Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Łodzi':

 • Kursy językowe w Łodzi »

  AOK - Akademicki Ośrodek Kształcenia był stworzony do działalności przy zmianie wieków XX i dwudziestego pierwszego. Jego zadaniem jest nauczanie mowy obcej. Akademia ma lokalizację w Łodzi, wobec tego wyjątkowo nastawiona jest na obsługę w obrębie tegoż ośrodka miejskiego w zakresie takich zajęć jak: kursy językowe Łódź, kursy językowe w Łodzi, szkoły językowe Łódź, kurs językowy Łódź. Kształci z lektoratów na każdym poziomie zaawansowania z aż 7 języków, mianowicie z: angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego, a również polskiego dla obcokrajowców. Podkreślamy, że oferta kursów w dodatku i za darmo wzbogacona została o najszerszy w Łodzi pakiet lekcji wspomagających, które zawierają: dostęp do szkoły językowej (e-learning) i szkolenia konwersacyjne, fonetyczne (w tym artykulacyjne, akcentowe i intonacyjne) oraz gramatyczne (czyli fonologiczne, morfologiczne i składniowe). Zachęcamy do Akademickiego Ośrodka Kształcenia Akademickiego Ośrodka Kształcenia w Łodzi.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odgrzybianie klimatyzacji »

  Serwis klimatyzacji Arctic Klimat Łódź przedstawia swoją stronę. Konserwator klimatyzacji z miasta Łódź oferuje odgrzybianie klimatyzacji, która to usługa świadczona jest przez rutynowanych monterów. Kanały wentylacyjne instalowane są w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, zakładane są duże systemy chłodzenia przemysłowego a także zapewniona jest gwarancja oraz ewentualna, przyszła naprawa klimatyzacji. Odpowiednio zamontowany i zaprogramowany klimatyzator zapewnia mikroklimat w pomieszczeniu, który jest odmienny od warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Ważne jest okresowe czyszczenie klimatyzacji, przy pomocy gorącej pary wraz z środkami chemicznymi, które zapewnia prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji. Oprócz wentylacji i rekuperacji powietrza firma para się także instalacją pomp ciepła i ich serwisem. Wszystkie usługi klimatyzacyjne objęte są okresem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Tylko i wyłącznie oryginalne filtry są montowane do klimatyzacji. Usługa wyceniana jest u klienta na miejscu oraz przekazany jest mu cennik naprawy klimatyzacji. Czyszczenie klimatyzacji oraz najistotniejsze dane wraz z cenami są dostępne na podstronie naprawa klimatyzacji. Jeśli ktoś jest zainteresowany to serwis klimatyzacji ma swoją siedzibę w Łodzi a numer telefonu oraz adres mailowy są umieszczone na stronie internetowej w dziale kontakt.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy podatkowe Łódź »

  Jeśli chcesz podnieść bądź zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w zakresie szkoleń a też prestiżowe zaświadczenie to zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem kursów podatkowych. Podatki Vat a też podatek dochodowy są naszą specjalizacją. Szkolenia podatkowe polegają na zaznajomieniu twojej osoby z najnowszymi nowelizacjami ustaw oraz najnowszym prawem podatkowym. Pobudzają do myślenia a również angażują każdą jednostkę w grupie. Agencja szkoleniowa Rewolucja Umysłów prowadzi szkolenia dla księgowych a także kadr z zasięgu prowadzenia sklepu pod kątem polepszenia podatkowego. Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki vat, podatki cit oraz podatki krus oraz inne mniejsze zobowiązania podatkowe. Szkolenia vat biur to współcześnie wiodący prym a również modny temat finansowy dla biznesmenów prowadzących własną działalność. Centralne położenie w Polsce a także wszechstronny parking to zalety położenia szkoły podatkowej. Podatki to nadal zmieniający się temat, wraz z przystąpieniem Polski do Europy zawiłości w podatkach, w tym w podatku vat zostały znacznie skomplikowane. Nie posiada jednak przeciwwskazań, by osoba fizyczna zdobyła, na prowadzonych przez nas kursach, dodatkowych umiejętności. Na szkoleniach używany jest najwyższej odmiany sprzęt multimedialny a też specjalistyczne prezentacje, które bardziej obrazowo wyjaśniają trudne tematy podatku vatowskiego. Trenerzy podatkowi to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący dla wielu biur z okręgu łódzkiego jako doradcy podatkowi. Inwitujemy także na stronę WWW, gdzie prostą metodą omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka. Wynajem przewodnika miejskiego »

  Łódź to piękne i malownicze miasto, którego uroki należy odkryć w pełni, aby móc zachwycić się nim i zakochać w jego pięknych oraz historycznych uliczkach. Przewodnik turystyczny Andrzej Maciejczyk zwiedzi z Państwem atrakcje Łodzi jak zabytki włókienniczej przeszłości miasta. Samodzielnie zwiedzając Manufakturę łódzką, Księży Młyn, Łagiewniki lub też wybierając do tego celu przewodnik książkowy, możemy pominąć wiele ważnych aspektów i skupić się wyłącznie na oficjalnej części zwiedzania miasta Łódź. Tymczasem wprawiony i doświadczony przewodnik po Łodzi, oprowadzi Was po miejscach niszowych i zakamarkach dbając również o preferencje i sugestie turysty. Zabytki Łodzi są jedną z wielu atrakcji jakie to miasto oferuje jednak, gdy zaczyna się życie nocne można miło spędzić czas w jednej z wielu urokliwych kafejek na ulicy Piotrkowskiej. Pilot wycieczek szkolnych opowiada także historie i anegdoty o sławnych Łodzianach jak Julian Tuwim czy Izrael Poznański. Rodowity mieszkaniec Łodzi, który jest jednocześnie przewodnikiem miejskim to idealne połączenie, aby poznać zabytki a nie je tylko zobaczyć. Zapraszamy do korzystania z takiej możliwości i ukierunkowania swoich działań na rozwój kulturowo – historyczny.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Developer Łódź »

  Styczeń już prawie się skończył, a nowego mieszkania w Łodzi wciąż nie ma? Może warto zainteresować się nowym projektem pod nazwą Osiedle Aroniowa? To nowe mieszkania w Łodzi, które inwestor sprzedaje w stanie deweloperskim. Developer z miasta Łódź proponuje różne mieszkania w kilku budynkach zlokalizowanych na Bałutach przy ul. Aroniowej. Okolica to spokojne i przyjazne miejsc, z którego bez problemu nowi lokatorzy mieszkania deweloperskiego (Łódź) w wygodny i szybki sposób dostaną się zarówno do centrum Łodzi i Zgierza, do centrów rozrywkowo-sportowych (Nowa Gdynia czy Manufaktura), jak również wybiorą się na relaksujący spacer do Lasu Łagiewnickiego, w którego otulinie budowane są nowe mieszkania na sprzedaż w Łodzi. Mieszkania deweloperski w Łodzi są dostępne dla wszystkich, a w szczególności można polecić je osobom chcącym skorzystać z programu Mieszkania dla Młodych (Łódź). Nowe mieszkania (Łódź) to szansa na własne mieszkanie, które można kupić w bardzo przystępnej cenie w dzielnicy Łódź Bałuty. Jeśli są Państwo zainteresowani tematem mieszkania na sprzedaż w Łodzi to warto odwiedzić stronę internetową Osiedla Aroniowa z Łodzi, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji dotyczących samego osiedla, budynków, w których są rozlokowane mieszkania deweloperskie oraz informacje na temat inwestora. Developer z Łodzi zaprasza na swoją stronę Osiedla Aroniowa oraz do zakupu nowych mieszkań deweloperskich w Łodzi!

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »