Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'doradztwo':

 • Strona Główna »

  Mediacja jest formą rozstrzygania sporów zastępującą z sukcesem sądownictwo. Daje sposobność na wypracowanie najwłaściwszego rozwiązania, bez osądzania którejkolwiek ze stron konfliktu i wyrokowania winy. Mediacje pozwalają na wyjaśnienie wielu trudnych sporów, wymagają jednakże gotowości do rozmowy i współpracy obu stron. Jeżeli zatem ciężko o ugodę z partnerem, który planuje wnieść pozew o rozwód, martwi Cię sytuacja dzieci w rozwodzie, podział majątku i opieka nad dziećmi to aspekty, w których nie możecie się dogadać, masz konflikt ze wspólnikiem, kontrahent nie wywiązuje się ze zobowiązań, wynikła konieczność renegocjacji umowy, to zanim skierujesz sprawę do sądu podejmij mediacje. To najtańsza, najszybsza i najskuteczniejsza forma zawierania porozumienia i poprawiania stosunków. Centrum Mediacji Nadzieja stara się stworzyć optymalne warunki do prowadzenia mediacji. Do współpracy zatrudniamy profesjonalistów o największych predyspozycjach i umiejętnościach. Gwarantujemy wsparcie prawnicze i psychologiczne, w pełni angażujemy się w każdą sprawę. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z Centrum Mediacji Nadzieja.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odprawy emerytalne »

  Nasza firma od lat oferuje najwyższej klasy usługi aktuarialne, takie jak wyceny aktuarialne przedsiębiorstw oraz projektów biznesowych, bogatą paletę usług w zakresie redagowania biznesplanów, jak również w zakresie wskazówek biznesowych. Skupieni u nas aktuariusze, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, posiadającymi obszerną widzę w zakresie matematyki finansowej. Polecamy rezerwy na nagrody pracownicze, rezerwy na odprawy emerytalne, rezerwy na nagrody jubileuszowe, a także inne usługi aktuarialne. Nasze biuro aktuarialne współpracuje również z firmami ubezpieczeniowymi. Jako pierwsze biuro aktuarialne w kraju szczycimy się certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 27001 w zakresie systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem informacji. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją na naszej witrynie w Internecie.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Jeśli jesteś właścicielem prosperującej firmy, która działa głównie na terenie Polski to z pewnością nachodzą cię takie chwile, gdy czujesz się zagubiony i zdezorientowany pośród zawiłych ustaw podatkowych. W takich chwilach najkorzystniej jest nie panikować tylko jak najszybciej udać się po poradę do licencjonowanego doradcy podatkowego. Różne interpretacje ustaw i przepisów podatkowych przyjmowane przez rzeszę kierowników US i ZUS, skutkują niezamierzonymi błędami w naszych deklaracjach. Dlatego też powiększa się grono przedsiębiorców, którzy preferują skorzystanie z usług biura rachunkowego. Pozwala to na uniknięcie narażenia nas na stres i stratę cennego czasu. Nasza kadra pracownicza kilka razy w roku uczęszcza na szkolenie i wykłady branżowe, aby być na bieżąco z najnowszymi ustawami podatkowymi. Jak każde licencjonowane biuro księgowe posiadamy ubezpieczenie OC. W razie kontroli skarbowych czy też wizyty kontrolerów z ZUS w pełni zastępujemy naszych klientów.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Wrocław »

  Grechconsulting oferuje pozycjonowanie sklepów, witryn firmowych oraz stron prywatnych. Popularność strony mierzona jest przez wyszukiwarki na podstawie liczby wizyt w ciągu określonego czasu oraz czasu spędzonego przez internautę na tej stronie. Pozycjonowanie i optymalizacja polega na specjalnym przygotowaniu serwisu internetowego od strony technicznej, wizualnej i merytorycznej, a także odpowiedniej promocji. Poprawianie pozycji stron w wyszukiwarkach jest najtańszą i najskuteczniejszą metodą promocji w Internecie oraz zdobycia nowej, szerokiej grupy Klientów.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe »

  Arena Consulting Group oferuje doradztwo gospodarcze dla firm w kluczowych płaszczyznach dla ich należytego działania. Jedną z szczególnie istotnych takiego rodzaju obszarów jest strategia firmy. Zarządzanie oraz planowanie strategiczne przeprowadzane przez ekspertów z Arena Consulting Group to wysokiej klasy prace, zmierzające do prawidłowego rozwoju firmy Kontrahenta. Pomocna w takich pracach jest między innymi strategiczna karta wyników. Kolejny ważny aspekt w jakim doradztwo oferuje Arena Consulting Group to zarządzanie personelem. Klienci mogą oczekiwać tu na wsparcie w doborze pracowników, jak również w zarządzaniu projektami. Doradztwo biznesowe oferowane przez Arena Consulting Group to także doradztwo finansowe dla firm. Proponujemy m. in. Strategia rozwoju przedsiębiorstwa, Strategia marketingowa firmy. Początkujące, jak i funkcjonujące już długo firmy, mogą liczyć tu na fachowe zarządzanie finansowe, w którego obszar wchodzą analizy finansowe czy biznes plany.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi BHP Poznań »

  Wieloletnie doświadczenie to nie jedyny wskaźnik mający wpływ na popularność. Ośrodek BHP Poznań to ekspert w dziedzinie szkoleń BHP. Oragnizujemy seminaria BHP zgodne z najnowszymi przepisami prawa. Podesty Ruchome Szkolenia Poznań zawsze kończą się otrzymaniem specjalnego certyfikatu. Każdy kurs BHP Poznań to solidnie przygotowane przedsięwzięcie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom firm. Naszymi trenerami są specjaliści w obszarze bezpieczeństwa pracy. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem. Firma posiada wszystkie uprawnienia do szkolenia pracowników. Organizujemy szkolenia w naszym ośrodku lub w klienta. Szkolenia Wózek Widłowy Poznań – przygotowujemy solidnie do pracy na wózkach widłowych. Dzięki zastosowaniu nowych technik naszym klientom możemy zaoferować szkolenia typu e-learning. To pozwala optymalnie wykorzystać czas. Nasze szkolenia BHP są ciekawie zaaranżowane. Prowadzimy szkolenia w opraciu o prezentacje meulitimedialne.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie flotą »

  Pojazdy są ważnym elementem funkcjonowania licznych firm, a w szczególności tych zajmujących się przewozami, działających w branży komunikacyjnej, a także budowlanych. Kupując pojazdy budujące flotę, powinno się pamiętać, że kupno pojazdów, a potem ich eksploatacja stanowią jeden z największych wydatków związanych z prowadzeniem firmy. Oferta naszej firmy pozwala zminimalizować te koszty poprzez przebudowę planu wydatków na takie elementy jak ubezpieczenia, dokupienie nowych pojazdów czy paliwo. Dla każdego, komu zależy na ograniczeniu kosztów i nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak śledzenie pojazdów, zapraszamy do nas!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne Poznań »

  Bezpieczeństwo klientów oraz rozwikłanie tajemnic to priorytet działania biura detektywistycznego Sławomira Asta. Są tu zatrudnieni skuteczni eksperci, którzy mogą się pochwalić wieloma dobrze zakończonymi sprawami. Szeroka wiedza, praktyka i dysponowanie nowoczesnymi rozwiązaniami – właśnie to sprawia, że obsługę biura cenią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Pomocą, z którego korzysta Biuro Detektywistyczne Poznań nobilitujące są kancelarie adwokackie, oddziały policyjne oraz rozmaite instytucje. Najczęściej przeprowadzane zlecenia dotyczą spraw cywilnych (obserwacja osób, ujawnianie majątku, gromadzenie dowodów w sprawach dotyczących rozwodów, poszukiwanie osób zaginionych, poszukiwanie majątku). W przypadku konieczności, usługi detektywistyczne Poznań obejmujące mogą sprowadzać się do porady. Jeżeli ktoś pragnąłby obejrzeć certyfikaty poświadczające kwalifikacje Sławomir Asta (prywatny detektyw Poznań), znajdują się one na stronie slawomirast. pl (w zakładce Kwalifikacje).

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulatory zdolności kredytowej »

  Helpbanking. pl świadczy usługi w zakresie doradztwa kredytowego. By ułatwić znalezienie najkorzystniejszej oferty kredytu na stronie znajduje się porównywarka oraz kalkulator kredytowy. Oprócz tego będziesz wiedział wszytko na temat wszelkiego rodzaju programów pomocowych takich jak Rodzina na Swoim czy Mieszkanie dla młodych. Konsultacje z doradcą kredytowym na stronie serwisu są zupełnie bezpłatne i dzięki nim zyskujesz nie tylko najlepszą ofertę kredytu na rynku ale i darmowe ubezpieczenie domu lub mieszkania.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy podatkowe Łódź »

  Jeśli chcesz podnieść bądź zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w zakresie szkoleń a też prestiżowe zaświadczenie to zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem kursów podatkowych. Podatki Vat a też podatek dochodowy są naszą specjalizacją. Szkolenia podatkowe polegają na zaznajomieniu twojej osoby z najnowszymi nowelizacjami ustaw oraz najnowszym prawem podatkowym. Pobudzają do myślenia a również angażują każdą jednostkę w grupie. Agencja szkoleniowa Rewolucja Umysłów prowadzi szkolenia dla księgowych a także kadr z zasięgu prowadzenia sklepu pod kątem polepszenia podatkowego. Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki vat, podatki cit oraz podatki krus oraz inne mniejsze zobowiązania podatkowe. Szkolenia vat biur to współcześnie wiodący prym a również modny temat finansowy dla biznesmenów prowadzących własną działalność. Centralne położenie w Polsce a także wszechstronny parking to zalety położenia szkoły podatkowej. Podatki to nadal zmieniający się temat, wraz z przystąpieniem Polski do Europy zawiłości w podatkach, w tym w podatku vat zostały znacznie skomplikowane. Nie posiada jednak przeciwwskazań, by osoba fizyczna zdobyła, na prowadzonych przez nas kursach, dodatkowych umiejętności. Na szkoleniach używany jest najwyższej odmiany sprzęt multimedialny a też specjalistyczne prezentacje, które bardziej obrazowo wyjaśniają trudne tematy podatku vatowskiego. Trenerzy podatkowi to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący dla wielu biur z okręgu łódzkiego jako doradcy podatkowi. Inwitujemy także na stronę WWW, gdzie prostą metodą omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które potrzebują dobrego radcy prawnego, który charakteryzuje się sporą wiedzą, doświadczenie a także dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat oferuje Wam swoje usługi, za sprawą czego mogę pochwalić się sporym doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się stanowić dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych zapewniam bieżącą obsługę prawną. Chcę znaleźć dla Was sprawdzone prawne wyjście z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca ustawodawczy zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo entuzjastycznie Was ugoszczę a oprócz tego wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na mojej stronie internetowej zapoznacie się z pełną ofertą. Zapraszam!

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porady podatkowe »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Proxima (Nowy Sącz) to kompleksowe usługi skierowane do klientów indywidualnych i również firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a oprócz tego szeroki obszar kompetencji. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny i elastycznie dostosowujemy ofertę do jego wymagań. Pomagamy w rzetelnym rozwoju biznesu a także rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasze doradztwo podatkowe to między innymi sporządzanie opinii w zakresie obowiązków podatkowych, optymalizacja kosztów zatrudnienia, doradztwo związane z zawieraniem transakcji finansowych, doradztwo podatkowe w zakresie podatku od spadków a oprócz tego darowizn a także pożyczek, a oprócz tego sporo więcej. Co więcej, oferujemy także reprezentowanie klienta przed sądami, urzędami, czy też innymi instytucjami. Nasza kancelaria realizuje również profesjonalne usługi z dziedziny prawa, księgowości, kadr i również płac, oraz jakości a także bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »