Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architektoniczne':

 • Genius Loci Architekci »

  Poszukiwanie Genius Loci (łac. Duch Miejsca) to nasza dewiza, sprawiająca, iż każdy projekt niepowatrzalny i w pełni dostosowany do potrzeb klienta. Jesteśmy na rynku od kilku lat i posiadamy duże doświadczenie. Realizuejmy projekty z zakresu architrktury, architektury wnętrz oraz architektury krajobrazu. Nasza pracownia znajduje się w centrum Katowic.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • My, wy, ONi... informacje o niepełnosprawnych »

  Mój blog zawiera wybrane tematy związane z osobami niepełnosprawnymi. Są to ciekawostki, opinie własne czy porady. Tu znajdziesz informacje o ulgach rehabilitacyjnych, zasiłkach opiekuńczych i innych luźnych kwestiach dotyczących osób niepełnosprawnych. Zapraszam serdecznie na moją stronę oraz czynne uczestnictwo w jej tworzeniu. Dyskusja odbywa się poprzez komentowanie moich wpisów. Chętnie odpowiem na każde pytanie związane z tematyką serwisu.

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Poznań »

  Ekologiczne domy cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, ale do ich zaprojektowania konieczne jest zatrudnienie doświadczonych zawodowców. Nasza firma zatrudnia zespół perfekcyjnych fachowców, którzy zaprojektują energooszczędny dom, ale też zaplanują centra usługowe czy aranżację wnętrza. Nasze doświadczenie i wiedza dają gwarancję, że umiemy odpowiedzieć na potrzeby naszych licznych Klientów. Mamy kontakt z Klientem podczas powstawania projektu, przez co zapewnić możemy jego zadowolenie!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Architektura w dwudziestym pierwszym wieku bardzo często potrafi nas zaskoczyć. Przykłady takie można mnożyć zarówno w Polsce a także jak na całym świecie wyliczając zarówno dobre projekty i te, które okazały się całkowitą klęską projektanta. Bryła budynku, kształty jak również formy to podstawowe kryteria, które decydują w pewien sposób na to jak jak odnosimy się do konkretnego projektu. Archirama jest miejscem gdzie codziennie omawiamy ciekawe inwestycje budowlane, pomysły znanych architektów jak również informacje jak również nowinki ze świata architektury i budownictwa. Obejrzyj najciekawsze budynki z twojego miasta, opuszczone miejsca w Polsce i na całym świecie o których nie każdy słyszał, zobacz ciekawe rady ekspertów i przeglądaj galerie, filmy oraz wizualizacje wnętrz.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje wnętrz »

  Przedsiębiorstwo Pictura jest studiem graficznym, którego specjalnością są fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne. Ponadto, projektujemy również graficzne rzuty mieszkań. Nasz zespół składa się z architektów wnętrz oraz krajobrazu, a oprócz tego profesjonalnych fotografów i grafików. Dzięki temu do każdego powierzonego nam projektu podchodzimy indywidualnie a także tworzymy go bazując w głównej mierze na wielowymiarowej wiedzy a także naszym doświadczeniu. Oprócz tego, stale szlifujemy swoje umiejętności, dokształcamy się a także podążamy za najnowszymi trendami w branży architektonicznej. Staramy się doprowadzać po mistrzowsku wszystkie obszary działalności naszej firmy, z tej przyczyny sięgamy po najnowsze technologie graficzne. Zlecenia, które wykonujemy są tworzone za pomocą nowoczesnych, zaawansowanych rozwiązań stosowanych na świecie.

  Data dodania: 21 06 2020 · szczegóły wpisu »