Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'implanty':

 • Stomatologia estetyczna Poznań »

  Propozycja zabiegów Poradni Stomatologicznej Mój Dentysta Poznań skierowana jest do klientów ze stolicy regionu Wielkopolski. Dogodna lokalizacja poradni, wyrozumiały, zaangażowany personel medyczny lub korzystne ceny usług to najważniejsze powody, dla których warto umówić się na wizytę. Świadczymy bogaty wachlarz usług dentystycznych: wszechstronne leczenie zachowawcze, implanty Poznań czy zabiegi z zakresu chirurgia stomatologiczna Poznań. Specjalnie dla małych pacjentów zaoferowaliśmy innowacyjne podejście do leczenia, tak aby świadczenia lecznicze w dziedzinie stomatologia dziecięca Poznań nie kojarzyły się z uciążliwymi przeżyciami, co mogłoby wywoływać zbędny lęk przed stomatologiem w późniejszym wieku. Angażujemy profesjonalnych specjalistów stomatologów, dyplomowanych protetyków czy profesjonalnych implantologów, pracuje u nas ponadto znakomity ortodonta Poznań, który efektywnie leczy nieestetyczny zgryz i zapewnia piękny oraz zdrowy uśmiech podopiecznym w każdym wieku.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Katowice »

  Czy silnie kontrolujesz swoje zęby? Niesłychanie w szeregu przypadków do stomatologa wkraczają jednostki, które w tej chwili mają ogromnie znaczne dylematy z swoimi ząbkami. Powodem owego faktu jest bez wątpliwości owo, iż nie wyłącznie boimy się niezmiernie samego satomatologa, lecz i wybitnie słabo dbamy o nasze zęby. Zapraszamy nadzwyczaj serdecznie do naszego gabinetu stomatologicznego. W naszej trwałej ofercie protetyka, a także różne usługi ściśle zespolone ze stomatologią. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą własne zręczności. Obecnie pracujemy na nader nowoczesnym sprzęcie.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty stomatologiczne »

  Stomatolog Łódź jest jednym z najodpowiedniejszych lokalizacji specjalizujących się w dentystyce zachowawczej, a również endodoncji. Blisko dziesięć lat praktyki oraz nieprzerwany postęp kadry Stomatologii MMK jest gwarancją fachowej opieki dentystycznej, jaka przynosi komfort i poczucie troski swoim chorym pacjentom. Nasza oferta to bezpłatne kontrole stomatologiczne, które gwarantują na bieżąco kontrolować stan jamy ustnej naszych Pacjentów. Bardzo ważna jest dla nas profilaktyka wskutek czego bez ustanku doradzamy Własnym Klientom jak należy dbać o własne zdrowie. W ramach wysoko wyspecjalizowanych usług oferujemy leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu oraz implanty zębowe. Uzupełnieniem oferty są usługi z obrębu ortodoncji, leczenia chirurgicznego, leczenia zapalenia dziąseł oraz wizyt adaptacyjnych najmłodszych. Stomatologia MMK to Twój wspaniały dentysta w Łodzi! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Pacjenci placówki dentystycznej Orident chwalą za znaczny asortyment usług gabinet stomatologiczny Poznań Ługańska 5 to miejsce, w którym on się znajduje. Ważna część gamy usług to stomatologia estetyczna Poznań posiada więc powody do zadowolenia. Osoby często pijące herbatę mogą tu zlecić wybielanie zębów. Poznań może także korzystać z usług odmiennego typu. Można dokonać rejestracji, jeżeli trapi nas bruksizm leczenie jest naprawę wydajne. Na stronie opisano obowiązujące procedury. Pomaga poprawić stan uzębienia ortodonta Poznań objęty jest zakresem usług. Orident Gabinet Stomatologiczny Poznań to miejsce, gdzie można umawiać na spotkania ze stomatologiem maluchy. Orident wykorzystuje interaktywny System Planowania Leczenia Implantologicznego. Wykorzystując tą metodę można brać pod uwagę również osobiste wytyczne konsumenta. Gabinet Stomatologiczny Orident Poznań realizuje zabiegi endodontyczne, a w razie konieczności prowadzi leczenie kieszonek kostnych. Specjaliści z Orident Dobry Dentysta Poznań zapewniają porady z zakresu zapobiegania schorzeniom.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta w Poznaniu »

  Rzetelne usługi dentystyczne to w dzisiejszych czasach niesłychanie istotna sfera dla każdego człowieka. Zdrowy uśmiech to obecnie nie tylko wyznacznik zdrowia, ale także gwarant powodzenia w kontekście zawodowym oraz towarzyskim. Kiedy potrzebna nam jest najwyższej klasy stomatologia Poznań jest miejscem, w którym polecana przez nas firma Dobry Dentysta Poznań dostarcza imponujący wachlarz usług w tym zakresie wykonywanych na bez wątpienia światowym poziomie. Niezależnie od tego, czy kwestią jest solidna protetyka, czy implanty Poznań, a konkretnie nasza firma realizuje usługi, które na pewno usatysfakcjonują nawet najwybredniejszych klientów. Proponujemy solidne usługi naszych specjalistów, którzy gwarantują przyjazną atmosferę, a także wyrozumiałość w leczeniu zarówno starszych, jak też dzieciaków, dzięki czemu kontrola w gabinecie stomatologa stanie się miłym zwyczajem! Gorąco zachęcamy wszystkich do poznania naszego szerokiego pakietu usługowego! By to zrobić, wystarczy jedynie odwiedzić niniejszą witrynę w Internecie - zapraszamy!

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Ursynów to trzecia przychodnia stomatologiczna tej grupy. Flagowe usługi to implanty i ortodoncja. Ortodonta jak i chirurg stomatologiczny przyjmujący w placówce na Ursynowie to bardzo doświadczeni dentyści, którzy gwarantują profesjonalizm i skuteczność. W dodatku można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów, protezy, usuwanie zębów, pakiet profilaktyczny zębów, leczenie kanałowe oraz pozostałe zabiegi zawierające się w definicji stomatologii. Ostatnimi czasy w przychodni na Ursynowie jest możliwe leczenie stomatologiczne w ramach umowy z NFZ.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wrocław »

  Najnowsza strona w internecie przychodni Margo Protetyka Wrocław zaprasza serdecznie do gabinetów w centrum miasta Wrocławia. Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny urządzenia i sprzęt stomatologiczny. Posiadamy nową pracownię RTG, w której jest rentgen do radiowizjografii. Niedawno nabyliśmy tomograf dentystyczny, który umożliwia świetną diagnostykę obrazową. Nasze gabinety jest przygotowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych gabinetów większość zabiegów wykonujemy na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Ostrowiec »

  Nasz gabinet dentystyczny to fachowa placówka medyczna. Naszym priorytetem jest dbanie o Wasz zdrowy i uroczy uśmiech każdego dnia. Zespół profesjonalistów z wielu specjalizacji stomatologicznych zadba o komfortowe i przyjemne zabiegi związane z protetyką, a także o konieczną prewencję związaną z kondycją Twoich zębów. Oprócz tradycyjnych zabiegów dentystycznych, oferujemy wysokiej klasy implanty. U nas ratunku mogą szukać zarówno najmłodsi, jak i najstarsi, którym chore zęby spędzają sen z powiek. Używane w naszym gabinecie dentystycznym implanty, to lider w swoim standardzie. Ufamy prawdziwym profesjonalistom od protetyki, którzy podczas tworzenia implantów używają tylko najlepsze surowce. Implanty z tytanu wykonane są z dokładnie obrabianego tytanu, co ułatwia proces modyfikacji i wzrostu kości wokół protezy. Zabieg mocowania implantów jest w całości bezbolesny, przy użyciu punktowego znieczulenia. Implanty nie powodują zniekształcenia mowy i nie wywołują reakcji alergicznych, gdyż są wykonane z biokompatybilnych materiałów. Dzięki zamocowaniu implantów w pełni znikają trudności z miażdżeniem jedzenia, co wpływa na komfort trawienny. Implanty są gwarancją zdrowego uśmiechu do końca życia. Przez ostatnie kilka lat zadbaliśmy o setki Pacjentów i zanalizowaliśmy bardzo dużo problemów. Posiadamy niezbędną wiedzę i kwalifikacje by oferować profesjonalne usługi dentystyczne. Dzięki bezpośredniej współpracy z naszymi kontrahentami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu implanty w atrakcyjnych cenach, z możliwością ratalnej spłaty. Protetyka to nasza domena. Zapraszamy do gabinetu, w którym dbamy o piękny uśmiech naszych Klientów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk »

  Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić się telefonicznie. Istnieje możliwośc wykonania dokumentacji fotograficznej. Wykonujemy pobranie pomiaru łukiem twarzowym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w stomatologii kosmetycznej – Cercon. Zapraszamy gabinety stomatologiczne do współpracy przy wykonywaniu usług protetycznych.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Toruń »

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych splatamy wysoką jakość usług z przyjaznymi fachowcami w wielu specjalizacjach stomatologicznych. Na kształtowanie się naszej marki ma wpływ w szczególności kompletność usług. U nas będziesz w stanie odnaleźć konieczną pomoc w sferze implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki chorób, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem dokuczających zębów, poprawą ich wyglądu, leczeniem kanałowym, montowaniem aparatów dentystycznych, a także wybielaniem zębów. W dodatku świadczymy usługi w ramach nowoczesnych koron zębów i dopełniania ubytków zębowych. Jesteśmy po prostu praktycznymi przyjaciółmi Twoich zębów. Troska o jamę ustną i ochrona jamy ustnej to najlepszy prezent jaki możemy sobie dać. Zdrowy i ładny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do kondycji naszych zębów od najmłodszych lat i kształtować pozytywne nawyki. Lecz gdy ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My zdiagnozujemy czynniki dolegliwości w jamie ustnej i uleczymy najtrudniejsze przypadki. O Twoje uzębienie zatroszczymy się z pasją. Zapraszamy do gabinetów w Toruniu Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo ul Heleny Piskorskiej 15 87-100 Toruń Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum ul Szosa Chełmińska 16 87-100 Toruń

  Data dodania: 31 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gdańsk »

  Nawrocki Clinic to nowoczesna klinika stomatologiczna, oferująca zabiegi takie jak: implanty, simplant, leczenie kanałowe, laser, protezy, stomatologię ogólną, stomatologie dziecięca. Zapraszamy na indywidulana konsultację z naszym stomatologiem. Odwiedź nasza stronę internetową www i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 24 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów Katowice »

  Firma Dentestica to najlepsza klinika stomatologiczna w Katowicach, oferująca usługi takie jak: stomatologię ogólną, stomatologię dziecięcą, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, protezy zębów, laser, chirurgię. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszym cennikiem.

  Data dodania: 11 10 2021 · szczegóły wpisu »