Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'dentysta':

 • Stomatologia estetyczna Poznań »

  Propozycja zabiegów Poradni Stomatologicznej Mój Dentysta Poznań skierowana jest do klientów ze stolicy regionu Wielkopolski. Dogodna lokalizacja poradni, wyrozumiały, zaangażowany personel medyczny lub korzystne ceny usług to najważniejsze powody, dla których warto umówić się na wizytę. Świadczymy bogaty wachlarz usług dentystycznych: wszechstronne leczenie zachowawcze, implanty Poznań czy zabiegi z zakresu chirurgia stomatologiczna Poznań. Specjalnie dla małych pacjentów zaoferowaliśmy innowacyjne podejście do leczenia, tak aby świadczenia lecznicze w dziedzinie stomatologia dziecięca Poznań nie kojarzyły się z uciążliwymi przeżyciami, co mogłoby wywoływać zbędny lęk przed stomatologiem w późniejszym wieku. Angażujemy profesjonalnych specjalistów stomatologów, dyplomowanych protetyków czy profesjonalnych implantologów, pracuje u nas ponadto znakomity ortodonta Poznań, który efektywnie leczy nieestetyczny zgryz i zapewnia piękny oraz zdrowy uśmiech podopiecznym w każdym wieku.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Katowice »

  Czy silnie kontrolujesz swoje zęby? Niesłychanie w szeregu przypadków do stomatologa wkraczają jednostki, które w tej chwili mają ogromnie znaczne dylematy z swoimi ząbkami. Powodem owego faktu jest bez wątpliwości owo, iż nie wyłącznie boimy się niezmiernie samego satomatologa, lecz i wybitnie słabo dbamy o nasze zęby. Zapraszamy nadzwyczaj serdecznie do naszego gabinetu stomatologicznego. W naszej trwałej ofercie protetyka, a także różne usługi ściśle zespolone ze stomatologią. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą własne zręczności. Obecnie pracujemy na nader nowoczesnym sprzęcie.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Pacjenci placówki dentystycznej Orident chwalą za znaczny asortyment usług gabinet stomatologiczny Poznań Ługańska 5 to miejsce, w którym on się znajduje. Ważna część gamy usług to stomatologia estetyczna Poznań posiada więc powody do zadowolenia. Osoby często pijące herbatę mogą tu zlecić wybielanie zębów. Poznań może także korzystać z usług odmiennego typu. Można dokonać rejestracji, jeżeli trapi nas bruksizm leczenie jest naprawę wydajne. Na stronie opisano obowiązujące procedury. Pomaga poprawić stan uzębienia ortodonta Poznań objęty jest zakresem usług. Orident Gabinet Stomatologiczny Poznań to miejsce, gdzie można umawiać na spotkania ze stomatologiem maluchy. Orident wykorzystuje interaktywny System Planowania Leczenia Implantologicznego. Wykorzystując tą metodę można brać pod uwagę również osobiste wytyczne konsumenta. Gabinet Stomatologiczny Orident Poznań realizuje zabiegi endodontyczne, a w razie konieczności prowadzi leczenie kieszonek kostnych. Specjaliści z Orident Dobry Dentysta Poznań zapewniają porady z zakresu zapobiegania schorzeniom.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Ursynów to trzecia przychodnia stomatologiczna tej grupy. Flagowe usługi to implanty i ortodoncja. Ortodonta jak i chirurg stomatologiczny przyjmujący w placówce na Ursynowie to bardzo doświadczeni dentyści, którzy gwarantują profesjonalizm i skuteczność. W dodatku można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów, protezy, usuwanie zębów, pakiet profilaktyczny zębów, leczenie kanałowe oraz pozostałe zabiegi zawierające się w definicji stomatologii. Ostatnimi czasy w przychodni na Ursynowie jest możliwe leczenie stomatologiczne w ramach umowy z NFZ.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wrocław »

  Najnowsza strona w internecie przychodni Margo Protetyka Wrocław zaprasza serdecznie do gabinetów w centrum miasta Wrocławia. Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny urządzenia i sprzęt stomatologiczny. Posiadamy nową pracownię RTG, w której jest rentgen do radiowizjografii. Niedawno nabyliśmy tomograf dentystyczny, który umożliwia świetną diagnostykę obrazową. Nasze gabinety jest przygotowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych gabinetów większość zabiegów wykonujemy na miejscu. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »