Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kontenery':

 • Kontenery mieszkalne »

  Na stronie mastertec. pl można znaleźć ofertę różnego typu pawilonów i kontenerów produkowanych przez jarosławskie przedsiębiorstwo Mastertec. Materiały wykorzystywane w produkcji wszystkich przenośnych budowli posiadają wymagane certyfikaty, które gwarantują ich niezawodność przez wiele lat. Produkowane kontenery mieszkalne można wykorzystać do tymczasowego zamieszkania, natomiast pawilony gastronomiczne z odpowiednim wyposażeniem mogą posłużyć jako punkt sprzedaży w najbardziej strategicznym dla nas miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Mastertec.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jk - Janusz Kiedrowski »

  O ile potrzebujesz segregować śmieci to będą Ci potrzebne między innymi kontenery na odpady. Najlepiej jest podzielić śmieci na odpady organiczne, szkło i plastik. Dzięki takiej segregacji niewątpliwie bardzo łatwo przystosować się do wymagań większości klientów. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako producent kontenerów. Posiadamy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju towarów i dlatego też właściwie każdy kto będzie potrzebował naszych znajdzie je u nas. Kontenery na śmieci, które produkujemy i sprzedajemy są różnej wielkości i w zależności od potrzeb naszych kontrahentów jesteśmy w stanie przystosować się do nich. Zapraszamy do wyboru naszych usług a na pewno otrzymasz nie tylko produkty najwyższej klasy, ale również obsługę na najwyższym poziomie. Trzeba zaufać profesjonalistom ażeby się nie zawieźć.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery biurowe »

  W Polsce budownictwo modułowe cieszy się coraz to obszerniejszym zainteresowaniem, z tej przyczyny warto jak najszybciej zapoznać się z naszą ofertą usługową. Modułowe budynki są w chwili obecnej najszybszym i również najbardziej ekonomicznym sposobem na postawienie profesjonalnego lokalu użytkowego. Korzystamy z zaawansowanej techniki kontenerowej, które oferuje ogromny potencjał. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej spotkacie Państwo kontenery systemowe, usługowe, biurowe a także gastronomiczne, które między naszych klientów cieszą się dużym zainteresowaniem. Jako jedna z kilku firm na rynku sprzedajemy również kontenery handlowe a także sanitarne. Możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami lecz i w Polsce, lecz również za granicą. Zapewniamy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i szybki czas realizacji zleceń.

  Data dodania: 21 06 2020 · szczegóły wpisu »