprogramowanie do monitoringu wizyjnego i wyspecjalizowane kamery IP, takie jak kamery Axis o zmaksymalizowanej rozdzielczości matrycy jest korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw budowlanych, deweloperów i administratorów magazynów wielkopowierzchniowych. E-motive proponuje wszechstronne wykonania doradcze w zakresie zastosowania aktualnych rozwiązań technologicznych z domeny business intelligence, detekcja ruchu oraz komputerowa analiza obrazu z kamer monitorujących. Innowacją e-motive. com. pl jest program agent VI, najlepsze jak do tej pory rozwiązanie z branży video intelligence czy bezprzewodowego monitoringu.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  Podstawowym elementem każdego systemu telewizji przemysłowej IP, jest kamera sieciowa IP. Wszystkie kamery IP wysyłają oraz transmitują obraz w sieci IP, co umożliwia uzyskanie lokalnej lub wydłużonej kontroli wideo w zależności od struktury sieci IP. Zapraszamy do sklepu wysyłkowego zaopatrzonego w pełen asortyment sprzętu i urządzeń telewizji przemysłowej. Posiadamy urządzenia czołowych producentów branży cctv, gwarantujemy jakość i udzielamy gwarancji na zakupiony sprzęt nawet do 36 miesięcy. Firmom instalatorskim i stałym handlowcom przyznajemy wysokie rabaty. Towar wysyłamy ekspresowo. Zapraszamy! http://www. sklep-monitoring. pl/ http://www. kamery-przemyslowe. com. pl/

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów »

  Spomiędzy wielu najnowszych rozwiązań technicznych, jakie stosowane są przez firmy wykorzystujące auta w swojej pracy, monitoring pojazdów GPS ma wyjątkowe miejsce. Spore korzyści, jakie za jego pośrednictwem ma możliwość osiągnąć takiego rodzaju przedsiębiorstwo są bardzo wartościowe. Lokalizacja GPS, kontrolowanie czasu jazdy bądź też sposobność sprawdzania odbytych tras to nieliczne z atutów, jakie współczesny monitoring GPS ma. Jeśli interesujesz się kupnem takiego typu sprzętów, przez które monitoring floty, który posiada Twoja firma, będzie miał okazję odbywać się fachowo oaz bez kłopotów, odwiedź stronę online Flotainter. pl. Z jej pomocą, posiadająca bardzo duże doświadczenie firma Flota-Inter, przedstawia znakomity monitoring pojazdów GPS. Prócz możliwości zakupienia, lub też wypożyczenia narzędzi GPS, wybranych indywidualnie dla klienta, przedsiębiorstwo Flota-Inter zapewnić może także zawodowe zarządzanie flotą pojazdów. Poprzez wykorzystywanie współczesnych możliwości, podpartych długoletnim doświadczeniem, zapewnia administrowanie flotą samochodową na niezwykle wysokim poziomie.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie flotą »

  Pojazdy są ważnym elementem funkcjonowania licznych firm, a w szczególności tych zajmujących się przewozami, działających w branży komunikacyjnej, a także budowlanych. Kupując pojazdy budujące flotę, powinno się pamiętać, że kupno pojazdów, a potem ich eksploatacja stanowią jeden z największych wydatków związanych z prowadzeniem firmy. Oferta naszej firmy pozwala zminimalizować te koszty poprzez przebudowę planu wydatków na takie elementy jak ubezpieczenia, dokupienie nowych pojazdów czy paliwo. Dla każdego, komu zależy na ograniczeniu kosztów i nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak śledzenie pojazdów, zapraszamy do nas!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring IP »

  Powszechnie wiadomo, jak ogromną rolę odgrywają w dzisiejszych czasach kamery przemysłowe i generalnie rzecz ujmując monitoring IP, który niewątpliwie bardzo oddziałuje na poprawę stopnia bezpieczeństwa w monitorowanym terenie, nie zważając na to, czy kwestią jest tu fabryka, czy też obszar na zewnątrz. Nasza firma gorąco zaprasza każdego do poznania pełnej palety ofertowej, która obejmuje najwyższej jakości produkty, takie jak dla przykładu kamery CCTV, jak również kamery inspekcyjne. Proponujemy wysokiej jakości produkty, ale też różnego rodzaju dodatki, takie jak między innymi klawiatury oraz uchwyty i nie tylko. By znaleźć naszą firmę w sieci, należy jedynie wstukać w dowolną przeglądarkę WWW właściwe sformułowania, takie jak przykładowo „telewizja przemysłowa CCTV” lub „kamery IP” lub też inne tego rodzaju sformułowanie i nie zwlekając zajrzeć na nasz portal WWW – gorąco wszystkich zapraszamy!

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu Katowice »

  Bezpieczeństwo w lokalu mieszkalnym jest najważniejsze. Dlatego także polecamy każdemu nasze usługi. Jesteśmy doświadczoną spółką, która oferuje najwyższej klasy usługi powiązane z zapewnianiem naszym nabywcom bezpieczeństwa. Oferujemy Ci systemy przeciwpożarowe katowice. Nasze towary są profesjonalne co zapewnia Tobie odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Nasze systemy pozwalają wykryć dosłownie niewielką ilość dymu i ognia. Posiadamy w katalogu produktów także detale zabezpieczające od włamań. Polecamy kompleksowe systemy alarmowe, które również są najwyższej klasy. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszych rozwiązań stosownie zabezpieczysz swój lokal mieszkalny i swój majątek. Sprzedajemy wysokiej jakości sejfy katowice, które spełniają określone standardy i pozwolą Ci bezpiecznie przechowywać w lokalu mieszkalnym wręcz najcenniejsze przedmioty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe Kraków »

  Bezpieczeństwo głównie. Jest to najistotniejsze zarówno jeśli chodzi o domu swoje jak i spółki. Jednym z rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo jest telewizja przemysłowa, która pozwala obserwowanie całego gruntu jeśli jest ona odpowiednio zamontowana. Bardzo istotne jest to ażeby cała instalacja była zrobiona na najwyższym poziomie. W przypadku większych firm używa się także systemy alarmowe, które w połączeniu z telewizją przemysłową w ogromnej liczbie przypadków są bardzo potrzebne do adekwatnego zabezpieczenia każdej spółki. Natomiast istnieje jeszcze potrzeba żeby instalacje elektryczne zostały odpowiednio potrzebne tak aby telewizja działała dobrze to musisz pamiętać by instalacje elektryczne stosowane w Twojej firmie zostały odpowiedniej jakości. Za każdym razem powinieneś ufać specjalistom, którzy wykonują takie instalacje w zgodzie z najwyższymi standardami.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »