Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'film':

 • My, wy, ONi... informacje o niepełnosprawnych »

  Mój blog zawiera wybrane tematy związane z osobami niepełnosprawnymi. Są to ciekawostki, opinie własne czy porady. Tu znajdziesz informacje o ulgach rehabilitacyjnych, zasiłkach opiekuńczych i innych luźnych kwestiach dotyczących osób niepełnosprawnych. Zapraszam serdecznie na moją stronę oraz czynne uczestnictwo w jej tworzeniu. Dyskusja odbywa się poprzez komentowanie moich wpisów. Chętnie odpowiem na każde pytanie związane z tematyką serwisu.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spoty reklamowe »

  Studio Agufilm wymyśla nie tylko unikalne spoty reklamowe, ale także nagrywa przyjęcia ślubne i odmienne imprezy tego typu. Umiejętnie sporządzony film ślubny powinien odzwierciedlać panujący nastrój i eksponować to co najładniejsze. Agufilm Filmy Reklamowe Poznań to realizacje o znacznym poziomie artystycznym. Agufilm Filmowanie Poznań to gama usług skierowana również do zleceniodawców z odmiennych miejscowości niż Poznań. Dzieciństwo to czas, który trwa krótko, a do którego chętnie wracamy myślami. Warto zatem skorzystać z usług pracowni Agufilm, jeżeli mamy dzieci w wieku przedszkolnym. W przedszkolach odbywają się różne spektakle, Agufilm Filmowanie Poznań wspaniale je uwiecznia. Jeśli zrobiony zostanie bal, możemy zagwarantować sobie sfilmowanie całej zabawy. Dobry kamerzysta dostrzega detale godne uwagi i umie skomponować z fragmentarycznych ujęć całość.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filmy reklamowe »

  Zakres działania firmy promocyjnej Prosper to filmy reklamowe do emisji w różnych mediach oraz w internecie lub także dla wewnętrznych potrzeb urzędów. Kręcimy materiały filmowe kierowane do emisji w stacjach telewizyjnych lub pokazach. Prosper to nie tylko producent reklam, zajmuje się również emisją materiałów filmowych w stacjach takich jak TVN czy Cyfra Plus daje duże możliwości dopasowania kampanii promocyjnych do grup odbiorców, targetowania geograficznego widzów. Dzięki takiej różnorodności możemy łączyć różne metody promocji i uzyskiwać lepsze wyniki działań marketingowych. Zapraszamy na naszą stronę, można tam obejrzeć nasze spoty reklamowe. W ilu specyfikacjach nagrywane są filmy reklamowe? Produkcja filmów na potrzeby emisji telewizyjnej opiera się o różne specyfikacje, w zależności od możliwości technicznych wybranej stacji telewizyjnej. Pomijając szczegóły warto napisać, że produkując film reklamowy stosuje się dwa poziomy jakości przekazu, czyli SD oraz HD. Jakość HD używa się w dwóch zasadniczych rozdzielczościach: HD 720P i FULL HD przy prędkości 25 klatek na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmów do emisji w kinie oparta jest na platformie DCI. Specyfikacja ta opisuje szczegółowe parametry produkowanych filmów. Filmy do internetu, jak na przykład filmy produktowe albo filmy instruktażowe nakręcane są w rozdzielczości 1920x1080, a następnie przekształcane do różnych formatów zależnie od miejsca umieszczenia filmu w sieci.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Mojo Films »

  Mojo Films zajmuje się produkcją filmową, filmami promocyjnymi i reklamowymi, realizacją filmu. Nasze studio filmowe znajduje się w Warszawie, ale działamy wszędzie tam, gdzie trzeba. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta. Zastosowanie najnowszych dostępnych technologi w reklamie. Niekonwencjonalne projekty łamiące utarte schematy, młody zespół i głowy pełne filmowej pasji.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy bez hejtów. »

  Dzięki rozwiązaniom zastosowanym na Wkoło nas, mamy pewność, że dajemy Wam w pełni profesjonalny portal społecznościowy. I do tego chronimy Wasze dane osobowe, a to nie wszystkim się udało w przeszłości. A że dbamy też o to, żeby nikt nie wypisywał na Was obrzydliwych komentarzy, mamy więc nadzieje, że docenicie nasze starania i wkrótce wraz ze swoimi znajomymi założycie konta na Wkoło nas. Wtedy zaczniecie doceniać drugą stronę serwisu, bo dzięki niej nie musicie szukać znanych wam osób w okolicy po imieniu i nazwisku. W przeciwieństwie do innych portali, tutaj wydarzenia same do Was spływają. Na pewno to rozwiązanie Wam się spodoba. Oczywiście można takie wiadomości zastrzec sobie, że mają trafić tylko do znajomych. Musicie tylko wybrać odpowiednią opcję w ustawieniach prywatności, albo w formularzu, podczas dodawania wydarzenia. Ciekawym dodatkiem jest możliwość powiększania zdjęć na cały ekran. Jeżeli chcecie przedyskutować interesujące Was tematy, wykorzystajcie do tego forum, a i dział ogłoszeń czeka na Wasze wpisy.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »