Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kursy':

 • Antidotum - Firma szkoleniowa »

  Firma szkoleniowa Antidotum zajmuje się prowadzeniem szkoleń zawodowych. Firma Antidotum posiada w ofercie warsztaty ułatwiające rozwijać cenne umiejętności a także otrzymanie doświadczenia zawodowego.Nasza grupa ucząca to osoby starannie wykształcone z ogromną stażem zawodowym. Naszą pasją jest pomaganie a także dzielenie się wiedzą. Energiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa jest przykładem ogromnego potencjału załogi uczącej i użyteczności wiedzy, którą przekazujemy na kursach.Zespół fachowców z dużym doświadczeniem służy Wam pomocą i wsparciem psychologicznym. Nasi eksperci: psychiatra,terapeuta,psycholog doradca zawodowy a także pedagog pomogą Wam w rozstrzyganiu problemów. Nasza instytucja rekrutuje na szkolenia tj: kurs na elektryka, kurs stolarski oraz na sprzedawcę.Nasza pomoc pokierowana jest także do osób prowadzących działalność gospodarczą a także kalkulujących utworzenie takiej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Prowadzimy doradztwo telefoniczną i indywidualną rozmową w sekretariacie.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skills Up organizacja szkoleń »

  Każda praca potrzebuje od robotnika szczegółowej wiedzy. Proponujemy dostęp do najbardziej szukanych szkoleń. Posiadamy własne zaplecze szkoleniowe, gdzie studenci mogą w komfortowych warunkach wchłaniać informacje przekazywane przez naszych fachowców. Sprzedaż jest ważnym elementem w każdym sklepie, to głównie od niej zależy byt firmy. Z tego względu w teraźniejszej ofercie odkryjecie szkolenia sprzedażowe. Jakiekolwiek szkolenie ze sprzedaży jest pilotowane poprzez doświadczonych szkoleniowców, którzy osobiste doświadczenia powierzają studentom. Z wykorzystaniem takiej wiedzy podwyższysz przychody firmy. Sprawdź ofertę, jaka być może zmieni Wasze byt.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych - JĘZYKI KATOWICE- Kursy Szkolenia Tłumaczenia - »

  Firma Języki Olsztyn oferuje usługi językowe w zakresie nauczania, szkoleń, jak i tłumaczeń kursy niemieckiego katowice Specjalizujemy się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Oferujemy nauczanie prywatne i kursy w niedużych i średniej wielkości grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy z języka ogólnego i specjalistycznego, jak również warsztaty przygotowawcze i egzaminacyjne tłumaczenia przysięgłe katowice Organizujemy kursy dostosowane do wymagań uczestników i przy uwzględnieniu ich rozbudowania językowego, a dodatkowo czasu jakim dysponują. Świadczymy również usługi tłumaczeniowe zarówno ustne jak również pisemne, w tym uwierzytelnione. Przedstawiamy Państwu intrygującą ofertę, zapewniając konkurencyjne ceny i dogodne okoliczności współpracy.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notowania GPW »

  Na pewno rynki giełdowe obecnie mają wiele do zaoferowania. Coraz pokaźniejsza liczba osób sprawdza notowania GWP. Naczelnym celem działalności GPW jest zorganizowanie obrotów gotówkowych. Giełda gwarantuje koncentrację w jednym miejscu ofert kupujących i sprzedających, tak, by można było dokonać transakcji. Łączenie zleceń realizuje się wedle sumiennie określonych przepisów, niemniej realizacja transakcji odbywa się w czasie sesji giełdowych, co skrupulatnie odnotowuje portal stockone. pl. Przynależy on do serwisów giełdowych i jest on dalszym ciągiem programu FXone. Jest on adresowany w zasadzie do osób, które poszukują bieżących danych o giełdach. Serwis kooperuje z przeróżnymi organizacjami a także ekspertami różnorodnego rodzaju. Specjalnością portalu jest w dodatku analiza techniczna, która kojarzy wiadomości dotyczące rynku surowców. Na witrynie www można ponadto zaobserwować jak plasują się kursy walut Forex. Na witrynach są dostępne znaczne tabele notowań.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Balticdive »

  Kursy płetwonurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania w tym kursy techniczne, specjalistyczne, doszkalające oraz specjalistycznejuz od dwunastego roku ycia według standartów IANTD. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości. Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony co wpływa na jego bezpieczeństwo pod wodą. http://www.balticdive.pl/

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe w Łodzi »

  AOK - Akademicki Ośrodek Kształcenia był stworzony do działalności przy zmianie wieków XX i dwudziestego pierwszego. Jego zadaniem jest nauczanie mowy obcej. Akademia ma lokalizację w Łodzi, wobec tego wyjątkowo nastawiona jest na obsługę w obrębie tegoż ośrodka miejskiego w zakresie takich zajęć jak: kursy językowe Łódź, kursy językowe w Łodzi, szkoły językowe Łódź, kurs językowy Łódź. Kształci z lektoratów na każdym poziomie zaawansowania z aż 7 języków, mianowicie z: angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego, a również polskiego dla obcokrajowców. Podkreślamy, że oferta kursów w dodatku i za darmo wzbogacona została o najszerszy w Łodzi pakiet lekcji wspomagających, które zawierają: dostęp do szkoły językowej (e-learning) i szkolenia konwersacyjne, fonetyczne (w tym artykulacyjne, akcentowe i intonacyjne) oraz gramatyczne (czyli fonologiczne, morfologiczne i składniowe). Zachęcamy do Akademickiego Ośrodka Kształcenia Akademickiego Ośrodka Kształcenia w Łodzi.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nurkowania w Warszawie »

  Kursy płetwonurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania w tym kursy techniczne, specjalistyczne, kursy instruktorskie, oraz doszkalające oraz specjalistyczne juz od dwunastego roku ycia według standardów IANTD. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwościwww.scubatraining.com.pl. Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony co wpływa na jego bezpieczeństwo pod wodą. Serwis sprzętu www.scubatraining.com.pl.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, kursy bhp EKOL-BHP »

  Jako firmaP usługowo-doradcza zajmujemy się szczególnie bhp. Organizujemy szkolenia bhp pracowników z wszelkich grup zawodowych i przedsiębiorców. Szkolenia przeprowadzamy w metodą tradycyjną a także metodą on-line. Wykonujemy również oceny zagrożenia zawodowego, tworzymy dokumenty powypadkowe. Wychodząc naprzeciw klientom na rzecz rozszerzenia oferty oferujemy w sklepie on-line odzież i obuwie robocze jak również wyposażenie bhp. Doradzamy w kwestiach z zakresu bhp, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. Oprócz tego zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, ppoż a także wdrażaniem systemu HACCP.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs programu płatnik »

  Księgowość jest oczywiście bardzo ważna w każdej korporacji i dlatego też trudnimy się wykonywaniem kursów pozwalających na zapoznanie się z najważniejszymi kwestiami związanymi z księgowością. Sami siebie non stop doszkalamy co stwarza, że nasze szkolenia księgowe są wysokiej klasy. Gwarantujemy, że dzięki nam bez wątpienia będziecie w stanie spokojnie prowadzić księgowość w spersonalizowanej korporacji. Jednym z najpopularniejszych programów księgowych jest program symfonia a u nas znajdziecie Państwo kurs programu symfonia. Zapewniamy, że dzięki nam będą w stanie państwo prowadzić własną księgowość na bardzo wysokim poziomie. Kurs samodzielnych księgowych jaki oferujemy jest z pewnością dopracowany tak ażeby prawie każdy wręcz nie do końca znający przepisy księgowe był sobie w stanie poradzić po nim z podstawowymi rozliczeniami księgowymi. Zapraszamy do sprawdzenia mojej oferty.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studio Deszcz - sesje zdjęciowe »

  Czy chciałbyś zapisać się na profesjonalny wykład fotograficzny? A może zwyczajnie chciałbyś zapoznać się z gałęzią jaką jest fotografia? Czy jednak chciałbyś alboż chciałabyś żeby zrobić Wam piękne zdjęcia do portfolio? O ile na jakieś z pytań odpowiedziałeś twierdząco - to idealnie trafiłeś. Studio Deszcz to zaawansowane usługi fotograficzne - zarówno warsztaty a także szkolenia jak też specjalistyczna fotografia artystyczna, produktowa, reklamowa i inna. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi. Namawiamy do skorzystania z naszych usług a niewątpliwie będziecie zadowoleni. Wykonamy dla Ciebie najlepszej jakości ilustracje, a o ile sam chcesz je wykonywać to również mamy możliwość Cię tego nauczyć.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Kurs jazdy defensywnej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i kolizji na drogach. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. W trakcie zajęć teoretycznych nasi specjaliści przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, udzielanie pierwszej pomocy, a także analiza ryzyka podczas prowadzenia samochodu. W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i poprawnej pozycji na miejscu kierowcy, która wpływa na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Uczestnicy kursu będą mieli możliwość poznać zasadę ograniczonego zaufania do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w zróżnicowanych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich technika jazdy zostanie zaanalizowana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, który dokona korekty błędów i doradzi jak skuteczniej wdrożyć zdobyte na kursie umiejętności. Szkolenie jazdy bezpiecznej udoskonala styl prowadzenia pojazdu i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem przejścia wszystkich etapów szkolenia jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób merytoryczny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci otrzymają od nas niezbędne materiały szkoleniowe i kwalifikacje, które wpłyną na poprawę techniki jazdy pojazdem mechanicznym. Nasza szkoła jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Dbamy o rozwijanie praktycznych zdolności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i profesjonalne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Stawiamy na przyjazną i fachową obsługę, a także przyjemną atmosferę w trakcie szkoleń. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy żeglarskie »

  Szukasz nowego hobby? Lubisz sporty wodne? W takiej sytuacji powinieneś zainteresować się ofertą naszej szkoły, która organizuje kursy żeglarskie. Szkolenia odbywają się głównie na Mazurach i na Bałtyku. Podczas kursów korzystamy z najnowszych jachtów, które są doskonale wyposażone i przygotowane na dłuższe wyprawy. Jeżeli masz już jakąś wiedzę żeglarską, ale chciałbyś nabrać większej wprawy, to nasza oferta również jest dla Ciebie, ponieważ materiał szkoleniowy dostosowujemy do predyspozycji i umiejętności kursantów.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Samouczek hiszpańskiego »

  Kraj pełen malowniczych krajobrazów, ciekawych zabytków, o wspaniałej bogatej kulturze gastronomicznej. Bardzo często odwiedzany przez turystów z całego świata. Zastanawiasz się co to za kraj? Odpowiedź jest prosta- Hiszpania. Wybierasz się na zwiedzanie tego pięknego kraju? Nie zapomnij zaznajomić się z językiem hiszpańskim. Wejdź na podstawyhiszpanskiego. pl i poucz się trochę tego języka. Znajdziesz tam darmowy kurs online i sporo materiałów, które będą pomocne podczas nauki. Zapraszamy na podstawyhiszpanskiego. pl

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław - różne poziomy zaawansowania »

  Szkoła językowa Queen’s School of English to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą sprawnie posługiwać się językiem angielskim. Korzystamy z autorskich metod nauczania, które przynoszą naprawdę bardzo satysfakcjonujące wyniki. Jeżeli planują Państwo prowadzić swoją karierę zawodową za granicą, to kurs angielski biznesowy jest tym czego właśnie potrzebujecie. Nasza oferta szkoleniowa jest bardzo elastyczna, za sprawą czego możemy dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb i również preferencji. Polecamy także internetowy kurs języka angielskiego, dzięki któremu mogą Państwo poprawić swoje umiejętności językowe bez potrzeby wychodzenia z domu. Dzięki nam prędko przekonają się Państwo, że nauczenie się języka biznesowego wcale nie jest zadaniem takim trudnym, jakby to mogło wydawać się na pozór.

  Data dodania: 07 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kursy f-gazowe »

  Już od wielu lat w Bydgoszczy swoją aktywność z powodzeniem rozwija METALKO Sp. z o. o. Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń a także Certyfikacji. Proponuje jak też kursy z techniki klimatyzacyjnej, oraz kursy chłodnicze. Oba tego rodzaju szkolenia wielokrotnie przyciągają ciekawość osób, które pragną zainwestować w swoją karierę zawodową. W związku z tym z chęcią biorą udział w różnego typu szkoleniach, starając się poszerzyć zakres swoich umiejętności i również wskutek tego mieć alternatywę na bardziej atrakcyjną posadę. Korzystając z kursów w METALKO każda osoba może mieć pewność, że po zakończeniu szkolenia będzie mieć wszelkie potrzebne zdolności praktyczne do tego, tak aby pracować w branży chłodniczej czy też klimatyzacyjnej. Skutkiem tego kursy chłodnicze w METALKO to jeden z najlepszych sposobów na to, tak aby zadbać o rozwój swojej kariery.

  Data dodania: 28 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka niemieckiego online »

  W dobrej szkole językowej każdy może bezproblemowo nauczyć się języka obcego. Wręcz osoby, dla których zadanie to wydaje się niemożliwym, sprawnie mogą zmienić zdanie gdy znajdą odpowiedniego nauczyciela. Z tej przyczyny gdy kogoś interesuje szkoła języka niemieckiego, Deutschschule jest najlepszym wyborem. W szkole tej pracują osoby, które mają prawdziwą pasję do zawodu nauczyciela. Za sprawą tego z przyjemnością dzielą się posiadaną wiedzą. Zajęcia odbywają się indywidualnie czy też w parach. Ich czas trwania i częstość spotkań jest ustalana zgodnie z oczekiwaniami danego ucznia. Kursy te są nastawione na to, żeby nauka trwała jak najkrócej, a przynosiła jak najlepsze efekty. Dzięki temu każdy, kto pragnie opanować niemiecki na pewno zrobi to znacznie szybciej niż w dowolnym miejscu indziej. Deutschschule to z tej przyczyny najlepsza szkoła języka niemieckiego dla każdego.

  Data dodania: 27 06 2021 · szczegóły wpisu »