Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'komputerowa':

 • Telewizja przemysłowa »

  Oferta realizacji firmy e-motive. com. pl skierowana została do klientów firmowych i instytucjonalnych. Kompleksowy monitoring zdalny w oparciu o uprzednio stworzoną sieć telekomunikacyjną, najnowocześniejsze oprogramowanie do monitoringu wizyjnego i wyspecjalizowane kamery IP, takie jak kamery Axis o zmaksymalizowanej rozdzielczości matrycy jest korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw budowlanych, deweloperów i administratorów magazynów wielkopowierzchniowych. E-motive proponuje wszechstronne wykonania doradcze w zakresie zastosowania aktualnych rozwiązań technologicznych z domeny business intelligence, detekcja ruchu oraz komputerowa analiza obrazu z kamer monitorujących. Innowacją e-motive. com. pl jest program agent VI, najlepsze jak do tej pory rozwiązanie z branży video intelligence czy bezprzewodowego monitoringu.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www Szczecin »

  KK Design to młoda ale przede wszystkim nowoczesna, doświadczona, rozwojowa agencja interaktywna. Od 2008 roku działamy na rynku usług internetowych oraz filmowych. Nasz skład to grupa kreatywnych twórców zajmujących się budowaniem wizerunku firm w Internecie. Zakres naszej działalności to głównie projektowanie stron internetowych, spoty telewizyjne, wizualizacje 3D oraz grafika komputerowa. Pracujemy dla instytucji, korporacji, a także dla małych i średnich firm. Każdy klient może liczyć na jakość, funkcjonalność i niepowtarzalność naszych realizacji. To co robimy, jest od zawsze naszą pasją, dlatego w każdy projekt wkładamy całą swoją energię. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego partnera, to dobrze trafiliście! Tylko u nas tak bogata oferta! Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe i www Lublin »

  Wszyscy zgadzamy się, że w świecie w którym istnieje wiele konkurencyjnych firm najważniejszym sposobem na utrzymanie się na rynku jest reklama. Internet jest jedną z najlepszych sposobów na zareklamowanie różnego rodzaju produktów. Firma strony WWW lublin tworzy sklepy lub strony internetowe, pomagając w ten sposób firmom, które być może dopiero zaczynają funkcjonować na rynku. Jest to świetny sposób na przyciągnięcie potencjalnego klienta. Dane statyczne wykazują, że coraz więcej firm decyduje się na internetową reklamę, która jest odbierana przez znacznie szerszy krąg ludzi. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »