Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'czyszczące':

 • Środki do dezynfekcji »

  Przedsiębiorstwo CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE prezentuje profesjonalne środki i urządzenia czyszczące. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przedsiębiorstwo stało się ekspertem w dystrybucji oraz produkowaniu maszyn takich jak zamiatarki elektryczne, odkurzacze przemysłowe bądź parowe urządzenia czyszczące. Propozycja firmy CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE to też wszechstronne zaopatrzenie stacji kontroli pojazdów jak też warsztatów samochodowych. Są to zarazem wysokiej jakości urządzenia diagnostyczne, jak również różnego rodzaju środki do czyszczenia, między innymi aluminium. Jednak bez względu na typ proponowanego przez przedsiębiorstwo CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE towaru, w każdej sytuacji Klient może oczekiwać na skuteczne rozwiązania, nie tylko do czyszczenia. Oprócz sprzedaży zmywarek akumulatorowych, odkurzaczy przemysłowych czy myjek ciśnieniowych, firma realizuje też serwis urządzeń czyszczących.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne środki czystości »

  Przedsiębiorstwo Voigt w ciągu 20 lat swojej działalności zdobył pozycję lidera na polskim rynku wytwórców profesjonalnych środków utrzymania czystości. Obecnie jej produkty można podzielić na trzy grupy: środki czystości, systemu dozowania oraz sprzęt sprzątający. Rozbudowana witryna voigt.pl umożliwia zdobycie informacji na temat samego przedsiębiorstwa, jego produktów, bieżących wydarzeń w branży, szkoleń oraz ofert zatrudnienia. Firma także posiada przedstawicielskie biura handlowe w kilku większych miastach oraz w krajach sąsiednich.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki ciśnieniowe i zmywarki »

  Spółka „MIWA” jest dystrybutorem specjalistycznych maszyn czyszczących. Funkcjonujemy na rynku od 2002 roku oraz w tym okresie czasu udało nam się zdobyć wiedzę i doświadczenie w opracowywaniu optymalnych rozwiązań w utrzymaniu czystości. Naszym konsumentom proponujemy bogatą ofertę, a oprócz tego dobrą jakość świadczonych usług. W każdej chwili służymy pomocą i poradą, oferując serwis gwarancyjny oraz dodatkowo pogwarancyjny sprzętu czyszczących. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo: chemię czyszczącą, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe i profesjonalne|zaawansowane|rozbudowane|wyspecjalizowane|specjalistyczne}, zmywarki do posadzek, przybory manualny jak również myjnie samochodowe. Staramy się, by nasze towary spełniały nadzieje nabywców, z tej przyczyny nadal poszerzamy naszą propozycję o lepsze, a oprócz tego nowocześniejsze produkt. Włości magnackie firmy znajduje się w Kaliszu poniżej ulicy Złotej. Zapraszamy też do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 27 09 2016 · szczegóły wpisu »