Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'języka':

 • Tłumaczenia techniczne niemiecki Poznań »

  Biuro tłumaczeń Intergerman proponuje klientom przekład w podanej kombinacji językowej: język niemiecki – język polski. Mgr Anna Naskręt, tłumacz przysięgły wykonuje zamówienia w trybie zwykłym oraz ekspresowym – w ciągu 24 godzin od pory przyjęcia usługi. W propozycji usługowej biura tłumaczeń zawarte są przekład pisemny i ustny zwykły albo prawnie uwierzytelniony. Tłumacz niemieckiego adresuje swą ofertę do zleceniodawców z terenu Poznania i okolic. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Poznań wyznaje zasadę zachowania wierności semantycznej i składniowej tłumaczeń na język niemiecki. Teksty przetłumaczone na niemiecki są sprawdzane przez native-speakera języka niemieckiego.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Poznań »

  Dla osób, które w krótkim czasie potrzebują gotowego, profesjonalnie wykonanego, precyzyjnego tłumaczenia z języka niemieckiego na polski lub polskiego na niemiecki – oferta biura tłumaczeń Danuty Witkowskiej w Poznaniu. Biuro od 1992 roku przysporzyło sobie wielu klientów usatysfakcjonowanych wysoką jakością i atrakcyjną ceną usług (np. świadectw, dyplomów, certyfikatów, aktów notarialnych, aktów urodzeń, zgonów, małżeństw itp., dokumentów samochodowych, korespondencji handlowej, urzędowej, zwykłej, zaświadczeń o niekaralności). Wszelkie teksty objęte są poufnością informacji. Dane kontaktowe: +48 61 8622 163, email: d.witkowska@box43.pl.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje dla nauczycieli języka angielskiego »

  Instruktor języka angielskiego powinien zawsze inwestować w rozwój swoich umiejętności. Z tej racji w obecnych czasach coraz więcej nauczycieli zapisuje się na różnego typu szkolenia a oprócz tego kursy. Niekiedy natomiast mają problemy ze znalezieniem odpowiednich ofert. Właśnie wskutek tego ELT Events jest tak przydatną platformą, z której śmiało ma obowiązek skorzystać każdy nauczyciel. Wyszukać tam można wszystkie nadchodzące wydarzenia dotyczące języka angielskiego. Są to stąd zarówno kursy, konferencje, jak oraz szkolenia. Niemało z nich jest również przeznaczonych dla uczniów. ELT Events jest regularnie aktualizowane, dzięki czemu gładko można uzyskać dostęp do najnowszych informacji o wydarzeniach w swojej okolicy. Przejrzysta szata graficzna zapewnia, że każdy prędko znajdzie to, co go najbardziej interesuje.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka niemieckiego online »

  W dobrej szkole językowej każdy może bezproblemowo nauczyć się języka obcego. Wręcz osoby, dla których zadanie to wydaje się niemożliwym, sprawnie mogą zmienić zdanie gdy znajdą odpowiedniego nauczyciela. Z tej przyczyny gdy kogoś interesuje szkoła języka niemieckiego, Deutschschule jest najlepszym wyborem. W szkole tej pracują osoby, które mają prawdziwą pasję do zawodu nauczyciela. Za sprawą tego z przyjemnością dzielą się posiadaną wiedzą. Zajęcia odbywają się indywidualnie czy też w parach. Ich czas trwania i częstość spotkań jest ustalana zgodnie z oczekiwaniami danego ucznia. Kursy te są nastawione na to, żeby nauka trwała jak najkrócej, a przynosiła jak najlepsze efekty. Dzięki temu każdy, kto pragnie opanować niemiecki na pewno zrobi to znacznie szybciej niż w dowolnym miejscu indziej. Deutschschule to z tej przyczyny najlepsza szkoła języka niemieckiego dla każdego.

  Data dodania: 27 06 2021 · szczegóły wpisu »