Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'język':

 • Język angielski Poznań »

  Kluczową działalnością firmy Albion Język Angielski Poznań są solidne tłumaczenia z języka angielskiego. Nauka Angielskiego Poznań – rekomenduję kształcenie indywidualne. To podług tłumaczy nadzwyczaj skuteczny sposób nauki, który można optymalnie dopasować do poziomu pojedynczego słuchacza. Korepetycje z Angielskiego Poznań – kontrahentom oferuję korepetycje na wszystkich poziomach edukacji. Wszystkie ćwiczenia są wspierane szeroką biblioteką materiałów. Albion Angielski Poznań – dzięki doświadczeniu w zakresie tłumaczeń, swoim uczniom jestem w stanie zaproponować korepetycje na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Cennik jest opublikowany na stronie. Zapraszam!

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online - Strona Główna »

  ]Nie radzisz sobie z angielskim? Masz problem z pracą domową? Planujesz prace za granicą i nie potrafisz przetłumaczy cv? Musisz przetłumaczyc list bądz jakikolwiek tekst? Teraz już nie będziesz miał problemu! Zrobimy to za Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy ciekawy system płatności który ułatwi transakcje!! Przekonaj się jakie to proste! Kolejną naszą dobrą cechą są bardzo atrakcyjne wręcz śmieszne ceny!

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samouczek hiszpańskiego »

  Kraj pełen malowniczych krajobrazów, ciekawych zabytków, o wspaniałej bogatej kulturze gastronomicznej. Bardzo często odwiedzany przez turystów z całego świata. Zastanawiasz się co to za kraj? Odpowiedź jest prosta- Hiszpania. Wybierasz się na zwiedzanie tego pięknego kraju? Nie zapomnij zaznajomić się z językiem hiszpańskim. Wejdź na podstawyhiszpanskiego. pl i poucz się trochę tego języka. Znajdziesz tam darmowy kurs online i sporo materiałów, które będą pomocne podczas nauki. Zapraszamy na podstawyhiszpanskiego. pl

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy francuskiego online »

  Podstawy francuskiego mogą być użyteczne podczas wczasowej wycieczki. Język francuski jest fascynujący nie tylko ze względu na szczególną dźwięczność. Przyszykowane przeszkolenie sprawi, że błyskawicznie i praktycznie zapamiętasz podstawy francuskiego. W dodatku, kurs zawiera rozmaitość metod stosowanych w nauce języka, które są niezbędne do jego poznania.

  Data dodania: 29 10 2019 · szczegóły wpisu »