Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'dla firm':

 • Doradcy kredytowi »

  Grupa Maestro Doradcy Finansowi - Kredyty Katowice - usługi doradcze oraz pośrednictwo kredytowe. Kredyty hipoteczne mieszkaniowe, samochodowe, konsolidacyjne, pożyczki, kredyty dla firm na finansowanie działalności gospodarczej, leasing pojazdów, maszyn i urządzeń, kredyty na samochód, zakup i refinansowanie zakupu samochodu. Doświadczeni doradcy kredytowi znajdą dla Klienta najkorzystniejsze produkty finansowe, odpowiednie do potrzeb. Zapraszamy wszystkich do wizyty na naszej stronie Internetowej, na której znajdą Państwo więcej informacji o naszej firmie. Zapraszamy również do uzupełniania naszego formularza zgłoszeniowego.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna wymiana danych »

  W naszych czasach zarządzanie przedsiębiorstwem jest często zdominowane przez zintegrowane systemy informatyczne, które umożliwiają mądre planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Tego rodzaju oprogramowanie dla firm produkcyjnych to między innymi program do obsługi magazynu, który umożliwia dynamiczny elektroniczny obieg dokumentów pomiędzy różnymi sektorami firmy. Prezentowana firma oferuje specjalistyczne systemy zarządzania produkcją, które dają szansę stworzyć zintegrowany system zarządzania jakimkolwiek zakładem produkcyjnym. Polecamy wspaniałej klasy oprogramowanie dla firm, takie jak choćby systemy ERP, fachowe oprogramowanie CRM albo znakomite wdrożenia SAP. W naszej ofercie jest na przykład integracja systemów IT, za przyczyną której w zasięgu ręki jest elektroniczna wymiana danych, poprawiająca zręczną kooperację różnego typu działów firmy. Aby odszukać niniejszą firmę w Internecie, należy tylko wstukać w jakąkolwiek wyszukiwarkę internetową hasło „system ERP co to jest”, „wdrożenie systemu ERP” lub „system SAP co to jest” – serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej strony online!

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie połączenia dla firm »

  Stemlogic specjalizuje się we wdrażaniu infrastruktury telekomunikacyjnej w małych i średnich firmach, dla których bardzo ważna jest ergonomia. Oferujemy naszym Klientom pomoc w procesach decyzyjnych i konsultacje techniczne w zakresie optymalizacji systemu telekomunikacyjnego, redukcji kosztów eksploatacji, abonamentu i połączeń głosowych oraz wdrożeń nowej funkcjonalności i rozwinięcia systemu. Oferowane przez nasza firmę usługi telekomunikacyjne, takie jak telefonia VoIP, Call Center czy system DECT IP zapewniają obniżenie kosztów za telefon, znoszą limit jednocześnie prowadzonych rozmów telefonicznych, pozwalają na korzystanie z aparatów bezprzewodowych w obrębie zasięgu DECT IP, eliminują problem zasięgu, zwiększają dostępność odbiorców, dają możliwość utworzenia stanowisk pracy zdalnej na infolinii, zwiększają skuteczność systemu poprzez usunięcie wielu równolegle użytkowanych linii telefonicznych, zwiększają liczbę jednocześnie prowadzonych rozmów i rozwiązują kwestię zajętej linii. Wszystkie rozwiązania są indywidualnie dostosowywane do potrzeb naszych Klientów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Stemlogic oraz podjęcia współpracy.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne Poznań »

  Profesjonalna organizacja imprez to aktywność, która potrzebuje doświadczenia jak również odpowiednich kwalifikacji. Czy to firmowa impreza integracyjna Poznań, event reklamowy czy większa impreza plenerowa, bez odpowiedniego zarządzania nie będą przebiegały zgodnie z oczekiwaniami. Prócz pomysłu, konieczne jest między innymi dopracowanie wszystkich detali, które mają wpływ na finalny kształt imprezy. Mając to na uwadze, zalecane jest w sytuacji organizacji imprez zawierzyć ekspertom. A odnaleźć ich można w Poznaniu, w Agencji Artystycznej Kornela Wachowiaka. Wyróżniająca się na tle innych takich agencji, poznańska agencja artystyczna oferuje swoim kontrahentom wszechstronną propozycję organizacji różnorakiego rodzaju imprez. W zależności o oczekiwań kontrahentów, organizowane są integracyjne imprezy dla firm, eventy plenerowe bądź też spotkania z kabaretami. Duża liczba pomysłów, pewne rozwiązania, jak i pewność znakomitej zabawy, to zalety Agencji Artystycznej Kornela Wachowiaka.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie enova »

  Oprogramowanie dla firm enova, to nowoczesny system ERP przydatny dla dowolnej branży i firm różnej wielkości. Produkt ma bardzo rozbudowaną funkcjonalność i duże możliwości konfiguracji, co pozwala na dopasowanie do potrzeb biznesowych Klienta o dowolnym profilu. Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firmy Soneta - producenta systemu enova. Decydując się na zakup oprogramowania enova od nas, otrzymasz wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie wdrożenia, konfiguracji i obsługi oprogramowania. Posiadamy 7 oddziałów w całej Polsce (między innymi Szczecin, Poznań i Warszawa) oraz zespół specjalistów gotowych pomóc Państwu wdrożyć system enova w przedsiębiorstwie. Bezpłatna infolinia handlowa 800 109 509

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla małych firm Intea »

  Skorzystaj z wersji próbnej oprogramowania dla firm Intea. Przekonasz się, że to naprawdę dobry wybór za małą cenę. W dodatku, formą płatności są małe kwoty, które płacisz co miesiąc. Płacisz wyłącznie za dostęp. Nie płacisz nic za aktualizacje. Możesz więc stosować do woli z naszego oprogramowania dla firm. Płacisz za dostęp, czyli za to ilu użytkowników istotnie korzysta z oprogramowania. Sam decydujesz o zwiększaniu bądź zmniejszaniu liczebności aktywnych użytkowników. Minimalne opłaty przy szerokim dostępie i wielu udogodnieniach.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie OC »

  Jeżeli poszukujesz ubezpieczenia dla siebie to na naszej stronie internetowej Vpolisa. pl zdołasz zawrzeć wszelkie ubezpieczenie online. Szybko i tanio ubezpieczysz samochód, mieszkanie, rodzinę czy firmę. U nas zdołasz także odkryć ubezpieczenia turystycze konieczne np. podczas pobytu za granicą. Na naszej witrynie internetowej odkryjesz też wiele użytecznych wiadomości o przeróżnych produktach ubezpieczeniowych. Zapoznaj się z prostymi i skutecznymi poradami dotyczącymi zakupu ubezpieczenia OC. Zgodnie z ustawą obowiązującą w Polsce jakikolwiek właściciel samochodu, motocykla bądź innego pojazdu mechanicznego ma obowiązek zakupić ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie to chroni posiadacza samochodu przed płaceniem kolosalnych odszkodowań za szkody, które wyrządził innym osobom na drodze. Kary za brak polisy OC są bardzo wysokie, dlatego nie warto ryzykować. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny www i zakupu korzystnej polisy ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  W teraźniejszych czasach nie tylko komputer stacjonarny czy laptop służą do łączenia się z Internetem. Istnieje wiele różnorakiego rodzaju urządzeń, dzięki którym istnieje sposobność oglądać strony internetowe. Poprzez odpowiednie aplikacje internetowe, każdy posiadacz telefonu komórkowego, iPoda czy też smartfona, ma okazję w wybranej chwili łączyć się z Internetem. Najnowsze techniki umożliwiają tworzenie aplikacji mobilnych pod danego androida, dzięki czemu odczyt konkretnej strony internetowej na komórce bądź iPodzie, przebiega ze szczególną dbałością o szczegóły. Takiego typu oprogramowanie dla firm, daje nowe możliwości, za pośrednictwem których z proponowanymi usługami bądź też towarami firmy mają sposobność dotrzeć do większej liczby kontrahentów. Tworzenie aplikacji na androida jakie oferuje Vaka Software, daje możliwość tym firmom na efektywną realizację takich zamarzeń. Vaka Software jest specjalistą we wdrażaniu najnowszych technologii mobilnych. Prezentowane w propozycji ofertowej programy dla firm, mają wpływ zarówno na polepszenie sprzedaży w danej firmie, jak też usprawniają biznesową komunikację.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie loga firmy »

  O tym jak ogromną siłę ma logotyp możemy przekonać się bez mała na każdym kroku. Wystarczy, że od czasu do czasu przybędziemy do pobliskiego osiedlowego sklepu po bułki czy też zajrzymy na galerię handlową. Na każdym poziomie handlowej hierarchii stosowane są rozmaite sztuczki, lecz autentyczną sztuką jest wyróżnianie własnej marki tak, by widział ją cały świat. Stąd największy szacunek należy się tym firmom, jakim płaci się nie tylko za wyniki, ale też metki lub nadruki z ich nazwami. Kreacja firmy na miarę Apple, bądź słynnego na całym globie koncernu Coca-coli jest fantazjowaniem każdego nowicjusza przedsiębiorcy. Na nieszczęście, nie jest to takie łatwe, jako że warunkiem takiego powstania jest stworzenie czegokolwiek oryginalnego, zapewnienie temu czemuś godziwej reklamy, która dotrze do jak największego grona konsumentów tudzież zdetronizowanie wszystkich „pionków” w wiadomej branży i wstąpienie na podest. Bez trudu napisać, ciężej zrobić. Aczkolwiek nie tylko działanie właścicieli mają wpływ w zmierzaniu do powodzenia firmy. Istotna jest także reklama i właściwa oprawa graficzna. Najlepiej, by logo nie było nazbyt zawiłe do odtworzenia w rozumie możliwego interesanta. Znaki znanych na całym świecie firm takich jak: Nike, Adidas, czy Apple są banalne, a zarazem kreatywne.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spotkania firmowe Poznań »

  W sytuacji wielorakiego typu imprez, które obsługiwane są przez firmy cateringowe, nad wyraz ważną rolę przywiązuje się do najmniejszych detali. Wyłącznie profesjonalne podejście, w każdego rodzaju szczególe, daje możliwość proponować kontrahentom usługi cateringowe na bardzo wysokim poziomie. Doskonała pozycja w branży jak też duża ilość zadowolonych klientów, jakie ma Weranda Catering Poznań, to efekt takiego specjalistycznego nastawienia. Z oferty "catering dla firm Poznań" czy "imprezy rodzinne oraz spotkania firmowe Poznań", w ciągu ponad dziesięciu lat działalności Werandy, korzystało wielu konsumentów z Poznania, jak też okolicy. Stając naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, Weranda - firma cateringowa Poznań, powiększyła swą ofertę także o innego rodzaju usługi. Weranda Zielona i Weranda Take Away to propozycje ofertowe dla tych osób, które na co dzień pragną czerpać z możliwości, które oferuje wykwintna kuchnia, serwowana w wyjątkowych miejscach. Weranda - Usługi Cateringowe Poznań bądź też Weranda Take Away to nowe spojrzenie na kuchnię, pełną wybornych smaków oraz wyjątkowych pomysłów.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca biznesowy play dla firm »

  Operator sieci Play oferuje Doradcom Biznesowym pracę w prężnie rozwijającej się firmie, elastyczne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki finasowe zależne od osiąganych wyników. Osoba pełniąca funkcję Doradcy Biznesowego w sieci Play to osoba charakteryzująca się bogatą wiedzą w zakresie oferowanych produktów i usług. Od osoby pełniącej stanowisko Doradcy Biznesowego oczekuje się doświadczenia w sprzedaży i bezpośredniej pracy z Klientem, umiejętności skutecznej prezentacji usług telekomunikacyjnych oraz produktów świadczonych przez operatora, doskonałej oraganizacji pracy własnej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę oraz profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Łódź »

  Troska o zdrowie dręczy wielu ludzi, którzy poważnie traktują wskazaną kwestię. Poważne osoby w większości decydują się na prywatną usługę medyczną, z tego względu, że dzięki niej od razu mogą zapisać się na wizytę u doświadczonego lekarza. Atrakcyjnie prezentuje się także opieka medyczna dla pracowników, której cudownym plusem są chociażby niskie ceny. Nie da się zaprzeczyć tezie, że niektóre schorzenia mogą pozbawić chorego chęci do życia, a przykładem może być tutaj alergia. Na szczęście w ofercie prywatnej służby zdrowia błyskawicznie odnajdziemy lekarzy również z tego zakresu, i dzięki temu uda nam się zniwelować uciążliwe dolegliwości.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • System SAP rozwiązaniem optymalnym »

  Sukces firmy z pewnością jest uzależniony od sprawnego zarządzania. W celu szybkiego podejmowania właściwych decyzji, konieczny jest dostęp do aktualnych danych dotyczących wszystkich obszarów przedsiębiorstwa. Dlatego w firmie niezbędny jest system ERP. Taki system dla firm zapewnia płynność obiegu informacji i usprawnia komunikację. Oprogramowanie dla firm, które zasługuje na szczególną uwagę, to system SAP. Rozwiązania marki SAP należą do najpopularniejszych na rynku. Polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS. Oferuje ona wdrożenia systemu dla małych i średnich przedsiębiorstw, jakim jest SAP Business One.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy okolicznościowe Łódź »

  GARDEN PARTY to PH, które zostało założone pod koniec ubiegłego stulecia, bo w 1997 roku. Działa w branży cateringowej w regionie łódzkim. Jego domeną są usługi cateringowe, przeprowadzane w obrębie miasta Łodzi, tj. : imprezy okolicznościowe Łódź, obiady dla firm Łódź, obiady firmowe Łódź. Oprócz tego posiada w swojej propozycji bardzo dużo innych usług, w gronie których można wymienić np organizowanie: rautów, imprez zapoznawczych, majówek, bali, konferencji, grili, wigilii, kursów, obiadów zakładowych, a też doniosłych spotkań familijnych, czyli: wesel, chrzcin, komunii, konfirmacji, styp. A dodatkowo zajmuje się także dostawami kanapek i tartinek do zakładów pracy. Posiada rekomendacje od swoich Klientów, mianowicie: CVS S. C, Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Polskie Linie Lotnicze LOT S. A., Instytut Europejski, CERI Sp. z o. o., Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Castorama, SCAN PARTNER Sp. z o. o., REAL.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników »

  Należyte szkolenia w ogromnym stopniu pomagają w podnoszeniu kwalifikacji pracowników. Dobór stosownego oferenta szkoleń nie zalicza się do zadań najłatwiejszych. Zróżnicowanie propozycji kursów jest teraz na rynku duże. Bogata propozycja kursów jest adresowana nade wszystko do wszystkich ludzi, którzy chcą pogłębiać swoje kompetencje. W teraźniejszym świecie przy tak dużej konkurencji, ma to spore znaczenie, aby nie nie stać się bezrobotnym trzeba stale się doszkalać. Uznana spółka Certes Szkolenia Sprzedaż proponuje ciekawe szkolenia dla firm. W ofercie spółki są szkolenia menedżerskie, jak również inne szkolenia, komunikacja jest także ważną dziedziną szkoleń. Fundamentalnym zadaniem kursu o negocjacjach jest odpowiednie zastosowanie sposobów negocjacji. Negocjacje to w znacznym stopniu ponadto stosowna komunikacja. Doskonała spółka Certes Szkolenia Zarządzanie Projektami zrobiła już znaczną ilość różnorodnych szkoleń, większość osób w nich biorących udział oceniła je pozytywnie. Na witrynie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla firm na start »

  Posiadanie swojej działalności związane jest z obowiązkiem zgromadzenia sporych środków finansowych. Szczególnie, gdy rozpoczyna się biznes. Finanse konieczne są do zakupu profesjonalnego sprzętu, elementów wyposażenia pomieszczeń biurowych oraz ewentualnych inwestycji. Trzeba posiadać także pieniądze w razie, gdyby działalność na początku nie przynosiła zysków. Przecież pewien okres czasu musi upłynąć, by firma rozkręciła się w pełni. Lecz skąd wziąć środki finansowe, jeśli nie masz własnych oszczędności? Świetnym rozwiązaniem są kredyty dla firm na start. Uzyskane pieniądze możeszprzeznaczyć na jakikolwiek cel - na kupno niezbędnego sprzętu, kupno towarów potrzebnych do prowadzenia przedsiębiorstwa, na opłatę składek ubezpieczeniowych i podatków. Kredyty dla firm na start nie są jedyną formą pomocy. O dodatkowe środki finansowe mogą ubiegać się również przedsiębiorcy, od dawna prowadzący własną działalność. Wiadomo przecież, że każda firma, która chce dobrze działać, musi posiadaćpłynność finansową. Nie jest o to prosto, gdyż nie wszyscykontrahenci w terminie spłacają należności. W zakresie pomocy finansowej dla firm, proponowany jest kredyt konsolidacyjny dla firm. To powoduje, że firma może połączyć kilka kredytów w jeden, płacąc znacznie niższe raty. Poza tym - oferowane są kredyty bez zaświadczeń. Pozwala to naułatwienie formalności niemal do zera. Kredyty dla firm pomogą Ciuzyskać potrzebne pieniądze - nawet do 250 tys. złotych. Zdecyduj się zatem na kredyty dla firm jak najszybciej.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Car For You »

  Oferujemy Państwu wynajem samochodów, zarówno w systemie długoterminowym, jak i krótkoterminowym. Dysponujemy samochodami znanych i cenionych marek - Volkswagen, Mercedes, Opel itp., które chętnie przekażemy do Państwa dyspozycji. Auta są bezpieczne, bowiem podlegają regularnym kontrolom i serwisowaniu. W ramach oferty także wynajem samochodów dostawczych, dzięki którym łatwo przewieziesz wielkogabarytowe przedmioty czy materiały budowlane. Wynajem samochodów z Car For You to oferta idealna dla Ciebie, jeśli cenisz bezpieczeństwo i jakość w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Business english Katowice »

  Wykonanie profesjonalnych tłumaczeń jest możliwe tylko, jeśli ma się odpowiednie uprawnienia. Firma Linguastrefa składa ofertę wszystkim wymagajmy klientom, którzy chcą otrzymać szybkie i profesjonalne tłumaczenia. Nie ma znaczenia czy potrzebujemy tłumaczeń w języku angielskim, czeskim, rosyjskim czy niemieckim. Firma ma na tyle dużo pracowników, że jest w stanie zająć się wszystkim. Właśnie na takiej firmie można polegać, bo wiemy, że oddane im dokumenty będą przetłumaczone dokładnie tak jak trzeba. Sami nie sprawdzimy tłumaczeń, dlatego warto polegać na najlepszych z najlepszych tłumaczy w Polsce.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Enova program ERP »

  Enova365 to jedno z najpopularniejszych rozwiązań IT dla firm. Dzięki temu inteligentnemu systemowi ERP obsłużysz przedsiębiorstwo w każdym możliwym aspekcie od handlu po księgowość, crm i wszystkie inne niezbędne oprogramowanie. Zachęcamy do przetestowania systemu również w naszym autorskim modelu ASP- czyli hostingu aplikacji.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »