Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kurtyny':

 • Ochrona przeciwpożarowa »

  Produkty z EF Polska budzą ogromne zainteresowanie. Zarówno rolowana brama przeciwpożarowa jak i sprzedawane tutaj kurtyny dymowe, cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Zważywszy na wymagania nabywcy przesuwana brama przeciwpożarowa może zostać pomalowana. W tym celu przygotowano właściwą paletę barw. Ekranowanie elektromagnetyczne to następna propozycja EF Polska. Przesuwana brama przeciwpożarowa zawiera stosownie dobrany blat. Dzięki niemu zorganizowana jest dobra odporność ogniowa, między innymi EI 30 albo EI 60. Ochrona przeciwpożarowa powinna być jedną z zasadniczych wytycznych szefa każdej firmy. Bramy pożarowe to fantastyczna inwestycja. Nowoczesne rozwiązania, takie jak bramy przeciwpożarowe, odznaczają się odpowiednią skutecznością. Przedsiębiorstwo EF Polska para się nie tylko sprzedażą bram, ale też przygotowywaniem ich konstrukcji. Do sporządzania bram dźwiękoszczelnych użyto stalowych konsoli łożysk.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny paskowe »

  Jeżeli pracujesz na hali i wiejący wiatr strasznie ziębi, zastosuj kurtyny paskowe. Są to przezroczyste kawałki tworzyw PCV, które zachodzą na siebie i chronią od wiatru. Dzięki ich budowie można przez nie przejeżdżać widlakiem czy nawet samochodem. Jesteśmy producentem tych kurtyn i zapraszamy na naszą firmową stronę w celu zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie sceniczne »

  Oświetlenie na scenie każdego teatru spełnia najważniejszą rolę. Wbrew pozorom w praktyce żadne zademonstrowanie nie ma możliwość być zrobione o ile nie będzie stosownego światła. By uzyskać odpowiednie efekty świetlne potrzebne są takie elementy wyposażenia jak sztankiety oświetleniowe i wiele innych. W naszej korporacji dostępne jest wszystko co stwarza, że oświetlenie sceniczne będzie profesjonalne. Nasza firma ma w dystrybucji wszystko co zapewni zadowolenie z oświetlenie. Oświetlenie teatralne przede wszystkim musi być mocne ażeby dostarczyć odpowiedni poziom światła. Zapewniamy, że dzięki naszym usługom otrzymają Państwo dokładnie takie towary jak są wszystkim potrzebne. Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty a z pewnością zadowolimy was. Zatrudniamy tylko najlepszych pracowników, którzy wiedzą jak was obsłużyć tak abyście byli zadowoleni.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne klimatyzatory Wrocław »

  W naszej rozległej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo zarówno ciepłe, jak i zimne kurtyny powietrzne, które cieszą się niemałym zainteresowaniem zarówno wśród klientów biznesowych, jak i również wśród klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi wytwórcami na rynku, za sprawą czego zawsze jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom produkty z najwyższej półki, które będą wam sprawnie służyć przez multum długich lat użytkowania. Ciepłe kurtyny powietrzne doskonale zapobiegają wychłodzeniu wejścia do budynku przede wszystkim w okresie zimy, z kolei zimne kurtyny powietrzne zapobiegają napływowi ciepłego powietrza do wnętrza mieszkania. Nasze nowoczesne kurtyny powietrzne bezbłędnie sprawdzą się w profesjonalnych sklepach, bankach, aptekach, marketach, restauracjach a oprócz tego wielu innych lokalach użyteczności publicznej. Tekst numer 4 - unikalność 8. 58

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »