Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki »

  Biuro księgowe BWM - Tomaszewski trudniące się rachunkowością i fachową wyceną nieruchomości zaprasza do zaznajomienia się ze swoją zamożną propozycją z usługami. Rzeczoznawca majątkowy wykona precyzyjne oględziny i oceni każdą posiadłość do zamieszkania czy firmową, stworzy szczegółowy protokół majątkowy czy pomoże w wyborze nieruchomości. Spółka wykonuje również wszechstronne usługi rachunkowe i pomaga w zyskaniu i wypełnieniu wszystkich formalności związanych z kupowaniem czy odsprzedaniem swojej nieruchomości. Więcej wiadomości znaleźć można na portalu internetowym przedsiębiorstwa pod adresem www.bwm-tomaszewski.pl, na jaką gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Nasze biuro rachunkowe powstało z myślą o osobach prowadzących swoje działalności, a także o tych, którzy zamierzają dopiero założyć swoją firmę.
  Ekonomist świadczy wszechstronne usługi księgowe i konsulting finansowo - skarbowy, które dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz wysokiemu poziomowi wykonywania usług spotka się zawsze z usatysfakcjonowaniem klienta. Posiadamy tylko kompetentną kadrę oraz specjalistę który wykonuje bardzo dokładnie audyt - badanie bilansu.
  Pozytywem biura Ekonomist jest także terminowość - ogromnie znaczący odcinek w rachunkowości. Do każdego użytkownika mamy podmiotową postawę, tak żeby w 100% wypełnić wymagania oraz potrzeby naszych klientów.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie prezentujemy oferowane przez nas usługi księgowe Katowice.
  Zapraszamy serdecznie do współpracy!

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Jeśli jesteś właścicielem prosperującej firmy, która działa głównie na terenie Polski to z pewnością nachodzą cię takie chwile, gdy czujesz się zagubiony i zdezorientowany pośród zawiłych ustaw podatkowych. W takich chwilach najkorzystniej jest nie panikować tylko jak najszybciej udać się po poradę do licencjonowanego doradcy podatkowego. Różne interpretacje ustaw i przepisów podatkowych przyjmowane przez rzeszę kierowników US i ZUS, skutkują niezamierzonymi błędami w naszych deklaracjach. Dlatego też powiększa się grono przedsiębiorców, którzy preferują skorzystanie z usług biura rachunkowego. Pozwala to na uniknięcie narażenia nas na stres i stratę cennego czasu. Nasza kadra pracownicza kilka razy w roku uczęszcza na szkolenie i wykłady branżowe, aby być na bieżąco z najnowszymi ustawami podatkowymi. Jak każde licencjonowane biuro księgowe posiadamy ubezpieczenie OC. W razie kontroli skarbowych czy też wizyty kontrolerów z ZUS w pełni zastępujemy naszych klientów.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Skarżysko »

  Biuro rachunkowe KORYFEUSZ specjalizuje się w obsłudze małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadr i płac. Prowadzimy usługowo księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Doradzamy w doborze najlepszej formy opodatkowania. Biuro rachunkowe Starachowice może pomóc przy sporządzaniu biznes planu i wniosków o dotacje zarówno z urzędu pracy jak i dotacje unijne. Udzielamy porad z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego i prawa pracy. Księgowa Radom doradzi naszym klientom przy założeniu działalności gospodarczej, jaką wybrać formę opodatkowania, tak aby płacić niskie podatki, jak uniknąć pułapek podatkowych i jak bezpiecznie poruszać się w naszej rzeczywistości gospodarczej. Jeśli nurtują Cię takie lub jeszcze inne problemy to zapraszamy do nas, a my postaramy się podołać zadaniom, które nam przekażesz. Skorzystanie z naszej usługi pozwoli przedsiębiorcy na spokojne zajęcie się swoją firmą. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz E.Lichowska »

  Skończ wreszcie się przejmować uporządkowywaniem swoich podatków i kwestiami związanymi z rachunkowością! Biuro rachunkowe, które proponujemy jest kreatywną firmą posiadającą sprawdzone rozwiązania. Nowy Sącz jest napędem naszych działań. Kierownicy posiadają długoterminowe doświadczenie oraz studia z zakresu zarządzania finansami. Wiemy, że sporo małych przedsiębiorców próbuje na starcie zająć się sprawami księgowymi. Większa ilość z nich po paru miesiącach rezygnuje z tej opcji. Nasze biuro rachunkowe w miejscowości Nowy Sącz przedstawia Ci ofertę, która pomoże Ci w końcu odpocząć. Wejdź na www. kancelariapf. pl i sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Forum »

  Biuro Rachunkowe FORUM oferuje współpracę przedsiębiorstwom o różnym profilu i formie prawnej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantuje najwyższej klasy i fachową pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej przez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i majątkowych biuro rachunkowe pruszcz gdańsk Biuro jest objęte obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów wykonujących usługi w zakresie rachunkowości. Bacząc na Państwa cenny czas na prowadzenie spersonalizowanej korporacji, kontakty z Biurem ograniczamy do minimum niemniej jednak równocześnie służymy poradą gdy jedynie zachodzi taka potrzeba. Po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest odbiór dokumentów u Nabywcy biuro rachunkowe roszkowo Biuro działa na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Nabywcy, toteż wszelkie sprawy przed Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Podstawowym Urzędem Statystycznym załatwiamy w Państwa imieniu.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama w internecie »

  Nie posiadamy wielomilionowego kapitału zakładowego ani zagranicznych inwestorów. Tradycje mojej firmy nie sięgają setek lat wstecz. Jednakże po przebyciu długiej drogi zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na realizowanie zamówień wymagających wysokiej jakości montaż wykładzin Bardzo istotnym celem do którego dążymy przy okazji każdego przedsięwzięcia jest profesjonalizm. Dlatego współpracujemy wyłącznie z silnymi i uznanymi partnerami. Świadczone przez nas usługi wykładziny obiektowe zapewniają państwu sposobność cieszenia się pięknem waszych nowych podłóg przez długie lata. Jesteśmy w branży od długiego czasu co pozwala na fachową obsługę klienta.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Opolskie »

  Centrum Księgowe „ZYSK” - usługi księgowe Opole, organizuje swoją aktywność na podstawie opublikowanego przez Ministerstwo Finansów Świadectwa Kwalifikacyjnego. Dzięki temu mają Panstwo pewność oraz gwarancję faktycznego i biegłego kompana w biznesie. Jesteśmy nie tylko biurem rachunkowym, ale również partnerem biznesowym, któremu mogą Państwo zawierzyć i z całą pewnością powierzyć obsługę finansowo-księgową swojej firmy. Każdy nasz klient jest rozważany jednostkowo, a wszelkie jego problemy rozwiązujemy profesjonalnie i najszybciej jak tylko to możliwe.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porady podatkowe »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Proxima (Nowy Sącz) to kompleksowe usługi skierowane do klientów indywidualnych i również firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a oprócz tego szeroki obszar kompetencji. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny i elastycznie dostosowujemy ofertę do jego wymagań. Pomagamy w rzetelnym rozwoju biznesu a także rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasze doradztwo podatkowe to między innymi sporządzanie opinii w zakresie obowiązków podatkowych, optymalizacja kosztów zatrudnienia, doradztwo związane z zawieraniem transakcji finansowych, doradztwo podatkowe w zakresie podatku od spadków a oprócz tego darowizn a także pożyczek, a oprócz tego sporo więcej. Co więcej, oferujemy także reprezentowanie klienta przed sądami, urzędami, czy też innymi instytucjami. Nasza kancelaria realizuje również profesjonalne usługi z dziedziny prawa, księgowości, kadr i również płac, oraz jakości a także bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »