Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'deweloper':

 • Nowe mieszkania Poznań »

  Udostępniane przez Trust - Deweloper Poznań propozycje mieszkań oraz domów, umożliwią każdej osobie zrealizować marzenia o czterech kątach. Propozycje ofertowe typu "mieszkanie na sprzedaż Poznań", tyczą się wysokiej jakości domów, umiejscowionych w wyjątkowo uroczych okolicach. Pod tym adresem kliknij w sieci internetowej poznać da się bardziej szczegółowo nowe mieszkania w Poznaniu i jego sąsiedztwie, jakie firma Trust - Mieszkania Deweloperskie Poznań oferuje. Wszelkiego rodzaju oferowane mieszkanie to wyśmienitej klasy obiekt, który użytkownicy będą mogli zaaranżować do swoich oczekiwań, a także smaków.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polnord Łódź »

  Deweloper Polnord jest jedną z najbardziej doświadczonych na krajowym rynku firm budowlanych. Stawiając pierwsze kroki już w 1977 roku zdobyła nie tylko pożyteczną wiedzę, ale również grono zadowolonych lokatorów oraz dużą liczbę prestiżowych nagród. Stawiając na nieustanny rozwój firma firma cechuje się innowacją w inwestycjach i niestandardowymi rozwiązaniami w przeprowadzanych projektach. Polnord działa między innymi w sektorze budownictwa mieszkaniowego, obiektów handlowych, hoteli i budynków biurowych, a informacje o aktualnych przedsięwzięciach znajdą Państwo na witrynie internetowej dewelopera www. polnord. pl.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Budlex S.A. »

  Budlex to deweloper działający na terenie Torunia i Bydgoszczy. Posiadamy dwudziestopięcioletnie doświadczenie i odnotowaliśmy do chwili obecnej olbrzymią liczbę dużych inwestycji. W swojej pracy postawiliśmy przede wszystkim na wysoką jakość. Nasze przedsięwzięcia były wiele razy nagradzane w prestiżowych konkursach architektonicznych. Jako pierwsi na naszym terenie zaoferowaliśmy budynki typu apartamentowce. Naszym klientom proponujemy komfortowe nowe mieszkania o niezwykle funkcjonalnych układach. Rynek pierwotny to zakres, który rozpoznaliśmy dokładnie, dlatego możemy proponować sprawdzone rozwiązania. Budowane przez nas mieszkania znajdują się w estetycznych budynkach, posiadają podziemne miejsca garażowe i piękne tereny zielone. Zawsze pamiętamy także o tym, aby w sąsiedztwie były przyjazne place zabaw dla dzieci. Warto przypomnieć również o tym, że kooperujemy z licznymi bankami, na skutek czego możemy bezpłatnie wspomagać klientów przy pozyskiwaniu kredytów hipotecznych. Jesteśmy instytucją solidną i godną zaufania, a rozliczenia z klientami oparte są o specjalny rachunek zastrzeżony.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »